Home <— Pluche <— Raad per Jaar <—

 

Vorig Jaar Gemeenteraad Leiden :  de Raad per Jaar
2003
Volgend Jaar

 

 

Aantal
jan  dec
Raadsleden
2003
van tot   Partij & Info Link
 2003 Burgemeester, waarn.
   Lemstra, W. 4-6-2002 9-5-2003   "CDA"
Waanemend
   Lenferink, H.J.J. 16-5-2003     "PvdA"
 2003 Wethouder
   Boer, W.T. de 2-12-2003 18-4-2006   Groen Links
"Tijdelijke"verv. voor M.Rabbae ; Soc.Zaken,Werkgelegenheid.,Milieu en Grotestedenbeleid
Buijing, H. 14-5-2002 18-4-2006   PvdA
Wonen, Zorg, Welzijn & Ouderen [Raadslid tot 14/5/2002]
Geertsema, A.C. 3-9-2002 18-4-2006   VVD
Econ. Zaken, Grondzaken, Toerisme & Veiligheid
   Hessing, R.C. 7-10-2003 18-4-2006   D66
Verkeer en Vervoer, Onderwijs, Cultuur, Sport
Hillebrand, R. 14-5-2002 18-4-2006   PvdA
Ruimtelijke Ordening, Wijkontwikkeling, Regiozaken [Raadslid tot 14/5/2002]
   Pechtold, A. 14-5-2002 7-10-2003   D66
Verkeer & Vervoer, Onderwijs, Cultuur & Sport [Raadslid tot 14/5/2002]. Wordt Burg. van Wageningen
Rabbae, M. 14-5-2002 1-4-2004   Groen Links
Soc. Zaken, Milieu, Personeel & Gr. Stedenbeleid [Raadslid tot 14/5/2002]
Sande, R.A.M. van der 14-5-2002 18-4-2006   VVD
FinanciŽn, Stedelijk beheer, Wijkbeheer [Raadslid tot 14/5/2002]
 2003 Fractievoorzitter
As, F.M. van 14-4-1998 16-3-2006   RPF / GPV / SGP = CU
Bleijie, W. 14-3-2002 14-3-2006   CDA
4/9/2002 2e plv. voorz.v.d. Raad
   Bosch, D. van den 7-11-2000 8-4-2003   Groen Links
Broeijer, C.A.A. 14-3-2002 15-3-2006   PvdA
Coo, P.J.M. de 14-3-2002     LWG / De Groenen
Day, P.A. 14-4-1998     SP
   Hees, G.J.A. van 8-4-2003     Groen Links
Lange, L.A.W. de 1-9-2000 25-4-2006   VVD
Meenen, P.H. van 14-3-2002     D66
3e plv. Voorz. v.d.Raad na 16-3-2006
Sloos, D.J.G. 1-1-2001     Leefbaar Leiden
Fractie voorz. ca. jan. 2001 Leefbaar Leiden
10     Welling, O.F.J. 12-4-1994 18-3-2003   D66
 2003 Raadslid
   Becht, J.A. 7-10-2003 7-11-2007   Groen Links
Berg, M.V.H. van den 14-5-2002 15-3-2006   PvdA
Tijd. Vervangen door R.J.M.van Etten
Bootsma, P.R. 14-5-2002     D66
Met accent op studentenbelangen.
Bouras, M. 14-3-2002     PvdA
Met voorkeurstemmen i.d. Raad
Dam, J.W. van 15-6-1999     SP
Delft, Y.A. van 14-3-2002     Groen Links
Dewkalie, S.U. 14-3-2002     Groen Links
Dobben de Bruin, M.I. van 14-5-2002     VVD
Dolfing, B. 14-3-2002 15-3-2006   SP
   10  Dronkers, A. 8-4-2003     Groen Links
11  Flippo, A. 14-3-2002 15-3-2007   CDA
10  12  Gruting-Wijnhold, M.J. van 12-12-2000 16-3-2006   VVD
3/9/2002 3e plv. voorz.v.d. Raad
11  13  Haan, J.J. de 14-3-2002 15-3-2006   CDA
12     Hees, G.J.A. van 7-11-2000 8-4-2003   Groen Links
13  14  Hesselink, E.Q. 14-4-1998     PvdA
3/9/2002 1e plv. voorz.v.d. Raad
14  15  Jansen, H. 14-3-2002     PvdA
15  16  Kieft, R. 14-3-2002 14-3-2006   CDA
16  17  Laudy, P.A.J. 3-9-2002     VVD
17     Laurier, J.P. 26-2-2002 7-10-2003   Groen Links
18  18  Lieverse, H.E.M. 14-3-2002     CDA
19  19  Peper, P. 14-3-2002     Leefbaar Leiden
20  20  Pieterse, G.M. 14-3-2002     Groen Links
21  21  Rooij, R.A.A. de 12-12-2000 14-3-2006   VVD
22  22  Schoonderwoerd den Bezemer, D. van 14-3-2002 7-12-2004   Leefbaar Leiden
Afsplitsing van LL
23  23  Schreuder-Hoogervegt, F. 9-4-2002     PvdA
24  24  Sleijster, A.J. 14-5-2002     VVD
   25  Stoffels, A.J. 8-4-2003     D66
25  26  Tchiche, J. 14-3-2002     PvdA
26  27  Verschoor, S.T. 14-3-2002 15-3-2006   D66
27  28  Wassenaar, A.A. 14-3-2002     D66
28  29  Wijfje, T.C. 28-9-1999     PvdA
14-03-2002/14-05-2002 Duo-raadslid
29  30  Zevenbergen, E.F.A 3-9-2002 15-3-2006   VVD
 2003 Duo Raadslid
Binnerts, H.A. 14-3-2002     LWG / De Groenen
Blankenstein, W.B. 14-3-2002     Leefbaar Leiden
BrŁsewitz, J. 14-3-2002     D66
Clement - de Jonge, J. 14-3-2002     Chr. Unie
Dardenne Ankringa, B. 14-3-2002     Leefbaar Leiden
Eeden, W.A. 14-3-2002     Leefbaar Leiden
Groot, H.M. de 1-4-2000     D66
Hartstra, J.J.A. 9-11-1999     LWG / De Groenen
Hendriks, H.J. 14-3-2002 8-6-2005   SP
10  10  Hout-Hooi, S.I.U. van der 14-3-2002     Chr. Unie
11  11  Iken, D. 14-3-2002 20-1-2004   PvdA
12  12  Koek, M.B.J. 14-3-2002 20-12-2005   D66
13  13  LabrujŤre, M. 14-3-2002     LWG / De Groenen
14  14  Meltzer, I.S.M. 14-3-2002     LWG / De Groenen
15  15  Schoonderwoerd den Bezemer, L.G.D. van 14-3-2002     Leefbaar Leiden
16  16  Tak, E.C.P.M. 14-3-2002 14-9-2004   SP
17  17  Vlasveld, M. 14-3-2002     LWG / De Groenen
18  18  Wingerden, E. van 14-3-2002     Chr. Unie
19  19  Wit, F.J. de 14-3-2002     D66
 2003 Gem. Secretaris
Wijngaart, P.I.M. van den 1-3-2001     ==
Secr.v.d. Gem. Raad tot 8/10/2002
 2003 Griffier
Vlist, E.H.T. van der 8-10-2002     ==
 

 

 

jandec  Partijvantot Functie 
 2003 CDA
Bleijie, W. 14-3-2002 14-3-2006   Fractievoorzitter
Flippo, A. 14-3-2002 15-3-2007   Raadslid
Haan, J.J. de 14-3-2002 15-3-2006   Raadslid
Kieft, R. 14-3-2002 14-3-2006   Raadslid
   Lemstra, W. 4-6-2002 9-5-2003   Burgemeester, waarn.
 2003 CU
As, F.M. van 14-4-1998 16-3-2006   Fractievoorzitter
 2003 D66
   Hessing, R.C. 7-10-2003 18-4-2006   Wethouder
Koek, M.B.J. 14-3-2002 20-12-2005   Duo Raadslid
   Pechtold, A. 14-5-2002 7-10-2003   Wethouder
   Stoffels, A.J. 8-4-2003     Raadslid
Verschoor, S.T. 14-3-2002 15-3-2006   Raadslid
   Welling, O.F.J. 12-4-1994 18-3-2003   Fractievoorzitter
 2003 Groen Links
   Becht, J.A. 7-10-2003 7-11-2007   Raadslid
   Boer, W.T. de 2-12-2003 18-4-2006   Wethouder
   Bosch, D. van den 7-11-2000 8-4-2003   Fractievoorzitter
   Dronkers, A. 8-4-2003     Raadslid
   Hees, G.J.A. van 7-11-2000 8-4-2003   Raadslid
   Hees, G.J.A. van 8-4-2003     Fractievoorzitter
   Laurier, J.P. 26-2-2002 7-10-2003   Raadslid
Rabbae, M. 14-5-2002 1-4-2004   Wethouder
 2003 Leefbaar Leiden
Schoonderwoerd den Bezemer, D. van 14-3-2002 7-12-2004   Raadslid
 2003 PvdA
Berg, M.V.H. van den 14-5-2002 15-3-2006   Raadslid
Broeijer, C.A.A. 14-3-2002 15-3-2006   Fractievoorzitter
Buijing, H. 14-5-2002 18-4-2006   Wethouder
Hillebrand, R. 14-5-2002 18-4-2006   Wethouder
Iken, D. 14-3-2002 20-1-2004   Duo Raadslid
   Lenferink, H.J.J. 16-5-2003     Burgemeester
 2003 SP
Dolfing, B. 14-3-2002 15-3-2006   Raadslid
Hendriks, H.J. 14-3-2002 8-6-2005   Duo Raadslid
Tak, E.C.P.M. 14-3-2002 14-9-2004   Duo Raadslid
 2003 VVD
Geertsema, A.C. 3-9-2002 18-4-2006   Wethouder
Gruting-Wijnhold, M.J. van 12-12-2000 16-3-2006   Raadslid
Lange, L.A.W. de 1-9-2000 25-4-2006   Fractievoorzitter
Rooij, R.A.A. de 12-12-2000 14-3-2006   Raadslid
Sande, R.A.M. van der 14-5-2002 18-4-2006   Wethouder
Zevenbergen, E.F.A 3-9-2002 15-3-2006   Raadslid
 

 

 

jandec  Commissies van tot  FunctieLink
 2003 Beroep- en Bezwaarschriften
As, F.M. van 14-4-1998 13-9-2005   lid  
   Bosch, D. van den 14-3-2002 8-4-2003   plv.  
Dam, J.W. van 14-3-2002 14-9-2004   lid  
   Dronkers, A. 8-4-2003     lid  
   Hesselink, E.Q. 14-4-1998 16-9-2003   lid  
Jansen, H. 14-3-2002 29-11-2005   plv.  
Rooij, R.A.A. de 14-3-2002 14-3-2006   plv.  
   Tchiche, J. 16-9-2003     lid  
   Verschoor, S.T. 8-4-2003     lid  
   Verschoor, S.T. 25-6-2002 8-4-2003   plv.  
   Welling, O.F.J. 14-4-1998 8-4-2003   plv.  
 2003 Bestuur & Veiligheid
   Bootsma, P.R. 8-4-2003     lid  
   Broeijer, C.A.A. 4-6-2002 18-3-2003   lid  
   Delft, Y.A. van 4-6-2002 8-4-2003   lid  
Dewkalie, S.U. 4-6-2002 14-9-2004   lid  
Dolfing, B. 4-6-2002 14-9-2004   lid  
   Groot, H.M. de 8-4-2003     lid  
   Koek, M.B.J. 4-6-2002 8-4-2003   lid  
   Laurier, J.P. 8-4-2003     lid  
Rooij, R.A.A. de 4-6-2002 14-3-2006   lid  
   Schoonderwoerd den Bezemer, D. van 6-4-2002 16-9-2003   lid  
Schreuder-Hoogervegt, F. 4-6-2002 12-10-2004   voorz. 2e  
   Sloos, D.J.G. 16-9-2003     lid  
   Tchiche, J. 18-3-2003 12-10-2004   lid  
   Wit, F.J. de 4-6-2002 8-4-2003   lid  
 2003 Economie & Verkeer
   Bootsma, P.R. 4-6-2002 7-10-2003   lid  
   Bootsma, P.R. 7-10-2003     voorz.  
Dam, J.W. van 4-6-2002 14-9-2004   lid  
Delft, Y.A. van 4-6-2002 14-9-2004   lid  
   Hesselink, E.Q. 18-3-2003     lid  
   Laurier, J.P. 4-6-2002 7-10-2003   voorz.  
   Schoonderwoerd den Bezemer, D. van 4-6-2002 16-9-2003   lid  
   Sloos, D.J.G. 16-9-2003 7-12-2004   lid  
   Stoffels, A.J. 8-4-2003     lid  
   Tchiche, J. 4-6-2002 18-3-2003   lid  
   Wassenaar, A.A. 4-6-2002 8-4-2003   lid  
 2003 Onderwijs & Cultuur
As, F.M. van 4-6-2002 20-1-2004   lid  
Bouras, M. 4-6-2002 20-1-2004   lid  
   Dronkers, A. 18-3-2003     lid  
   Gruting-Wijnhold, M.J. van 4-6-2002 18-3-2003   voorz. 2e  
   Laudy, P.A.J. 18-3-2003     lid  
   Laurier, J.P. 4-6-2002 8-4-2003   lid  
   Sleijster, A.J. 18-3-2003     voorz. 2e  
   Sleijster, A.J. 4-6-2002 18-3-2003   lid  
   Verschoor, S.T. 4-6-2002 8-4-2003   lid  
   Wassenaar, A.A. 18-3-2003 1-6-2004   lid  
 2003 Regionale Aangelegenheden
   As, F.M. van 18-3-2003     lid  
   Bleijie, W. 18-3-2003 14-9-2004   lid  
   Broeijer, C.A.A. 18-3-2003     lid  
   Coo, P.J.M. de 18-3-2003     lid  
   Dam, J.W. van 18-3-2003 14-9-2004   lid  
   Haan, J.J. de 18-3-2003     voorz. Plv  
   Hees, G.J.A. van 18-3-2003     voorz.  
   Hesselink, E.Q. 18-3-2003     lid  
   Lange, L.A.W. de 18-3-2003     lid  
   10  Sleijster, A.J. 18-3-2003     lid  
   11  Sloos, D.J.G. 18-3-2003     lid  
   12  Wassenaar, A.A. 18-3-2003     lid  
   13  Zevenbergen, E.F.A 18-3-2003     lid  
 2003 Rekeningen
   Bosch, D. van den 14-3-2002 8-4-2003   v-vz.  
   Groot, H.M. de 14-3-2002 8-4-2003   voorz. 2e  
   Hees, G.J.A. van 8-4-2003     lid  
   Koek, M.B.J. 8-4-2003     lid  
   Rooij, R.A.A. de 16-9-2003 14-3-2006   v-vz  
   Rooij, R.A.A. de 3-9-2002 16-9-2003   lid  
 2003 Ruimte en Groen
Berg, M.V.H. van den 4-6-2002 17-2-2004   lid  
   Bosch, D. van den 4-6-2002 8-4-2003   lid  
   Broeijer, C.A.A. 18-3-2003     lid  
Day, P.A. 4-6-2002 28-6-2005   lid  
   Delft, Y.A. van 8-4-2003 14-9-2004   lid  
Hees, G.J.A. van 4-6-2002 14-9-2004   voorz. 2e  
   Stoffels, A.J. 8-4-2003     lid  
Verschoor, S.T. 4-6-2002 14-9-2004   lid  
   Welling, O.F.J. 4-6-2002 8-4-2003   lid  
   Wijfje, T.C. 4-6-2002 18-3-2003   lid  
 2003 Sociale infrastructuur
Dam, J.W. van 4-6-2002 14-9-2004   voorz. 2e  
   Dronkers, A. 8-4-2003     lid  
   Eeden, W.A. 4-6-2002 5-2-2003   lid  
   Gruting-Wijnhold, M.J. van 4-6-2002 8-4-2003   lid  
   Gruting-Wijnhold, M.J. van 8-4-2003     voorz.  
   Hees, G.J.A. van 4-6-2002 8-4-2003   lid  
   Peper, P. 5-2-2003     lid  
   Welling, O.F.J. 4-6-2002 8-4-2003   voorz.  
      Wit, F.J. de 8-4-2003 16-9-2003   lid  
 

 

 

2003  Raads-
vertegenwoordiging
Functie Benoemd   Her-be
noeming
Link  
2003  AB Regionale Milieudienst
1 Berg, M.V.H. van den plv. lid 16-9-2003      
2 Stoffels, A.J. lid 16-9-2003      
 

 

PublicatieAuteurHome
Het Leidse Pluche
2007
Vereniging
Jan van Hout
www.janvanhout.nl