Home <— Leidse Lasten <—

 

Reg. Archief Leiden, SA II, 4387 
Leidse Lasten 1674 
Auteur: Gerrit Jan Peltjes 
200e Penning 
Totalen per Bon 

Bon Aantal aanslagen Totaal Gemiddeld
Burgstreng1355458,2840,43
Gansoorde501833,2736,67
Gasthuisvierendeel1097381,5770,30
Havenbon33470,8114,27
Hogemors28429,8315,35
Hogewoerd863938,1245,79
Kerkvierendeel752017,6526,90
Marendorp Rijnzijde973015,9431,09
Nicolaasgracht43541,4012,59
Nieuwmaren1062910,6328,82
Noord-Rapenburg684975,7874,27
Noord-Rijnevest581246,7221,50
Onsekere Personen122570,34214,20
Oost-Marendorp landzijde511170,2522,95
Oost-Nieuwland833612,4444,05
Over 't hof995774,2062,76
Overmare landzijde741626,5721,98
Overmare Rijnzijde792553,5332,32
Vleeshuis585622,6096,94
Vroedschappen7912238,29154,92
Waardbon565,8313,17
Wanthuis1084436,3442,66
West-Marendorp landzijde671621,7824,21
West-Nieuwland723747,4752,05
Wolhuis1098451,1084,51
Zevenhuizen1396884,3749,53
Zijloord561692,8330,23
Zuid-Rapenburg381150,1832,86
Zuid-Rijnevest441081,6124,58

 

Auteur Publicatie Home
Gerrit Jan Peltjes Leidse Lasten 1674
200e Penning
www.janvanhout.nl