Home <— Leidse Lasten <—

 

Reg. Archief Leiden, SA II, 4028 
Leidse Lasten 1674 
Auteur: Gerrit Jan Peltjes 
Klein Familiegeld 
Volgorde: Beroep 

A Klein Familiegeld  

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Jacob Jansz. , weduweBurgstrengaardewerkverkoopster0-1-00,05PG14088FG14075
Melchior KuyllBurgstrengaardewerkwinkel0-2-00,10PG14056FG14040
Wouter Jansz.Havenbonad idem (laeckendrapier)0-0-60,02 FG25031
Johannes BergmanHavenbonad idem (laeckendrapier)0-0-60,02 FG25030
Ary BisschopHavenbonad idem (laeckendrapier)0-1-00,05 FG25024
Jan KramaeckerHavenbonad idem (laeckendrapier)0-1-00,05PG25021FG25032
Frans de LobellHavenbonad idem (laeckendrapier)0-1-00,05 FG25027
Jan Schut, weduweHavenbonad idem (laeckendrapier)0-1-00,05 FG25029
Willem van TwelisHavenbonad idem (laeckendrapier) geen werck0-0-60,02 FG25028
Nicolaes van der SpronghGasthuisvierendeeladvocaat0-3-00,15 FG04003
SluytersOver 't hofadvocaat0-1-00,05PG05052FG05093
ThielenOver 't hofadvocaat0-3-00,15PG05043FG05076
Roseboom, advocaetZevenhuizenadvocaat0-4-00,20 FG06036
Joachim Tiran [Tierens]Wolhuisadvocaat en notaris0-1-00,05PG02051FG02018
Ravens, heerMarendorp Rijnzijdeadvocaet0-6-00,30PG17066FG17075
Hillegont KoppersOvermare Rijnzijdeaerdewinckell0-0-60,02 FG20004
Pieter MaerschalckGansoordeaerdewinckeltge0-0-60,02 FG15015
Jacob van der Linde, weduweZevenhuizenakermaakster0-0-60,02 FG06091
Cornelis van BerckelBurgstrengapotheker0-2-00,10PG14122FG14130
Johannes de BruynBurgstrengapotheker0-1-00,05 FG14124
Jacobus du BoysGasthuisvierendeelapotheker0-2-00,10PG04060FG04037
van de Velde, dr.Gasthuisvierendeelapotheker0-6-00,30PG04096FG04096
Adriaen SchildersOver 't hofapotheker0-2-00,10PG05016FG05021
Claes Chimaer, weduweBurgstrengapothekerswinkel0-4-00,20PG14041FG14030
IsaackNicolaasgrachtappelcooper0-0-60,02 FG16102
Pieter VentjagerGasthuisvierendeelappelkoper0-0-60,02 FG04078
Willem Jacobsz. de ManMarendorp Rijnzijdeappelschipper0-2-00,10PG17058FG17066
Doe Jacobsz.Wanthuisappelvercooper0-1-00,05PG01009FG01012
Kolevelt, DoctorMarendorp Rijnzijdeappoteecquer0-2-00,10 FG17127
Antony GaeymansOvermare landzijdeappoteecquer0-1-00,05 FG21076

B Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Pieter van den BroeckeZuid-Rijnevestbaaidrapier0-1-00,05PG12043FG12080
Andries DammerZuid-Rijnevestbaaidrapier0-1-00,05 FG12061
Cornelis van HoochburchGansoordebacker0-1-00,05 FG15032
Denijs le SoeyGansoordebacker0-1-00,05 FG15009
Cornelis HogewoertHavenbonbacker0-1-00,05 FG25051
Jan Philipsz. NatarpHavenbonbacker0-1-00,05 FG25038
Michiel PauwelaerHavenbonbacker0-1-00,05PG25031FG25052
Fob Jacobsz.Hogemorsbacker0-1-00,05 FG22031
Isaack BosmaerHogemorsbacker0-2-00,10PG22006FG22043
Matthias de BuynieHogemorsbacker0-2-00,10 FG22008
Jacob CastellHogemorsbacker0-1-00,05 FG22028
Jan de LyevereHogemorsbacker0-2-00,10PG22019FG22025
Jan du PreeHogemorsbacker0-0-60,02 FG22039
Arent van HoutenKerkvierendeelbacker0-2-00,10 FG13095
Casper MelanderKerkvierendeelbacker0-2-00,10 FG13022
Aryen VerhoornKerkvierendeelbacker0-1-00,05 FG13057
Adam Jansz.Marendorp Rijnzijdebacker0-1-00,05PG17001FG17136
Pieter de LangeMarendorp Rijnzijdebacker0-2-00,10 FG17076
Maerten de LoosMarendorp Rijnzijdebacker0-0-60,02 FG17098
Johannes NatorpMarendorp Rijnzijdebacker0-1-00,05 FG17131
Jan SwanenborchMarendorp Rijnzijdebacker0-2-00,10PG17089FG17106
Frederick VerhaerMarendorp Rijnzijdebacker0-1-00,05PG17034FG17041
Jacob van ArcxhoeckNicolaasgrachtbacker0-2-00,10 FG16053
Pauls BeyaertNicolaasgrachtbacker0-1-00,05PG15037FG16061
Christiaen BoomNicolaasgrachtbacker0-2-00,10 FG16067
Samuell CamperNicolaasgrachtbacker0-1-00,05 FG16031
Jan Joosten EshuysNicolaasgrachtbacker0-0-60,02 FG16071
Cornelis van der MeerNicolaasgrachtbacker0-1-00,05 FG16005
Jeremias PlumejoenNicolaasgrachtbacker0-3-00,15PG16041FG16106
Jan VerhagenNicolaasgrachtbacker0-2-00,10 FG16100
Jasper GeraertsNieuwmarenbacker0-2-00,10PG23099FG23078
Harman EngelscheNieuwmarenbacker0-2-00,10 FG23055
Willem HeemsteeNieuwmarenbacker0-2-00,10PG23104FG23063
Jacques KaretNieuwmarenbacker0-2-00,10PG23095FG23093
Matthijs van der TrapNieuwmarenbacker0-1-00,05 FG23103
Jan Bartolomeusz.Noord-Rapenburgbacker0-2-00,10PG07042FG07056
Gijsbert de BeungieNoord-Rapenburgbacker0-1-00,05 FG07050
Jacob HambroeckNoord-Rapenburgbacker0-1-00,05 FG07003
Passchier HenneboNoord-Rapenburgbacker0-2-00,10 FG07108
Jan Pietersz. NoorduynNoord-Rapenburgbacker0-1-00,05 FG07080
Willem Lucasz.Noord-Rijnevestbacker0-2-00,10 FG27083
Olfert Arentsz.Noord-Rijnevestbacker0-2-00,10 FG27115
Willem van der BruggeNoord-Rijnevestbacker0-1-00,05 FG27108
Jan van HasselNoord-Rijnevestbacker0-1-00,05 FG27064
Cornelis LangeveltNoord-Rijnevestbacker0-2-00,10PG27057FG27105
Willem MallerNoord-Rijnevestbacker0-1-00,05 FG27046
Philp Philipsz.Oost-Marendorp landzijdebacker0-2-00,10 FG19100
Adolf Claesz.Oost-Marendorp landzijdebacker0-2-00,10PG19045FG19105
Gerrit HuystermanOost-Marendorp landzijdebacker0-1-00,05 FG19094
Matthijs van WesterenOost-Marendorp landzijdebacker0-2-00,10 FG19073
Sacherias van der ZwaluOost-Marendorp landzijdebacker0-2-00,10PG19029FG19037
Cornelis Gillisz.Overmare landzijdebacker0-2-00,10PG21071FG21052
Pieter EmpiesOvermare landzijdebacker0-2-00,10 FG21015
Abraham VieljaerOvermare landzijdebacker0-1-00,05 FG21054
Michiell BroeckhuysenOvermare Rijnzijdebacker0-2-00,10 FG20027
Eloy DurieuOvermare Rijnzijdebacker0-2-00,10 FG20008
Arien RosenborchOvermare Rijnzijdebacker0-2-00,10 FG20024
Frans HoupaWest-Marendorp landzijdebacker0-2-00,10 FG18093
Gerrit Goossen KoorenveltWest-Marendorp landzijdebacker0-1-00,05PG18052FG18084
Jan LanoyWest-Marendorp landzijdebacker0-3-00,15 FG18049
Jan Jansz.West-Nieuwlandbacker0-1-00,05 FG09016
Egbert Egbertsz.West-Nieuwlandbacker0-0-60,02 FG09008
Jan FeloenWest-Nieuwlandbacker0-1-00,05 FG09081
Frans van HeynWest-Nieuwlandbacker0-1-00,05 FG09084
Cors Leendertsz. van der LaenWest-Nieuwlandbacker0-1-00,05PG09043FG09030
Wessell WichelmanWest-Nieuwlandbacker0-1-00,05PG09001FG09037
Dirck CousijnZijloordbacker0-1-00,05 FG24020
Abraham EmpiesZijloordbacker0-1-00,05 FG24074
Abraham KanonZijloordbacker0-1-00,05 FG24017
Jacob NiemantZijloordbacker0-1-00,05 FG24114
Guljaem van de VivreZijloordbacker0-1-00,05 FG24037
Hendrick CarremanZuid-Rapenburgbacker0-2-00,10 FG08007
Cornelis PoppiusZuid-Rapenburgbacker0-1-00,05PG08035FG08081
Barent RijnegomZuid-Rapenburgbacker0-1-00,05 FG08061
Josias de WaertZuid-Rapenburgbacker0-1-00,05PG08019FG08041
Ary PersijnNoord-Rapenburgbacker en caescoper0-2-00,10 FG07104
Jan de GraeffNicolaasgrachtbacker ende vercoopt kaes0-2-00,10 FG16012
Geraert Maertensz.Nieuwmarenbacker geen neringh0-0-60,02 FG23066
Maerten de BijNieuwmarenbacker geen neringh0-1-00,05 FG23042
HeimeZevenhuizenbacker op 't armenhuys0-0-60,02 FG06020
Dirck Cornelisz. van Onselen, weduweHogemorsbackster0-0-60,02 FG22021
Karell de Haen, weduweKerkvierendeelbackster0-2-00,10PG13001FG13009
Cornelis Vonck, weduweMarendorp Rijnzijdebackster0-1-00,05PG17052FG17058
Jan Dolje, weduweNieuwmarenbackster0-1-00,05 FG23010
Margariet du PreeNieuwmarenbackster0-1-00,05 FG23070
Lambert Romeyn, weduweNieuwmarenbackster0-1-00,05PG23084FG23116
Jacob Jansz. van Vlieth, weduweNoord-Rapenburgbackster0-0-60,02 FG07064
Jacob Jansz. , weduweNoord-Rijnevestbackster0-1-00,05 FG27122
Johannes Hansen, weduweNoord-Rijnevestbackster0-1-00,05 FG27007
Pieternelletgen StrijtveltWest-Marendorp landzijdebackster0-0-60,02 FG18020
Jan de Tuljeur, weduweWest-Marendorp landzijdebackster0-1-00,05 FG18067
Willem Jochemsz. , weduweZijloordbackster0-1-00,05 FG24007
Jan Karet, weduweZuid-Rapenburgbackster0-2-00,10PG08026FG08062
Dirck Haechman, weduweNoord-Rijnevestbackster geen neringh0-0-60,02 FG27013
Claes LichtvoetNieuwmarenbaeystrijcker0-0-60,02 FG23085
Huysgen Gerartsz.Nieuwmarenbaeystrycker0-1-00,05 FG23073
Symon Maertensz.Waardbonbaggerman0-0-60,02 FG26025
Jacob Claesz. SpierenborchWaardbonbaggerman0-1-00,05 FG26028
Claes Claesz. SpierenborchWaardbonbaggerman0-1-00,05 FG26027
Joost KistBurgstrengbakker0-2-00,10PG14078FG14061
Pieter van MutsenbroeckBurgstrengbakker0-2-00,10PG14104FG14099
Roeloff SwiedaBurgstrengbakker0-2-00,10PG14008FG14010
Lambert TeeringhBurgstrengbakker0-2-00,10PG14112FG14111
Marcus de KienGasthuisvierendeelbakker0-2-00,10PG04034FG04072
Jan van KuyckGasthuisvierendeelbakker0-1-00,05 FG04033
Cornelis MaerlantGasthuisvierendeelbakker0-2-00,10 FG04061
Arent OostwaertGasthuisvierendeelbakker0-2-00,10 FG04063
Johannes de CoetsterHogewoerdbakker0-2-00,10PG11020FG11014
Johannes HuystermanHogewoerdbakker0-1-00,05 FG11120
Gerrit van Sonnevelt, weduweHogewoerdbakker0-1-00,05 FG11001
Johan van TollHogewoerdbakker0-1-00,05 FG11133
Herman VroomHogewoerdbakker0-1-00,05 FG11084
Dirck WestermeulenHogewoerdbakker0-1-00,05 FG11117
Dirck KamperOost-Nieuwlandbakker0-2-00,10PG10023FG10058
Hartman van der PoellOost-Nieuwlandbakker0-1-00,05 FG10050
Hendrick VermaesOost-Nieuwlandbakker0-1-00,05 FG10035
Johan van DammenOver 't hofbakker0-1-00,05 FG05051
Johan MiddelmanOver 't hofbakker0-1-00,05PG05048FG05096
Hendrick PlenckOver 't hofbakker0-1-00,05 FG05028
Isbrant RichoutOver 't hofbakker0-1-00,05 FG05073
Hendrick TouwVleeshuisbakker0-1-00,05PG03053FG03041
Jacob DroonrijpZevenhuizenbakker0-1-00,05 FG06078
Cornelis van PoelwijckZevenhuizenbakker0-2-00,10PG06104FG06106
Jacob van RijnegomZevenhuizenbakker0-2-00,10PG06075FG06058
Gijsbert Cornelisz.Zuid-Rijnevestbakker0-2-00,10 FG12048
Jacob BosZuid-Rijnevestbakker0-2-00,10 FG12042
Rijck van den BroeckZuid-Rijnevestbakker0-2-00,10PG12041FG12062
Dirck DitmerZuid-Rijnevestbakker0-2-00,10 FG12054
Andries van der HoeffZuid-Rijnevestbakker0-2-00,10 FG12012
Huybert van RijnBurgstrengbakker en kruidenier0-2-00,10 FG14053
Pieter van der Werve, weduweGasthuisvierendeelbakster0-1-00,05 FG04086
Jan Eygerhorst, weduweHogewoerdbakster0-1-00,05 FG11124
Aelbrecht Eygerhorst, weduweHogewoerdbakster0-2-00,10 FG11049
Jacob de Groot, weduweHogewoerdbakster0-1-00,05PG11078FG11109
Hendrick de Voocht, weduweHogewoerdbakster0-1-00,05PG11076FG11106
Philps van VyanenKerkvierendeelbalju van de greyneringh0-1-00,05PG13071FG13032
Johan GijselenOost-Nieuwlandbaljuw van de saaihal0-1-00,05 FG10069
van GalenZuid-Rijnevestbaljuw van Rijnland0-8-00,40PG12014FG12026
Valentijn Hendricksz.Hogewoerdbaracandrapier0-0-60,02 FG11126
Johannes TorreniusGasthuisvierendeelbarbier0-0-60,02 FG04039
Isaack van ReyckHogemorsbarbier0-1-00,05 FG22044
Vissendiep, weduweMarendorp Rijnzijdebarbier0-1-00,05 FG17013
Lucas Jansz. van HasenbroeckNicolaasgrachtbarbier0-0-60,02 FG16034
Justus EensaemOost-Marendorp landzijdebarbier0-2-00,10 FG19013
Wouter SchoemansHogewoerdbarcanwerker0-1-00,05 FG11130
Gillis van der Helm, weduweHogemorsbaydrappierster0-0-60,02 FG22061
Jan de Haes, weduweBurgstrengbeddemaakster0-3-00,15PG14032FG14025
Pieter GoreeBurgstrengbeddemaker0-2-00,10PG14121FG14126
Cornelis ImmerseelBurgstrengbeddemaker0-2-00,10 FG14103
Karell Karbeell, weduweKerkvierendeelbeddevercoopster0-1-00,05 FG13064
Johan StamHogewoerdbedwinkel0-1-00,05 FG11085
Cornelis Pietersz.Nicolaasgrachtbeesemaecker0-1-00,05 FG16018
Daniell KatberOvermare Rijnzijdeberbier0-1-00,05 FG20019
Claes DircxseWest-Marendorp landzijdebesemaecker0-0-60,02 FG18036
Jeroen Dircksz.Noord-Rijnevestbesenmaecker0-1-00,05 FG27079
Jacob HuybertsWest-Nieuwlandbezemmacker0-1-00,05 FG09087
Gilles Jacobsz.West-Nieuwlandbezemmaker0-0-60,02 FG09075
Sywert VerwertGasthuisvierendeelbidder0-0-60,02 FG04094
Willem AnselinghNoord-Rijnevestbidder0-1-00,05 FG27010
Jan Jacobsz. HeugelenborchNoord-Rijnevestbidder0-1-00,05 FG27074
Pieter VerslaWest-Nieuwlandbidder0-0-60,02 FG09026
Jacob Gerritsz. van der SwaluweZijloordbidder0-1-00,05 FG24113
Erasmus WurtsZuid-Rapenburgbidder0-1-00,05 FG08043
Dirck LeffenHogewoerdbidder en linnenwever0-0-60,02 FG11027
Carell SmitOost-Nieuwlandbidder en winkelier0-1-00,05 FG10080
Pieter PeckerKerkvierendeelbierdrager0-1-00,05 FG13028
Lambert Claesz.Marendorp Rijnzijdebierdrager0-0-60,02 FG17118
Jan Jansz. BelckanNicolaasgrachtbierdrager0-1-00,05 FG16066
Willem Pietersz.Noord-Rapenburgbierdrager0-0-60,02 FG07068
Willem GodtschalckNoord-Rapenburgbiersteecker0-2-00,10 FG07126
Govert SchoutenOvermare landzijdebiersteecker0-12-00,60 FG21091
Lijsbet BosOvermare landzijdebiersteeckster0-2-00,10 FG21090
Cornelis VermyBurgstrengbinnenvader van het weeshuis0-2-00,10PG14096FG14089
Joris GerbershagenMarendorp Rijnzijdebinnevader in 't Aelmoesseniershuys0-1-00,05 FG17044
AelbertOvermare landzijdebinnevader van 't Dolhuys0-1-00,05 FG21047
Claes de KoeneOvermare landzijdebinnevader van 't gasthuys0-1-00,05 FG21062
Cornelis van der HiellZijloordblaeuwverwer0-1-00,05 FG24117
Willem PersijnMarendorp Rijnzijdeblickslager0-1-00,05PG17051FG17057
Jan Hendricksz.Burgstrengblikslager0-1-00,05 FG14113
Philp CalvaOver 't hofblikslager0-1-00,05 FG05029
Lauweris van AlphenWaardbonblockmaker0-2-00,10 FG26008
Michiel Jansz. van EgmontHogewoerdbloemist0-2-00,10PG11034FG11028
Pieter Salomonsz. OutshoornGasthuisvierendeelbode0-2-00,10PG04020FG04022
Dirck van OutshoornGasthuisvierendeelbode0-2-00,10PG04074FG04067
Aernout SantvluchtOver 't hofbode0-2-00,10 FG05078
Reynier van der StalenVleeshuisbode0-2-00,10 FG03009
Willem van RoyenBurgstrengbode met de roede0-1-00,05PG14118FG14123
Cornelis van der CleyOver 't hofbode Rijnland0-2-00,10 FG05035
Pieter CockVleeshuisbode van Rijnlant0-3-00,15PG03019FG03020
Salomon MuyckensWest-Nieuwlandbode van 't bailluwschap van Rijnlant0-1-00,05 FG09047
Nicolaes EverardiMarendorp Rijnzijdeboeckbinder0-2-00,10 FG17062
Pieter GoedaertMarendorp Rijnzijdeboeckebinder0-1-00,05 FG17108
Mattheus van ZutphenMarendorp Rijnzijdeboeckhouder0-1-00,05 FG17024
Magdalena du PreeOvermare Rijnzijdeboeckvercooper0-1-00,05PG20019FG20010
Johannes van der BruggeWest-Marendorp landzijdeboeckvercooper0-1-00,05PG18004FG18032
Thomas HoornBurgstrengboekbinder0-1-00,05PG14117FG14122
Jacobus MouckeBurgstrengboekbinder0-0-60,02 FG14015
Jacobus MannekenWolhuisboekbinder0-0-60,02 FG02013
Philip de CroyVleeshuisboekdrukker0-1-00,05PG03055FG03050
Jochem PoereepHogewoerdboekenwinkel0-1-00,05 FG11086
Coenraedt Matthijsz.Zevenhuizenboekhouder0-1-00,05 FG06033
Aernout DoudeNoord-Rapenburgboekvercooper0-3-00,15PG07011FG07032
Jacob VoornZuid-Rapenburgboekvercooper0-1-00,05 FG08071
Felix Lopez, [weduwe?]Over 't hofboekverkoopster0-3-00,15PG05079FG05109
Wolbrand van der PothGasthuisvierendeelboekverkoper0-0-60,02 FG04080
Jacob van SuylenHogewoerdboekverkoper0-0-60,02 FG11002
Pieter HackiusOver 't hofboekverkoper0-4-00,20PG05010FG05006
Cornelis HackiusOver 't hofboekverkoper0-4-00,20PG05068FG05118
Loth de HaesOver 't hofboekverkoper0-1-00,05 FG05044
Jan KieckenburchOver 't hofboekverkoper0-0-60,02PG05002FG05002
Pieter van der MarschenOver 't hofboekverkoper0-1-00,05PG05011FG05008
Jacob van MijlendonckOver 't hofboekverkoper0-0-60,02PG05027FG05046
Adrianus SeverinusOver 't hofboekverkoper0-1-00,05 FG05069
Johan VrijbissellOver 't hofboekverkoper0-0-60,02 FG05063
Hendrick van DammeZevenhuizenboekverkoper0-1-00,05 FG06017
Pieter EngelvaertZevenhuizenboekverkoper0-1-00,05PG06099FG06102
Daniell van GaesbeeckZevenhuizenboekverkoper0-2-00,10 FG06046
Johan van GelderZevenhuizenboekverkoper0-1-00,05PG06124FG06126
Jacobus HackiusZevenhuizenboekverkoper0-4-00,20PG06129FG06137
Pieter Arondel, weduweZuid-Rijnevestboekverkoper0-0-60,02 FG12043
Wouter de HaesOver 't hofboekverkoper en knecht v.d. bibliotheek0-1-00,05PG05055FG05089
Nicolaes PoockBurgstrengboelhuismeester0-6-00,30PG14103FG14095
Bastiaen de GrootKerkvierendeelboelhuys0-1-00,05 FG13093
Reinout Jansz.Burgstrengbontverkoper0-1-00,05 FG14096
Dirck van ZijlBurgstrengbontwerker0-1-00,05 FG14102
Hendrick Lievensz.Gasthuisvierendeelbontwerker0-1-00,05 FG04098
Dirck Jacobsz.Marendorp Rijnzijdeboommaecker0-1-00,05 FG17135
Noe la Coert, weduweBurgstrengboonverkoopster0-2-00,10PG14070FG14051
Samuell PerkinsMarendorp Rijnzijdeborder0-0-60,02 FG17016
Hendrick Michielsz.Marendorp Rijnzijdeborder op Amsterdam0-0-60,02PG17044FG17120
Floris van SickenborghHogewoerdborstelman0-0-60,02 FG11013
Arent van LeeuwenMarendorp Rijnzijdebostelmaecker0-0-60,02 FG17072
Willem Jeronimisz.Noord-Rapenburgbouman0-1-00,05 FG07134
Arien Jacobsz. HogerscheytWaardbonbouman0-3-00,15PG26005FG26022
Bouwen Jacobsz.Zuid-Rapenburgbouman0-1-60,07 FG08083
Cornelis Gerritsz.Hogemorsbouwerij van beesten0-2-00,10 FG22050
Jan de PonZijloordbrandewijn ende tabackvercooper0-1-00,05 FG24066
Jan PiaetNicolaasgrachtbrandewijnbrander0-2-00,10 FG16007
Isaack du PreeNieuwmarenbrandewijnbrander0-2-00,10 FG23050
Pieter DeesNoord-Rijnevestbrandewijnbrander0-3-00,15 FG27129
Hendrick BuckmanOver 't hofbrandewijnbrander0-0-60,02 FG05125
Hendrick GeerlinghZuid-Rapenburgbrandewijnbrander0-1-00,05 FG08018
Thonis BosmanZuid-Rijnevestbrandewijnbrander0-2-00,10 FG12022
Casper Dircksz. GrijpstrooHogewoerdbrandewijnman0-1-00,05 FG11093
Gijsbert Jacobsz.Over 't hofbrandewijnman0-0-60,02 FG05016
Ary Claesz.Zuid-Rapenburgbrandewijnman0-1-00,05 FG08022
Jacob -Zuid-Rapenburgbrandewijnman0-0-60,02 FG08024
Arent HagedoornZuid-Rijnevestbrandewijnman0-2-00,10 FG12072
Pauls TrawantWest-Marendorp landzijdebrandewijns winckel0-0-00,00 FG18098
Pieter Evertsz.Havenbonbrandewijnschencker0-1-00,05 FG25049
Stoffell OlyboomHavenbonbrandewijnschencker0-0-60,02 FG25035
Pieter NollaHogemorsbrandewijnschencker0-0-60,02 FG22003
Tijs Cornelisz.Nieuwmarenbrandewijnschencker0-1-00,05 FG23108
Abraham Meyndertsz.Nieuwmarenbrandewijnschencker0-0-60,02 FG23077
Jan LemanNieuwmarenbrandewijnschencker0-1-00,05 FG23058
Herman van de VeldeNieuwmarenbrandewijnschencker0-0-60,02 FG23040
Johannes WolffganckNieuwmarenbrandewijnschencker0-2-00,10 FG23101
Jan Leendertsz.Noord-Rijnevestbrandewijnschencker0-0-60,02 FG27081
Hendrick Pietersz.Noord-Rijnevestbrandewijnschencker0-0-60,02 FG27117
Jan Jansz. BareNoord-Rijnevestbrandewijnschencker0-0-60,02 FG27124
Johannes BrouwerNoord-Rijnevestbrandewijnschencker0-1-00,05 FG27009
Michiell BruynhuyseNoord-Rijnevestbrandewijnschencker0-2-00,10 FG27111
Maerten CarreNoord-Rijnevestbrandewijnschencker0-1-00,05 FG27101
Maerten CraenNoord-Rijnevestbrandewijnschencker0-2-00,10 FG27084
Herman GeestmanNoord-Rijnevestbrandewijnschencker0-2-00,10 FG27011
Frans van HulsellNoord-Rijnevestbrandewijnschencker0-2-00,10 FG27015
Pieter Jansz.Overmare landzijdebrandewijnschencker0-0-60,02 FG21032
Joost Jacobsz.Overmare landzijdebrandewijnschencker0-1-00,05 FG21094
Hendrick KordinghWaardbonbrandewijnschencker0-1-00,05 FG26001
Pauls LeswijnWaardbonbrandewijnschencker0-2-00,10 FG26005
Pieter LichtvoetZijloordbrandewijnschencker0-0-60,02 FG24089
Cornelis EnckelaerNieuwmarenbrandewijnschencker slecht0-0-60,02 FG23069
Willem van der BerdeHavenbonbrandewijnschenker0-0-60,02 FG25039
Maerten van DieuverenGasthuisvierendeelbrandewijnstoker0-0-60,02 FG04011
Huybrecht FonteynWest-Marendorp landzijdebrandewijnswinckell0-0-60,02 FG18097
Hendrick Jansz.Gansoordebrandewijnvercooper0-0-60,02 FG15046
Gijsbert VerbruggeGansoordebrandewijnvercooper0-2-00,10 FG15029
Jan BosmanHavenbonbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG25016
Pieter BemaerHogemorsbrandewijnvercooper0-2-00,10PG22021FG22054
Jan van EgerenHogemorsbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG22042
Nicolaes RosellHogemorsbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG22023
Juriaen van SondermanHogemorsbrandewijnvercooper0-3-00,15PG22012FG22033
Hendrick PersemanKerkvierendeelbrandewijnvercooper0-2-00,10 FG13015
Mathijs PrenthagenKerkvierendeelbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG13014
Johan VerlinghKerkvierendeelbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG13078
Christoffell WinckeldeyKerkvierendeelbrandewijnvercooper0-0-60,02PG13008FG13040
Geraert Lambertsz.Marendorp Rijnzijdebrandewijnvercooper0-2-00,10PG17084FG17097
Teunis LockhorstMarendorp Rijnzijdebrandewijnvercooper0-3-00,15PG17032FG17037
Hans Hendricxsz.Nicolaasgrachtbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG16091
Jan Huybertsz.Nicolaasgrachtbrandewijnvercooper0-2-00,10 FG16068
Jan LockersNicolaasgrachtbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG16103
Hendrick SchaeckellNicolaasgrachtbrandewijnvercooper0-2-00,10PG16040FG16104
Louys GedionNieuwmarenbrandewijnvercooper0-2-00,10 FG23102
Jan LeckNieuwmarenbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG23067
Carell de RoucheauwNieuwmarenbrandewijnvercooper0-3-00,15PG23017FG23021
Michiell de VetNieuwmarenbrandewijnvercooper0-2-00,10PG23073FG23052
Maerten Jansz.Noord-Rapenburgbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG07106
Willem Jacobsz.Noord-Rapenburgbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG07073
Pieter van AckersdijckNoord-Rapenburgbrandewijnvercooper0-0-60,02 FG07085
Matthijs van CassellNoord-Rapenburgbrandewijnvercooper0-2-00,10 FG07063
Frans le FortNoord-Rapenburgbrandewijnvercooper0-2-00,10PG07002FG07005
Jan Claesz. van MontfoortNoord-Rapenburgbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG07016
Jan Tonisz.Noord-Rijnevestbrandewijnvercooper0-0-60,02 FG27126
Arien KorthagenNoord-Rijnevestbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG27123
Jan WerckenkoffNoord-Rijnevestbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG27104
Matthijs Coenraetsz.Oost-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG19076
Jan Salemonsz.Oost-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-3-00,15 FG19031
Pieter BeckinOost-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG19093
Hans CabbelaerOost-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-0-60,02 FG19083
Hendrick HenselaerOost-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-0-60,02 FG19021
Cornelis VermeulenOost-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-2-00,10 FG19092
Willem WenckOost-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-2-00,10 FG19087
Abraham de ForesOvermare landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG21046
Tomas Pietersz. van HesselOvermare landzijdebrandewijnvercooper0-3-00,15 FG21065
Jan van NesOvermare landzijdebrandewijnvercooper0-2-00,10 FG21063
Willem van ZuerendonckOvermare landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG21056
Hendrick BruynickhuysenOvermare Rijnzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG20047
Herman van DiepelinckhovenOvermare Rijnzijdebrandewijnvercooper0-3-00,15PG20066FG20046
Jan AllartWaardbonbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG26017
Claes Egbertsz.West-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG18051
Louwerens JoostenWest-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-0-60,02 FG18096
Julius DiepenbeecqWest-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG18044
Passchier DuryWest-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05 FG18065
Willem HofftuynWest-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-0-60,02 FG18095
Jan Pietersz. MasijnWest-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-0-60,02 FG18075
Adriaen van der PoellWest-Marendorp landzijdebrandewijnvercooper0-1-00,05PG18066FG18040
Claes Woutersz.West-Nieuwlandbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG09035
Jan ButterveltWest-Nieuwlandbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG09051
Jacob le JeuneZijloordbrandewijnvercooper0-2-00,10 FG24128
Abraham CarremanZuid-Rapenburgbrandewijnvercooper0-0-00,00 FG08005
Claes EyckhoutZuid-Rapenburgbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG08067
Simon van WalwijckZuid-Rapenburgbrandewijnvercooper0-1-00,05 FG08045
Gerrit Cornelisz. , weduweNoord-Rapenburgbrandewijnvercoopster0-0-60,02 FG07076
Denijs MartellHogemorsbrandewijnvercoper0-1-00,05 FG22058
Sieuwert Claesz.Kerkvierendeelbrandewijnvercoper0-1-00,05 FG13085
Isaack dell KroyNoord-Rapenburgbrandewijnvercoper0-0-60,02 FG07014
Matthijs CoenenOost-Marendorp landzijdebrandewijnvercoper0-1-00,05 FG19095
Casper Jansz.Overmare landzijdebrandewijnvercoper0-2-00,10 FG21045
Jan Koenraetsz. LapOvermare Rijnzijdebrandewijnvercoper0-2-00,10 FG20025
Pieter Cornelisz. GrootWest-Nieuwlandbrandewijnvercoper0-1-00,05 FG09034
Martijn BakenZuid-Rapenburgbrandewijnvercoper0-1-00,05 FG08075
Adriaen PietZuid-Rapenburgbrandewijnvercoper0-0-60,02 FG08060
Balten MorreeKerkvierendeelbrandewijnverkooper0-0-60,02 FG13005
Watervliet, weduweBurgstrengbrandewijnverkoopster0-2-00,10 FG14143
Ary van Heusden, weduweGasthuisvierendeelbrandewijnverkoopster0-2-00,10PG04094FG04090
Gerrit Sloot, weduweGasthuisvierendeelbrandewijnverkoopster0-0-60,02 FG04025
Cornelis Cattenburch, vrouw vanHogewoerdbrandewijnverkoopster0-0-60,02 FG11072
Joris Berckman, weduweOost-Nieuwlandbrandewijnverkoopster0-1-00,05 FG10014
Torp, weduweOver 't hofbrandewijnverkoopster0-2-00,10 FG05012
Evert Buchius, weduweZevenhuizenbrandewijnverkoopster0-0-60,02PG06066FG06051
Jacob Isacksz. Veenlant, weduweZevenhuizenbrandewijnverkoopster0-1-00,05 FG06001
Lijsbeth BartsZuid-Rijnevestbrandewijnverkoopster0-1-00,05 FG12023
Louwerens BerckendaellBurgstrengbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG14159
Hubert BaronGasthuisvierendeelbrandewijnverkoper0-2-00,10 FG04105
Jan BatenburchGasthuisvierendeelbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG04043
Jan WagereGasthuisvierendeelbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG04008
Antony Philipsz.Hogewoerdbrandewijnverkoper0-2-00,10 FG11081
Matthijs Jansz.Hogewoerdbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG11123
Hendrick HouweringhHogewoerdbrandewijnverkoper0-0-60,02 FG11119
Adriaen van der MarcqHogewoerdbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG11022
Tijman VarencroeghHogewoerdbrandewijnverkoper0-2-00,10PG11019FG11012
Jacob WebberHogewoerdbrandewijnverkoper0-0-60,02 FG11134
Barent ValckeOost-Marendorp landzijdebrandewijnverkoper0-2-00,10 FG19047
Jacob van der HaerOost-Nieuwlandbrandewijnverkoper0-2-00,10 FG10045
Jurriaen WulkesOost-Nieuwlandbrandewijnverkoper0-3-00,15PG10022FG10049
Huybert Jansz.Over 't hofbrandewijnverkoper0-0-60,02 FG05128
Marcus de KoninckOver 't hofbrandewijnverkoper0-0-60,02 FG05123
Adam GuldenarmZevenhuizenbrandewijnverkoper0-3-00,15 FG06077
Symon KopZuid-Rijnevestbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG12018
Casper SpringerZuid-Rijnevestbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG12070
Jochem VerbeecqZuid-Rijnevestbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG12025
Meyndert Willemsz. VisZuid-Rijnevestbrandewijnverkoper0-1-00,05 FG12057
Benedictus ReyniersWest-Marendorp landzijdebrandewijnwinckeltge0-0-60,02 FG18099
Marijtje van AkenHogewoerdbreister0-0-60,02 FG11036
Grietje EngelvaertNicolaasgrachtbreyster0-0-60,02 FG16060
Efemia van der BorchOvermare landzijdebrouster0-8-00,40 FG21033
Jacob KoolhovenBurgstrengbrouwer0-8-00,40PG14052FG14038
Pieter le PerBurgstrengbrouwer0-12-00,60PG14014FG14018
Cornelis van der SnellGansoordebrouwer0-5-00,25PG15048FG15016
Jacob Remeesz.Hogewoerdbrouwer0-8-00,40PG11073FG11099
Claes BoutHogewoerdbrouwer0-8-00,40 FG11007
Jeronimis de WitHogewoerdbrouwer0-8-00,40 FG11004
Willem HerminckhuysenMarendorp Rijnzijdebrouwer0-8-00,40PG17003FG17003
Gidejon PiaetNicolaasgrachtbrouwer0-8-00,40PG16008FG16010
Marcus Pyaet, mr.Nieuwmarenbrouwer0-8-00,40PG23044FG23008
Aernout ReyndersOost-Marendorp landzijdebrouwer0-8-00,40 FG19062
Hendrick van der HitsertOost-Marendorp landzijdebrouwer0-8-00,40PG19042FG19066
Nicolaes PiteynOvermare landzijdebrouwer0-12-00,60PG21051FG21079
Jan Boudewijnsz. van LeeuwenOvermare Rijnzijdebrouwer0-16-00,80PG20012FG20014
Theodorus SchoutenHavenbonbrouwer geen neringh0-6-00,30PG25003FG25008
Franciskus MarschallHogemorsbrouwer geen neringh0-3-00,15 FG22048
Jan de BouchauNieuwmarenbrouwer geen neringh0-3-00,15PG23074FG23051
Pieter Huybertsz.Overmare Rijnzijdebrouwer in "De Arent"0-8-00,40 FG20052
Antoon LamanNoord-Rijnevestbrouwersgast en vaentge0-1-00,05 FG27135
de Munt, juffrouwZuid-Rapenburgbrouwster0-8-00,40 FG08016

C Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Johannes van BeeckOost-Marendorp landzijdecaerdemaecker0-0-60,02 FG19082
Servaes MoneZijloordcaerdemaecker0-0-60,02 FG24043
Pieter de VosZijloordcaerdemaecker0-0-60,02 FG24005
Damiaen [] Weijssens, dr., weduweNoord-Rapenburgcalander0-2-00,10 FG07059
Isaack CrijnaerNoord-Rijnevestcalander0-0-60,02PG27030FG27114
Jan Barentsz. van PaesschenNieuwmarencalandermeester0-2-00,10PG23034FG23015
Evert CamersveltOvermare landzijdecalandermeester0-2-00,10PG21028FG21006
Michiell WoerenbrechtWest-Nieuwlandcammaker0-0-60,02 FG09025
Carell Robbertsz.Zuid-Rapenburgcammaker0-1-00,05 FG08040
Bastiaen de TombeNoord-Rapenburgcamman0-0-60,02 FG07078
Jan BailjonNoord-Rapenburgcammer0-0-60,02 FG07013
Abraham CarpentierWest-Nieuwlandcammer0-2-00,10 FG09005
Isaack BleumortierZuid-Rapenburgcammer0-0-60,02 FG08082
Pieter JesupreZuid-Rapenburgcammer0-0-60,02 FG08078
des TombeZevenhuizencapiteyn van de waertgelders0-1-00,05 FG06006
Marcus den DrijverZijloordcardemaecker0-1-00,05 FG24122
Pieter Gillisz. NieucasteellNoord-Rapenburgcasteleyn in den Doelen0-2-00,10PG07004FG07018
Isaack ArleboutWest-Nieuwlandcathechiseermeester0-1-00,05PG09047FG09032
Christiaen van VissendiepGansoordechirurgijn0-1-00,05 FG15044
Salomon van der SchieGasthuisvierendeelchirurgijn0-1-00,05 FG04059
Jan Trouweel, MrHavenbonchirurgijn0-1-00,05PG25013FG25012
Gerrit de WithHogewoerdchirurgijn0-3-00,15PG11059FG11071
Willem Hoecke, Mr.Kerkvierendeelchirurgijn0-0-60,02PG13016FG13046
Louwerens de RetKerkvierendeelchirurgijn0-1-00,05 FG13090
Aryen , Mr.Marendorp Rijnzijdechirurgijn0-1-00,05 FG17117
Abraham CruyssemeeNieuwmarenchirurgijn0-1-00,05PG23030FG24006
Hendrick HuddeNieuwmarenchirurgijn0-2-00,10 FG23014
Johannes TemminghNieuwmarenchirurgijn0-1-00,05PG23072FG23054
Johannes SabijnNoord-Rapenburgchirurgijn0-0-60,02 FG07086
Claes van den HoveNoord-Rijnevestchirurgijn0-1-00,05 FG27008
Jacobus van der MeulenOost-Marendorp landzijdechirurgijn0-2-00,10 FG19046
Gerrit BurgvlietOost-Nieuwlandchirurgijn0-1-00,05 FG10090
Constant HerculesOver 't hofchirurgijn0-2-00,10 FG05067
Davidt ImbertOver 't hofchirurgijn0-2-00,10 FG05031
Senolphus, weduweOver 't hofchirurgijn0-1-00,05PG05047FG05097
Hendrick UylhoornOver 't hofchirurgijn0-2-00,10 FG05105
Johannes van der MeerOvermare landzijdechirurgijn0-2-00,10 FG21038
Tomas SchapmanOvermare landzijdechirurgijn0-2-00,10 FG21001
Willem van Leeuwen, mr.Overmare Rijnzijdechirurgijn0-1-00,05PG20021FG20013
Hendrick Lodewijcsz.West-Marendorp landzijdechirurgijn0-1-00,05 FG18006
Thomas StaffaertZevenhuizenchirurgijn0-2-00,10PG06088FG06074
Jason VerdierZuid-Rijnevestchirurgijn0-1-00,05 FG12038
Ruth van der WinckellZuid-Rijnevestchirurgijn0-2-00,10 FG12041
Pieter van der EyckOver 't hofcipier0-1-00,05 FG05101
Jan de VosKerkvierendeelcladtschilder0-2-00,10PG13064FG13017
Adriaen Claesz. FlamanZijloordcladtschilder0-1-00,05 FG24080
Moyses CornieljeOvermare landzijdeclandermeester0-2-00,10PG21030FG21004
Rogier van der StraetenGansoordecleermaecker0-2-00,10 FG15045
Michiell KoereeKerkvierendeelcleermaecker0-0-60,02 FG13003
Jacob SteeneveltMarendorp Rijnzijdecleermaecker0-2-00,10 FG17018
Gerart BlomNicolaasgrachtcleermaecker0-0-60,02 FG16027
Huybert Claesz.Nieuwmarencleermaecker0-0-60,02 FG23012
Willem van der LeyNieuwmarencleermaecker0-2-00,10 FG23080
Willem MockeNieuwmarencleermaecker0-0-60,02 FG23039
Robbert StuartNieuwmarencleermaecker0-0-60,02 FG23022
Jan CorbesierOvermare landzijdecleermaecker0-0-60,02 FG21021
Pieter MolendijckOvermare Rijnzijdecleermaecker0-1-00,05 FG20020
Ary Govertsz. VenendaellWest-Marendorp landzijdecleermaecker0-1-00,05PG18047FG18054
Pieter MerveilgeWest-Nieuwlandcleermaecker0-0-60,02 FG09082
Matthijs Hendricksz. HillegertZijloordcleermaecker0-1-00,05 FG24004
Lucas JorisZijloordcleermaecker0-1-00,05 FG24050
Willem van GeestdorpGansoordecleermaker0-1-00,05 FG15026
Philips VedderHogemorscleermaker0-0-60,02 FG22066
Gerard van der MeerNoord-Rijnevestcleermaker0-0-60,02 FG27048
Nicolaes NisiusWolhuiscleermaker0-0-60,02PG02072FG08030
Joost Adamsz.Zijloordcleermaker0-0-60,02 FG24065
Isaack CleyZijloordcleermaker0-0-60,02 FG24094
Yda van SentenOvermare Rijnzijdecleermakers winckell0-0-60,02 FG20003
Tomas BieseuKerkvierendeelcleervercooper0-2-00,10 FG13080
Jan van Sassen, weduweHavenboncleyn winckeltge0-0-60,02 FG25037
Philp du Buquoy, weduweOost-Marendorp landzijdecleyn winckeltge0-1-00,05 FG19086
Bruyn Andriesz.Waardboncleyn winckeltge0-0-60,02 FG26004
Brechie , weduweWest-Marendorp landzijdecleyn winckeltge0-0-60,02 FG18050
Arent Pijl, weduweWest-Marendorp landzijdecleyn winckeltge0-0-60,02 FG18031
Jan de MondellWest-Marendorp landzijdecleyn winckeltgen0-0-60,02 FG18001
Christoffell van DeyllMarendorp Rijnzijdecleyn winckeltje0-0-60,02 FG17101
Isaack Jansz. ChahanNieuwmarencnaep op de laeckenhall0-1-00,05 FG23023
Johan WickeOver 't hofcollecteur0-1-00,05 FG05132
Dirck Dircksz. van DortWest-Nieuwlandcollecteur0-0-60,02 FG09043
Stijntge van de VoortOver 't hofcollectrice0-0-60,02 FG05015
Dirck Willemsz. VluchtelinghOvermare Rijnzijdecomenijswinckel0-0-60,02 FG20036
Bastiaen KlingerNieuwmarencomenijwinckel0-1-00,05 FG23041
Hogendijck, weduweNoord-Rapenburgcomenijwinckel0-0-60,02PG07007FG07067
Matthias MaesHogemorscomenijwinckell0-1-00,05 FG22029
Herman Brugman, weduweNieuwmarencomenijwinckell0-1-00,05 FG23115
Klaertie Pietersdr.Havenboncomenijwinckeltge0-1-00,05 FG25047
Juriaen Stuyver, weduweNieuwmarencomenijwinckeltge0-0-60,02 FG23098
Lena ende Lijsbet VredeNieuwmarencomenijwinckeltge0-1-00,05 FG23074
Stoffel ReuckelsveltOost-Nieuwlandcommenij0-2-00,10 FG10032
Cornelis Taerlingh, weduweOost-Nieuwlandcommenij0-1-00,05 FG10039
Jan du PonOver 't hofcommenij0-0-60,02 FG05127
Cornelis Dircksz. , weduweZuid-Rapenburgcommenij0-0-60,02 FG08063
Dirck Lourensz.Noord-Rapenburgcommenij en drapier0-1-00,05 FG07079
Jan de FiesNoord-Rapenburgcommenij winckell0-1-00,05 FG07026
Herman Egbertsz.Over 't hofcommenij winkel0-1-00,05 FG05081
Jan Leendertsz.Noord-Rapenburgcommenijwinckel0-2-00,10 FG07058
Dirck Lourisz.Noord-Rapenburgcommenijwinckel0-1-00,05 FG07135
Daniell Fransz.Noord-Rapenburgcommenijwinckel0-1-00,05 FG07060
Abraham van HalterenZuid-Rapenburgcommenijwinckel0-2-00,10PG08007FG08019
Lambert van StaverenNieuwmarencommenijwinckell0-2-00,10 FG23076
Jacob de GelderHogewoerdcommenijwinkel0-0-60,02 FG11083
Jacobus van RocumHogewoerdcommenijwinkel0-1-00,05 FG11074
Jan van Vleute, weduweHogewoerdcommenijwinkel0-1-00,05 FG11125
Pieter WalisOost-Nieuwlandcommenijwinkel0-1-00,05 FG10005
Jacobmintie BrantHogemorscommeniwinckell0-0-60,02 FG22018
Saertge LejagerNoord-Rapenburgcommerij0-0-60,02 FG07007
Hendrick van TollWanthuiscommissaris0-4-00,20PG01001FG01001
Wouter Gerritsz.Hogewoerdcommissaris op Dordrecht en Gorcum0-0-60,02 FG11058
Wouter Jansz. van der ManeNieuwmarencommissaris op Haerlem0-2-00,10 FG23104
Willem PrinsZuid-Rijnevestcommissaris op Utrecht0-1-00,05PG12006FG12019
Cornelis Jacobsz.Noord-Rapenburgcommissaris op't Haechse en Delffse veer0-2-00,10 FG07074
Jan Lucasz.Noord-Rapenburgcommissaris van de wagens0-1-00,05 FG07083
Cornelis van AeckervallWest-Nieuwlandcommmissaris van 't Rotterdamsche veer0-1-00,05 FG09049
Jan Dircksz.Hogemorsconroyer0-2-00,10PG22001FG22045
David NicolaNicolaasgrachtconroyer0-2-00,10 FG16094
van Hoorn, juffrouwOver 't hofconsiderabel commissaal0-2-00,10PG05038FG05041
Annetje Gerritsz.Zuid-Rijnevestconsiderabel commissaal0-6-00,30 FG12010
Ida SnellZuid-Rijnevestconsiderabel commissaal0-6-00,30 FG12039
Hester la CroyWest-Marendorp landzijdecoordewinckeltge0-0-60,02 FG18030
Dammes Pietersz.West-Nieuwlandcoornmeter0-0-60,02 FG09046
Paulus SplinterssenNieuwmarencorncoper0-2-00,10 FG23002
Job HeycoopKerkvierendeelcoster van de Hogelantse Kerck0-2-00,10 FG13083
Abraham van der HiddeMarendorp Rijnzijdecousecooper0-2-00,10PG17073FG17082
Gijsbert Gerritsz.Hogemorscraen kruyer0-1-00,05 FG22038
Nicolaes SprangerMarendorp Rijnzijdecruydenier0-2-00,10PG17056FG17063
Clement van SwanenburchNicolaasgrachtcruydenier0-2-00,10PG16007FG16009
Willem SchepenNieuwmarencruydenier0-2-00,10 FG23016
Dirck van HeusdenWest-Marendorp landzijdecruydenier0-2-00,10PG18007FG18029
Pieter Turta, weduweWest-Nieuwlandcruydenier0-1-00,05 FG09024
Jan DuyffhuysGansoordecruydenierswinckel0-2-00,10PG15047FG15012
Herman van den Heuvel, weduweWest-Marendorp landzijdecruydenierswinckel0-1-00,05 FG18073
Dirck van HeuvellWest-Marendorp landzijdecruydenierswinckel0-1-00,05PG18008FG18028
Machtelt van LoonGansoordecruydenierswinckell0-2-00,10 FG15010
Jan BosmanGansoordecruydenierswinckeltgen0-1-00,05 FG15049
Franck Cornelisz.Nicolaasgrachtcuyper0-0-60,02 FG16011
Jan Fransz.Noord-Rapenburgcuyper0-1-00,05 FG07130
Willem SchenckerOost-Marendorp landzijdecuyper0-1-00,05 FG19067
Ary Cornelisz. van der BerchWest-Nieuwlandcuyper0-1-00,05 FG09070
Cornelis Lourensz.Zuid-Rapenburgcuyper0-1-00,05 FG08001

D Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Antony du PonZevenhuizendansmeester0-0-60,02PG06127FG06128
RijketZevenhuizendansmeester0-0-60,02PG06128FG06136
Herman Aelbersz.Oost-Marendorp landzijdedeeckendrapier0-1-00,05 FG19027
Matthijs OstersOost-Marendorp landzijdedeeckendrapier0-2-00,10PG19001FG19001
Abraham OostersOost-Marendorp landzijdedeeckendrapier0-3-00,15PG19003FG19002
Jan van AeckenOost-Marendorp landzijdedeeckendrapier0-4-00,20PG19025FG19029
Catarin CrombruggeNicolaasgrachtdeeckendrapierster0-1-00,05 FG16087
Hendrick Pietersz. StiperiaenHavenbondeeckendrappier0-1-00,05PG25015FG25014
Abraham Maertensz.Nicolaasgrachtdeeckendrappier0-1-00,05 FG16086
Jacob Maertensz.Nicolaasgrachtdeeckendrappier0-1-00,05 FG16083
Hendrick Abrahamsz.Nicolaasgrachtdeeckendrappier0-2-00,10PG16037FG16085
Jan WastijnNicolaasgrachtdeeckendrappier0-2-00,10 FG16021
Harmen BesickNoord-Rijnevestdeeckendrappier0-1-00,05 FG27023
Johannes van der FuyckNoord-Rijnevestdeeckendrappier0-1-00,05PG27029FG27112
Adriaen van TultenOost-Marendorp landzijdedeeckenreder0-1-00,05 FG19101
Johannes Harmansz.Burgstrengdekenwerker0-0-60,02 FG14080
Engell BeuckersHogewoerddekenwerker0-0-60,02 FG11067
Tijs Tijsz. van der EyckHogewoerddekenwerker0-1-00,05 FG11053
Leendert van LeeuwenHogemorsdeurwaarder0-1-00,05 FG22034
Abraham WijckeOver 't hofdeurwaarder0-2-00,10 FG05034
Jan van OverkerckVleeshuisdeurwaarder0-0-60,02 FG03018
Jan VisscherVleeshuisdeurwaarder en brandewijnverkoper0-1-00,05 FG03025
Dirck ToorenburchBurgstrengdeurwaarder en winkel0-2-00,10 FG14115
Johan RosijnWest-Nieuwlanddeurwaerder ende collecteur0-1-00,05 FG09058
Jacobus la MortZuid-Rapenburgdistelateur0-1-00,05 FG08064
van Bersingen, doctorHogewoerddoctor0-3-00,15PG11072FG11098
Coolevelth, doctorHogewoerddoctor0-3-00,15 FG11070
Hoochmade, doctorHogewoerddoctor0-4-00,20PG11043FG11041
Sitter, doctorHogewoerddoctor0-4-00,20PG11024FG11015
Louwerens Klinckhamer, DoctorKerkvierendeeldoctor0-2-00,10PG13031FG13067
Beaufort, doctorMarendorp Rijnzijdedoctor0-3-00,15PG17045FG17053
Beets, Dr.Marendorp Rijnzijdedoctor0-5-00,25PG17068FG17077
Decker, doctorMarendorp Rijnzijdedoctor0-6-00,30PG17027FG17030
Jehu Waert, doctorMarendorp Rijnzijdedoctor0-6-00,30 FG17039
Jan de PaeuwNicolaasgrachtdoctor0-1-00,05 FG16013
Vallant, DoctorNoord-Rapenburgdoctor0-3-00,15 FG07037
Banier, doctorOost-Marendorp landzijdedoctor0-3-00,15PG19036FG19043
Marckgraeff, dr.Over 't hofdoctor0-1-00,05 FG05102
Hoornbruch, doctorOvermare Rijnzijdedoctor0-2-00,10 FG20045
Hoppesteyn, doctorOvermare Rijnzijdedoctor0-1-00,05 FG20044
Marichall, doctorVleeshuisdoctor0-1-00,05PG03056FG03006
Angillis, DoctorWanthuisdoctor0-1-00,05PG01073FG01075
Gaell, doctorZevenhuizendoctor0-2-00,10PG06084FG06069
David Stam, DoctorGansoordedoctor geen practijcq0-1-00,05PG15016FG15038
Teckop, doctorOost-Nieuwlanddokter0-3-00,15PG10018FG10054
Cornelis Groenevelt, Dr.KerkvierendeelDr.0-2-00,10PG13023FG13053
Petrus Rosendaell, Dr.KerkvierendeelDr.0-2-00,10 FG13050
Jan Jansz. WijdonBurgstrengdraaier0-1-00,05 FG14100
Robbert Jansz. DitmanKerkvierendeeldraettrecker0-1-00,05 FG13038
Geraert Jansz. AlbaeneHavenbondrapier0-1-00,05 FG25045
Jannetge BordonZijloorddrapierster0-0-60,02 FG24081
Sara de SooNicolaasgrachtdrapierster in saeyen0-0-60,02 FG16080
Noe le FriesZijloorddrapiert boesels0-0-60,02 FG24107
Hendrick Michielsz.Noord-Rijnevestdrappier0-1-00,05 FG27106
Noe TomasZijloorddrappier0-1-00,05PG24049FG24103
Jacob de BruynNicolaasgrachtdrayer0-0-60,02 FG16026
Abraham SteyaertNoord-Rijnevestdrayer0-0-60,02 FG27099
Pieter HitmanHavenbondrogetdrapier0-0-60,02 FG25033
Willem Pietersz.Noord-Rijnevestdrogetdrapier0-1-00,05 FG27137
 Zuid-Rijnevestdrogetdrapier0-1-00,05 FG12078
Jacob HenneboNoord-Rijnevestdrogetdrappier0-0-60,02 FG27073
Daniel Cornelisz.Noord-Rijnevestdrogetreder0-1-00,05 FG27019
Abraham LangierNoord-Rijnevestdrogetwercker0-0-60,02 FG27021
Matthijs Gerritsz.Nicolaasgrachtdroochscheerder0-0-60,02 FG16028
David van der VechtNicolaasgrachtdroochscheerder0-0-60,02 FG16079
Johannes VennekoollNicolaasgrachtdroochscheerder0-1-00,05 FG16096
Jan BurgerNoord-Rijnevestdroochscheerder0-0-60,02 FG27076
Jan Gijsbertsz.Overmare landzijdedroochscheerder0-1-00,05 FG21053
Evert LiesenWaardbondroochscheerder0-0-60,02 FG26010
Cornelis Jansz.Zijloorddroochscheerder0-0-60,02 FG24060
Gerrit SanthuysenZijloorddroochscheerder0-0-60,02 FG24028
Jan RottyNoord-Rijnevestdrooger0-1-00,05 FG27131
Dirck HeintiensNoord-Rijnevestdroogerij0-1-00,05 FG27132
Gabriell Pietersz.Hogewoerddroogscheerder0-0-60,02 FG11040
Jan BogaertHogewoerddroogscheerder0-1-00,05PG11086FG10024
Hendrick de LangeHogewoerddroogscheerder0-1-00,05PG11075FG11062
Pieter Cornelisz.Oost-Nieuwlanddroogscheerder0-1-00,05 FG10048
Meyndert Gerritsz.Oost-Nieuwlanddroogscheerder0-1-00,05PG10005FG10061
Joost de CramerOost-Nieuwlanddroogscheerder0-1-00,05 FG10052
Pieter Lucasz.Over 't hofdroogscheerder0-0-60,02 FG05131
Pieter WebberOver 't hofdroogscheerder0-1-00,05 FG05086
Jan Gerritsz. van HaverWest-Nieuwlanddroogscheerder0-0-60,02 FG09001
Jan Cornelisz.Zevenhuizendroogscheerder0-0-60,02 FG06096
Elsevier, weduweNoord-Rapenburgdruckster0-1-00,05PG07009FG07031
Symon SchoutenZevenhuizendrukker0-1-00,05 FG06090
Sara du RieuwNieuwmarendubbelaerster0-0-60,02 FG23068

E Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Jan MoolachNoord-Rijnevesteen cleyn winckeltge0-0-60,02 FG27014
Wouter Gerritsz. AlderkerckNoord-Rijnevesteen vaentge0-0-60,02 FG27127
Johannes OtteZijloordeen vaentje0-0-60,02 FG24064
Passchier Pietersz.West-Marendorp landzijdeeen winckeltge0-0-60,02 FG18071
Nicolaes KlinjetBurgstrengemolumenten0-10-00,50PG14102FG14094
Marsijs, doctorBurgstrengemolumenten0-6-00,30PG14072FG14057

F Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Jean GillionWest-Marendorp landzijdefactoor0-3-00,15PG18023FG18015
Guilliaem Wastjouw, weduweMarendorp RijnzijdeFrance Cramerij0-2-00,10PG17065FG17074
Tomas WielingsMarendorp RijnzijdeFranche kramer0-2-00,10PG17062FG17071
Johannes KoedijckBurgstrengfranjemaker0-1-00,05 FG14098
Francois CoopmanGasthuisvierendeelfranjemaker0-1-00,05 FG04101
Marcus van HoutenZevenhuizenfranjemaker0-3-00,15PG06135FG06146
Jan Claesz.Gasthuisvierendeelfranse kramer0-0-60,02 FG04093
Karell de VethMarendorp RijnzijdeFranse kramer0-2-00,10 FG17069
Jacob de SerffNoord-RapenburgFranse kramer0-1-00,05 FG07124
Geertruyt van NoortaOver 't hoffranse kramer0-0-60,02 FG05011
David la BorneZevenhuizenfranse kramer0-0-60,02 FG06018
Leendert OttenBurgstrengfruitkoper0-1-00,05PG14076FG14059
Jan PeperGasthuisvierendeelfruitverkoper0-1-00,05 FG04102
Frans van DortOost-Marendorp landzijdefusteynreder0-1-00,05 FG19106
Christoffel de PijperOost-Marendorp landzijdefusteynreder0-2-00,10PG19027FG19032

G Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Pieter Vergail, weduweHogemorsgarentwijnder0-0-60,02 FG22020
Frans AltenaHogewoerdgarentwijnder0-1-00,05 FG11011
Willem van DriehuysenNieuwmarengarentwijnder0-1-00,05 FG23071
Johan de BijeZuid-Rijnevestgarentwijnder0-0-60,02 FG12035
Jochem WaesGasthuisvierendeelgarentwijner0-2-00,10PG04072FG04064
Assweris KoelmansNoord-Rijnevestgarenwasser0-0-60,02 FG27018
Trijntge HendricxGansoordegarenwinckel0-1-00,05 FG15014
Huybrecht van Wijck, weduweGansoordegarenwinckell0-0-60,02PG15036FG15051
Jan Arentsz.Oost-Marendorp landzijdegeelgieter0-0-60,02 FG19103
Evert van SteerlinghVleeshuisgeelgieter0-1-00,05 FG03032
Pieter Nola, weduweHogemorsgeen neringh0-0-60,02 FG22001
Steven van der LeyBurgstrenggemaakte klerenverkoper0-1-00,05 FG14147
Jan van LeeuwenGansoordegeneert hem met boeren [agrariŽr]0-1-00,05 FG15007
Abraham van RoyenGansoordegesworen bidder0-1-00,05 FG15020
Dirck SnellOvermare landzijdeglaesemaecker0-0-60,02 FG21027
Jan Ysbrantsz. KouwehovenMarendorp Rijnzijdeglaesemaker0-2-00,10PG17036FG17047
Louys Tonisz.Oost-Marendorp landzijdeglaesmaecker0-1-00,05 FG19022
Jan Claesz.Overmare Rijnzijdeglaesmaecker0-2-00,10 FG20049
Jan van ZuytKerkvierendeelglaesvercooper0-3-00,15 FG13075
Louwerens WaterbeeckKerkvierendeelglasemaecker0-0-60,02 FG13052
Gijsbert HeereMarendorp Rijnzijdeglasemaecker0-1-00,05 FG17114
Pouls van der PoellNicolaasgrachtglasemaecker0-0-60,02 FG16078
Jacob PeudevinOost-Marendorp landzijdeglasemaecker0-1-00,05PG19044FG19099
Harman de VriesOost-Marendorp landzijdeglasemaecker0-0-60,02 FG19042
Jan CouwenhoveWest-Nieuwlandglasemaker ende tolhouder0-3-00,15 FG09072
Pelt ThijssenWest-Marendorp landzijdeglasvercooper0-0-10,00 FG18037
Abraham VroomanBurgstrengglasverkoper0-3-00,15PG14046FG14033
Pieter SterckenburchNoord-Rapenburgglazemaker0-0-60,02PG07040FG07053
Hendrick FreyBurgstrengglazenmaker0-0-60,02 FG14128
Jan van NimwegenBurgstrengglazenmaker0-1-00,05 FG14120
Jacob van BerckellOost-Nieuwlandglazenmaker0-0-60,02 FG10079
Gerrit Claesz.Over 't hofglazenmaker0-1-00,05 FG05052
Cornelis KanOver 't hofglazenmaker0-0-60,02 FG05134
Pieter van der MildeVleeshuisglazenmaker0-0-60,02 FG03011
Aelbert van der SpeltVleeshuisglazenmaker0-0-60,02 FG03013
Paulus van BreenZevenhuizenglazenmaker0-0-60,02 FG06076
Abraham ToornvliethZevenhuizenglazenschrijver0-3-00,15PG06016FG06010
Barent Pietersz.Noord-Rapenburggorter0-1-00,05 FG07088
Maerschalck, weduweBurgstrenggoudsmidswinkel0-3-00,15PG14011FG14017
Dirck SpeckNoord-Rapenburggoutsmith0-1-00,05PG07034FG07046
Pieter van der LindeBurgstrenggrafmaker0-2-00,10PG14116FG14119
Hendrick BercheyZevenhuizengreinwercker0-0-60,02 FG06081
Pieter ProvooZuid-Rapenburggreinwercker0-0-60,02 FG08009
Jan BesayOost-Nieuwlandgreinwerker0-0-60,02 FG10107
Mattheus BuysOost-Nieuwlandgreinwerker0-0-60,02 FG10012
Mahieu CornetOost-Nieuwlandgreinwerker0-1-00,05 FG10073
Philip del CroyOost-Nieuwlandgreinwerker0-0-60,02 FG10003
Jan QuaclaesOost-Nieuwlandgreinwerker0-1-00,05 FG10001
Michiel van der SpillOost-Nieuwlandgreinwerker0-1-00,05 FG10015
Claes van de VeldeOost-Nieuwlandgreinwerker0-1-00,05 FG10059
Jan MarcelisOver 't hofgreinwerker0-0-60,02PG05084FG05129
Gerrit van ZuylenOver 't hofgreinwerker0-0-60,02 FG05026
Samuel BasijnZevenhuizengreinwerker0-0-60,02 FG06100
Johan BinnevestZevenhuizengreinwerker0-1-00,05 FG06013
Eduaert MorgenZevenhuizengreinwerker0-0-60,02 FG06087
Egbert van der NagelenZevenhuizengreinwerker0-0-60,02 FG06080
Antony le FranZuid-Rijnevestgreinwerker0-1-00,05 FG12052
Pieter MacleynZuid-Rapenburggreynier0-0-60,02 FG08079
Jan Prins, weduweOvermare landzijdegreynmaeckster; coopvrouw0-0-60,02PG21041FG21088
Frans Maertensz.Marendorp Rijnzijdegreynreder0-1-00,05 FG17023
Philips de TombeMarendorp Rijnzijdegreynreder0-1-00,05 FG17092
Jan Leendertsz.Hogemorsgreynwercker0-0-60,02 FG22012
Jacob AkaerHogemorsgreynwercker0-0-60,02 FG22041
Pieter BoudewijnHogemorsgreynwercker0-0-60,02 FG22026
Antony DaveerHogemorsgreynwercker0-0-60,02 FG22072
Antony PackeHogemorsgreynwercker0-0-60,02 FG22009
Jacob VeniaerHogemorsgreynwercker0-1-00,05 FG22006
Jan VergraetMarendorp Rijnzijdegreynwercker0-0-60,02 FG17005
Pieter BonteNieuwmarengreynwercker0-1-00,05 FG23030
Guilliaem BrabanNieuwmarengreynwercker0-1-00,05 FG23043
Pieter le MaistreNieuwmarengreynwercker0-1-00,05PG22025FG23033
Jaecq du FourNoord-Rapenburggreynwercker0-0-60,02 FG07022
Philip de la MairNoord-Rapenburggreynwercker0-0-60,02 FG07023
Pieter TavijnNoord-Rapenburggreynwercker0-0-60,02 FG07011
Isaacq ViloNoord-Rapenburggreynwercker0-0-60,02 FG07004
Jan TybergeOvermare landzijdegreynwercker0-1-00,05 FG21026
Pieter KlarisOvermare Rijnzijdegreynwercker0-1-00,05 FG20016
Isaack LensOvermare Rijnzijdegreynwercker0-1-00,05 FG20006
Abraham Segersz.West-Nieuwlandgreynwercker0-0-60,02 FG09002
Pieter la PorteZijloordgreynwercker0-0-60,02 FG24110
Leendert RuysscherZijloordgreynwercker0-0-60,02 FG24016
Annetge de PoorterZijloordgreynwerckster0-1-00,05 FG24033
Daniell Lepine, weduweNieuwmarengreynwever0-1-60,07PG23003FG23026
Jan DouwNoord-Rijnevestgreynwever0-1-00,05 FG27092
Guljaem de ClercqOvermare landzijdegreynwever0-0-60,02 FG21084
Jan LaserierZijloordgreynwever0-0-60,02 FG24077
Tomas de VauwZijloordgreynwever0-0-60,02 FG24041
van der MaerscheGasthuisvierendeelgriffier0-4-00,20PG00052FG04029
Jan TaticksenMarendorp Rijnzijdegroenschipper0-1-00,05 FG17020
Cornelis van DalenNoord-Rijnevestgroenschipper0-1-00,05 FG27022
Jan RietveltNoord-Rijnevestgroenschipper op Amsterdam0-1-00,05 FG27027
Cornelis den HaenMarendorp Rijnzijdegroentschipper0-1-00,05 FG17004
Jan BoijHavenbongroentvaerder0-1-00,05 FG25019
Jacob Tijsz.Marendorp Rijnzijdegroentvaerder0-1-00,05 FG17007
Jan Michielsz. Heycoop, weduweNoord-Rijnevestgroenvercoopster0-0-60,02 FG27055
Jan Knotter, weduweVleeshuisgroenwijf0-0-60,02 FG03007
Samuell LouysBurgstrenggrofsmid0-0-60,02 FG14135
Job Dame, weduweKerkvierendeelgrutter0-2-00,10PG13028FG13065
Claes Tobiasz.Nicolaasgrachtgrutter0-1-00,05 FG16042
Pieter van der EndenNicolaasgrachtgrutter0-2-00,10 FG16111
Arien CornelissenNieuwmarengrutter0-2-00,10 FG23001
Isaack den DeckerNieuwmarengrutter0-1-00,05 FG23082
Zeger Goossens, weduweNoord-Rapenburggrutter0-2-00,10 FG07029
Geraert Jansz.Noord-Rijnevestgrutter0-1-00,05 FG27078
Arien Leendertsz.Noord-Rijnevestgrutter0-2-00,10 FG27120
Cornelis Matthijsz. AltenaOost-Nieuwlandgrutter0-2-00,10 FG10025
Jan RoseOost-Nieuwlandgrutter0-3-00,15PG10021FG10047
Aelbert Gijsbertsz.Overmare landzijdegrutter0-2-00,10PG21025FG21007
Cornelis AppenbroeckOvermare landzijdegrutter0-2-00,10 FG21066
Cornelis KlockWest-Marendorp landzijdegrutter0-2-00,10 FG18018
Pieter VerschotenWest-Marendorp landzijdegrutter0-2-00,10 FG18038
Wiggert Jansz.Zuid-Rapenburggrutter0-2-00,10PG08004FG08012
Jacob van TollZuid-Rijnevestgrutter0-3-00,15 FG12028

H Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Jan Jansz. VoegenZevenhuizenhandschoenmaker0-0-60,02 FG06145
Pieter Simonsz.Noord-Rapenburghavercooper0-1-00,05 FG07116
Pieter AntweylerHavenbonheeft een vaentje0-2-00,10 FG25056
Warnaer KleutersOvermare Rijnzijdeheemraetsbode0-2-00,10PG20054FG20040
Hendrick Jonasz.Oost-Nieuwlandheetperser0-1-00,05 FG10076
Seger Rocusz.Gasthuisvierendeelherbergier0-1-00,05 FG04012
Evert AlsemGasthuisvierendeelherbergier0-2-00,10 FG04084
Pieter BodeynGasthuisvierendeelherbergier0-0-60,02 FG04074
Daniell Brugman, weduweGasthuisvierendeelherbergier0-1-00,05 FG04068
Dirck den HornGasthuisvierendeelherbergier0-1-00,05 FG04073
Jan KetGasthuisvierendeelherbergier0-0-60,02 FG04009
Johannes Coenraetsz.Havenbonherbergier0-1-00,05 FG25009
Johannes SmithHavenbonherbergier0-1-00,05 FG25015
Jacob GladbeeckHogemorsherbergier0-0-60,02 FG22036
Jan de PlanckeHogemorsherbergier0-1-00,05 FG22010
Andries TotHogemorsherbergier0-2-00,10PG22013FG22032
Jacob van der VechtHogemorsherbergier0-1-00,05 FG22030
Pieter de GraeffHogewoerdherbergier0-1-00,05 FG11080
Abraham KomaerKerkvierendeelherbergier0-1-00,05 FG13081
Samuell BrugmanMarendorp Rijnzijdeherbergier0-1-00,05 FG17045
Claes van HeusdenMarendorp Rijnzijdeherbergier0-1-00,05 FG17043
Jan Jansz. la LeyneMarendorp Rijnzijdeherbergier0-1-00,05 FG17042
Symon CoenraetseNoord-Rijnevestherbergier0-0-60,02 FG27020
Aelbert van der LindeOost-Marendorp landzijdeherbergier0-2-00,10 FG19060
Willem WilmotOver 't hofherbergier0-1-00,05 FG05083
Abraham BrouwerWest-Marendorp landzijdeherbergier0-2-00,10 FG18007
Jan HofftuynWest-Marendorp landzijdeherbergier0-1-00,05 FG18066
Bastiaen van der BurghWest-Nieuwlandherbergier0-1-00,05 FG09041
Dirck MoltusWest-Nieuwlandherbergier0-1-00,05 FG09040
Jan van DuyrenZuid-Rijnevestherbergier0-1-00,05 FG12015
Jan Onderwater, weduweZuid-Rijnevestherbergier0-1-00,05 FG12056
Pieter van NesHavenbonherbergier geen neringh0-0-60,02 FG25050
Lijsbet CoelenbierNieuwmarenherbergierster0-1-00,05 FG23100
Jan Fermantjouw, weduweNieuwmarenherbergierster0-2-00,10 FG23099
Dirck Valckenrijck, weduweNieuwmarenherbergierster0-2-00,10 FG23056
Tybault, weduweZuid-Rijnevestherbergierster0-0-60,02 FG12014
Antonette VerbierHogemorsherbergierster geen neringh0-0-60,02 FG22011
Crooswijck, dr, kinderenMarendorp Rijnzijdehoedecramerij0-1-00,05PG17054FG17061
Willem Vierichsz.Marendorp Rijnzijdehoedemaecker0-1-00,05 FG17084
Matthijs StaetsWest-Marendorp landzijdehoedemaecker0-1-00,05 FG18078
Abraham VerstrepeOvermare Rijnzijdehoedemaker0-1-00,05 FG20011
Cornelis ReyniersWest-Nieuwlandhoedemaker0-2-00,10PG09059FG09059
Herman van TangerenGasthuisvierendeelhoedenkramer0-2-00,10PG04104FG04100
Jan de CarmonHogewoerdhoedenmaker0-3-00,15 FG11025
Willem WestellZevenhuizenhoedenmaker0-2-00,10 FG06072
Pieter JensBurgstrenghoedenstoffeerder0-3-00,15PG14048FG14034
Marcelis van HouwelingenGasthuisvierendeelhoedenstoffeerder0-1-00,05PG04093FG04089
Salomon Wagenaer, weduweOver 't hofhoedenstoffeerder0-0-60,02 FG05107
Guliaem LeceurWest-Marendorp landzijdehoedstoffeerder0-1-00,05 FG18022
Pieter van PoockenHogemorshoeffsmith0-1-00,05 FG22002
Jan van ElsthoutOver 't hofhoenderman0-1-00,05PG05001FG05001
Willem Poulsz.Gasthuisvierendeelhoenderverkoper0-1-00,05PG04002FG04002
Pieter van AeckenGasthuisvierendeelhoenderverkoper0-0-00,00 FG04104
David LamoyHogewoerdhorlogemaker0-0-60,02 FG11061
Antony HoevenaerOver 't hofhorlogemaker0-0-60,02 FG05110
Gerrit Jansz.Noord-Rapenburghorologiemaecker0-0-60,02 FG07051
Jacobus BraineOost-Marendorp landzijdehorologiemaecker0-1-00,05 FG19079
Pieter Arentz.Oost-Nieuwlandhoudt beesten0-2-00,10 FG10033
Jacobmijntje CopsOver 't hofhoudt studenten0-1-00,05 FG05088
Joost Ockersz. , weduweVleeshuishoudt studenten0-0-60,02 FG03014
Bernardis LourensZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06055
Bouckhourst, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06042
van Dorp, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06040
Hesselman, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06092
Johannes JensZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06039
Kiewyt, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06053
Martijntje van LeeuwenZevenhuizenhoudt studenten0-1-00,05 FG06045
van der Marsch, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06070
Daniell Mes, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06107
Jannetje van der MorschZevenhuizenhoudt studenten0-1-00,05PG06056FG06041
Noordijck, juffrouw, juffrouwZevenhuizenhoudt studenten0-1-00,05 FG06104
Joris Jorisz. van NuysZevenhuizenhoudt studenten0-2-00,10 FG06009
Jan Hendricksz. Prins, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06019
Waecker, weduweZevenhuizenhoudt studenten0-0-60,02 FG06115
Dirckge Fransdr.Kerkvierendeelhout boelhuys0-3-00,15 FG13074
Emmerentia de ManMarendorp Rijnzijdehout een considerabell commissael0-6-00,30PG17070FG17081
Anna van LoonGansoordehout een considerabell commissaell0-6-00,30 FG15011
Angnietie DoeKerkvierendeelhout een considerabell commissaell0-6-00,30 FG13024
Adriaentge van SwanenburchKerkvierendeelhout een considerabell commissaell0-1-00,05PG06074FG13025
Willemtje PoulsMarendorp Rijnzijdehout erffhuys0-1-00,05 FG17087
Plantsius, weduweMarendorp Rijnzijdehout lindewinckel0-0-60,02 FG17110
Catarina AssendelftMarendorp Rijnzijdehout naeykinderen0-1-00,05PG17078FG17015
Gerart Bartholomeesz.Marendorp Rijnzijdehout slapers0-0-60,02 FG17132
Lenart Crijnen , weduweNoord-Rapenburghout studenten0-1-00,05PG07054FG07112
Bevers, doctor, weduweNoord-Rapenburghout studenten0-1-00,05 FG07036
Jan van KappellNoord-Rapenburghout studenten0-1-00,05 FG07042
van Velsen, juffrouwNoord-Rapenburghout studenten0-1-00,05PG07019FG07035
Ketelaers, juffrouwWest-Nieuwlandhout studenten0-1-00,05 FG09060
Egbert Paeuw, weduweWest-Nieuwlandhout studenten0-1-00,05PG09065FG09067
Geertje de Wilde, juffrouwWest-Nieuwlandhout studenten0-1-00,05 FG09063
Nicolaes Siel, weduweZuid-Rapenburghout studenten0-0-60,02 FG08033
Maritie Willems , juffr.Oost-Marendorp landzijdehout twee considerable commissalen0-8-00,40 FG19038
Willem MeullWest-Nieuwlandhoutcooper0-2-00,10 FG09090
Jan van Heemskerck, weduweZijloordhoutcoopster0-2-00,10PG24043FG24034
Arent van SonneveltMarendorp Rijnzijdehoutcramer0-2-00,10PG17060FG17067
Dirck van SpanbroeckOost-Marendorp landzijdehoutcramer0-0-60,02 FG19070
Bartholomees van DijckZuid-Rijnevesthoutkoper0-2-00,10 FG12021
Symon van Alphen, weduweGasthuisvierendeelhoutkraamster0-0-60,02 FG04085
Gijsbert de GruyterMarendorp Rijnzijdehoutkramer0-1-00,05 FG17036
Daniell de RouwZevenhuizenhuidenvetter0-2-00,10PG06120FG06123
Jacob Danielsz. van der Codde, weduweWest-Marendorp landzijdehuydevetster0-1-00,05PG18029FG18013
Gerardt Zieren van der CockWest-Marendorp landzijdehuydevetter0-2-00,10PG18012FG18025
Jan Cornelisz. van der Mieningh, weduweWest-Nieuwlandhuydevetter0-2-00,10PG09071FG09077

I Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Dirck Hendrixz.West-Nieuwlandidem [?]0-2-00,10 FG09054
Carell Jansz. van OyenWest-Nieuwlandidem [?]0-2-00,10 FG09055
Samuell de WithMarendorp Rijnzijdeijsercooper0-1-00,05 FG17049
Jan HogerwaertOvermare Rijnzijdeijsercramer0-1-00,05PG20038FG20028
Abraham BenetotWest-Marendorp landzijdeijserwinckell0-1-00,05 FG18053
Abraham BasseBurgstrengijzerkramer0-3-00,15PG14057FG14041
Aldert de MijterGasthuisvierendeelijzerkramer0-1-00,05PG04082FG04070
Colevelt, weduweHogewoerdijzerkramer0-1-00,05 FG11069
Jan Ingeneger, weduweGasthuisvierendeelijzerwinkel0-0-60,02 FG04092
Abraham FonteynOost-Marendorp landzijdein de kalander0-3-00,15 FG19098
Carell CopijnBurgstrengin greinen0-1-00,05 FG14091
Jacob SteurNoord-Rapenburginstrumentmaker0-1-00,05 FG07033
Ruth van SandvoortOver 't hofinstrumentmaker0-1-00,05 FG05090
Pieter van DijckZijloordis zaeydrappier0-1-00,05 FG24059

K Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Gerrit PotHogewoerdkaardenzetter0-0-60,02 FG11029
Gerard MeullBurgstrengkaarsenmaker0-3-00,15PG14025FG14022
Jan Kempersz.Gasthuisvierendeelkaarsenmaker0-2-00,10PG04070FG04060
Govert GaesbeecqOver 't hofkaarsenmaker en onderschout0-3-00,15PG05009FG05005
Jan Vermouw, weduweOost-Nieuwlandkaaskoopster0-2-00,10 FG10087
Cornelis Willemsz.Burgstrengkaaskoper0-1-00,05 FG14007
Meeus Adriaensz.Hogewoerdkaaskoper0-1-00,05 FG11039
Lambert Adriaensz. , weduweHogewoerdkaaswinkel0-0-60,02 FG11089
Johan TimmermanNoord-Rapenburgkaatsmeester0-3-00,15 FG07120
Jan VeermanKerkvierendeelkaerdemaecker0-0-60,02PG13070FG13039
Jan Jacobsz. van der BaetZijloordkaerdemaecker0-1-00,05 FG24073
Johannes GriffierZijloordkaerdemaecker0-0-60,02 FG24104
Dirck de VosOvermare landzijdekaerdemaecker ofte setter0-0-60,02 FG21093
Lucas van DitmaWest-Nieuwlandkaerdesetter0-0-60,02 FG09079
Antony van WesterhoutGansoordekaersemaecker0-2-00,10 FG15053
Jan PoockWest-Marendorp landzijdekaersmaecker0-2-00,10PG18014FG18021
Huygh MeuleveltWest-Nieuwlandkaerssemaker0-3-00,15 FG09071
Jan HoevenaerNicolaasgrachtkaes ende botervercooper0-1-00,05 FG16072
Albrecht Teunisz.Zuid-Rapenburgkaescoper0-0-60,02 FG08044
Pieter WoesOvermare landzijdekaesdoeckreder0-1-00,05 FG21051
Pieter KoolNoord-Rapenburgkaesmeester [op een kaatsbaan]0-3-00,15 FG07010
Christiaen PersijnNoord-Rapenburgkaesmeester [op een kaatsbaan]0-3-00,15PG07003FG07017
Cornelis van StaverenKerkvierendeelkaeswinckell0-2-00,10 FG13027
Willem van LeeuwenWest-Nieuwlandkaetsmeester0-1-00,05 FG09031
Johannes DeyNieuwmarenkalandermeester0-2-00,10 FG23049
Johannes BoutWolhuiskalandermeester0-2-00,10PG02063FG02020
Cornelis VliethoornBurgstrengkalandrier0-3-00,15PG14101FG14092
Warnart ThuyrnhoutBurgstrengkalkdrager0-1-00,05 FG14074
de Veth, weduweMarendorp Rijnzijdekalkhoven0-4-00,20PG17010FG17011
Cornelis BernardZevenhuizenkamerbewaarder0-1-00,05 FG06134
Hester Pietersdr.Kerkvierendeelkammaeckster0-0-60,02 FG13037
Pieter SommelijnHogewoerdkammer0-1-00,05 FG11131
Antony RosetOost-Nieuwlandkammer0-0-60,02 FG10030
Abraham CarpentierZuid-Rijnevestkammer0-0-60,02 FG12064
Isaack VermoteOost-Marendorp landzijdekamslager0-0-60,02 FG19058
Jan Hendricksz. GroenHogewoerdkannelapper0-1-00,05PG11026FG11017
Cornelis Barentsz.Burgstrengkantverkoper0-1-00,05 FG14062
Eduaert Stevensz.Zevenhuizenkapitein van de binnenwacht0-2-00,10 FG06094
Pieter du PreeMarendorp Rijnzijdekassemaecker0-1-00,05PG17081FG17089
Gravius, sr.Zevenhuizenkassier in de bank [van lening]0-4-00,20PG06067FG06050
Pieter Reyniersz. van der MareNieuwmarenketenpapper0-1-00,05 FG23032
Tomas NoeNieuwmarenketenpapper0-1-00,05PG23098FG23084
Teunis VasseNoord-Rijnevestketenpapper0-1-00,05 FG27086
Jacob KarreOost-Nieuwlandketenpapper0-1-00,05 FG10026
Valentijn PlansonOost-Nieuwlandketenpapper0-1-00,05 FG10036
Jaques de RuissauwZijloordketenpapper0-1-00,05 FG24001
Claes SchouttenZijloordketenpapper0-2-00,10 FG24131
Pieter CalewaertOost-Marendorp landzijdeketenscheerder0-1-00,05PG19049FG19091
Michiell de MaireZijloordketenscheerder0-0-60,02 FG24056
Jacob FloersZijloordkettenpapper0-1-00,05 FG24031
Pieter Jansz.Kerkvierendeelkladtschilder0-0-60,02 FG13096
David HoochschiltMarendorp Rijnzijdekladtschilder0-1-00,05 FG17109
Mattheus OverseeOvermare landzijdekladtschilder0-0-60,02 FG21048
Jan Pouwelsz.Gansoordeklandelaer0-0-60,02 FG15039
Herman TierGansoordekleermaecker0-0-60,02 FG15036
Hendrick Coenraetsz.Kerkvierendeelkleermaecker0-1-00,05 FG13059
Geraert EveraertsKerkvierendeelkleermaecker0-0-60,02 FG13069
Jan de KouwerKerkvierendeelkleermaecker0-1-00,05 FG13087
Pieter Willemsz. LaetMarendorp Rijnzijdekleermaecker0-0-60,02 FG17100
Dirck MuysOvermare landzijdeKleermaecker0-0-60,02 FG21031
Gijsbert Gerritsz.Overmare Rijnzijdekleermaecker0-0-60,02 FG20048
Christoffel Aelbertsz.Burgstrengkleermaker0-0-60,02 FG14073
Hendrick BrouwerBurgstrengkleermaker0-1-00,05PG14123FG14132
Philips du BucquoyBurgstrengkleermaker0-0-60,02 FG14127
Jan DameerBurgstrengkleermaker0-2-00,10 FG14158
Daniell van den HoveBurgstrengkleermaker0-1-00,05 FG14129
Johannes MockeBurgstrengkleermaker0-2-00,10 FG14155
Hendrick Jacobs van VeldeBurgstrengkleermaker0-0-60,02 FG14131
Gerrit HoldermanGasthuisvierendeelkleermaker0-0-60,02 FG04023
Goossen SloottGasthuisvierendeelkleermaker0-0-60,02 FG04020
Hendrick SchaepHogewoerdkleermaker0-1-00,05 FG11065
Joost VincentHogewoerdkleermaker0-0-60,02 FG11031
Hendrick -Noord-Rapenburgkleermaker0-1-00,05 FG07091
Francois MollNoord-Rapenburgkleermaker0-1-00,05 FG07040
Jan Willemsz. PuysNoord-Rapenburgkleermaker0-0-60,02 FG07049
Pieter GeschierOost-Nieuwlandkleermaker0-3-00,15PG10050FG10095
Johan de RuyterOost-Nieuwlandkleermaker0-0-60,02 FG10098
Arent Gerritsz.Over 't hofkleermaker0-0-60,02 FG05058
Jacob Arentsz. SonneveltOvermare landzijdekleermaker0-1-00,05PG21015FG21024
Wouter Barentsz.Vleeshuiskleermaker0-0-60,02 FG03047
Matthijs van den BrantVleeshuiskleermaker0-0-60,02 FG03023
Arent BrasserVleeshuiskleermaker0-1-00,05 FG03049
Frederick DiedenhovenVleeshuiskleermaker0-2-00,10PG03044FG03036
Jan HonselaerVleeshuiskleermaker0-1-00,05 FG03033
Gerrit SompsteenVleeshuiskleermaker0-0-60,02PG03045FG03037
Coenraet BiggeWolhuiskleermaker0-1-00,05PG02077FG02040
Frederick KnoopsWolhuiskleermaker0-0-60,02 FG02064
Dirck Hendricksz.Zevenhuizenkleermaker0-0-60,02 FG06057
David BrugmanZevenhuizenkleermaker0-1-00,05 FG06024
Hendrick EngelbrechtZevenhuizenkleermaker0-2-00,10 FG06066
Johan KouwenhoveZevenhuizenkleermaker0-1-00,05 FG06002
Robbert MockeZevenhuizenkleermaker0-2-00,10PG06017FG06015
Paulus PenghZevenhuizenkleermaker0-0-60,02 FG06082
Ferdinandis TengellZevenhuizenkleermaker0-1-00,05 FG06062
Jacob TielemanZevenhuizenkleermaker0-0-60,02 FG06003
Gerrit -Zuid-Rijnevestkleermaker0-0-60,02 FG12040
Samuell van DamBurgstrengkleermaker en winkel0-1-00,05 FG14118
Govert BlomKerkvierendeelkleervercooper0-1-00,05 FG13063
Jacob de BruynKerkvierendeelkleervercooper0-2-00,10 FG13082
Jan GommarusKerkvierendeelkleervercooper0-1-00,05 FG13031
David HoonesKerkvierendeelkleervercooper0-1-00,05PG13041FG13077
Lodewijck JoostenKerkvierendeelkleervercooper0-2-00,10 FG13060
Wessell Jansz. SchutdorpKerkvierendeelkleervercooper0-2-00,10PG13034FG13073
Mathijs Vermeulen, weduweKerkvierendeelkleervercooper0-1-00,05 FG13061
Lijsbet RoufellKerkvierendeelkleervercoopster0-0-60,02 FG13036
Pieter SilverschoonKerkvierendeelkleerverkoper0-0-60,02 FG13084
Erasmus MierisOost-Nieuwlandkleerverkoper0-2-00,10 FG10078
Catharina Gijs, weduweBurgstrengklein winkeltje0-0-60,02PG14087FG14072
Cornelia OostwaertBurgstrengklein winkeltje0-0-60,02 FG14054
Arent VerhagenZuid-Rijnevestklein winkeltje0-0-60,02 FG12074
Geraert van GelderBurgstrengklerenverkoper0-1-00,05 FG14156
Jan SoeteBurgstrengklerenverkoper0-2-00,10PG14127FG14149
Jan CrijnenOost-Nieuwlandklerenverkoper0-2-00,10 FG10081
Dirck van LeeuwenOost-Nieuwlandklerenverkoper0-0-60,02 FG10085
Cornelis HoeckBurgstrengklerk ter griffie0-1-00,05PG14091FG14077
Jan Leendertsz. van der WiltZijloordkleyn winckeltge0-1-00,05 FG24098
Willem Jansz.Overmare landzijdeklompemaecker0-0-60,02 FG21044
Jacobus VriesBurgstrengklompenmaker0-0-60,02 FG14134
Cornelis OudendorpGasthuisvierendeelknecht op de marktschuit0-1-00,05 FG04082
Pieter DoorhoffGasthuisvierendeelknecht op de marktschuit van Den Haag0-0-60,02 FG04040
Cornelis Sijmonsz.Noord-Rapenburgknecht op Delff0-1-00,05 FG07096
Willem KnotterNoord-Rapenburgknecht op het veer0-1-00,05 FG07028
Jan WaerdenburchNoord-Rapenburgknecht op het veer0-1-00,05 FG07027
Matthijs Stoffelsz.Hogemorsknecht op stadtstimmerwerff0-1-00,05 FG22056
Huych LeeuwerckveltHogemorsknecht op stadtswerff0-2-00,10 FG22065
Cornelis Claesz.Waardbonknecht op 't Amsterdamsche veer0-1-00,05 FG26006
Hendrick KramerZevenhuizenknecht van de Anatomie0-0-60,02PG06113FG06117
Salemon KordonOost-Marendorp landzijdeknecht van de baeyhall0-1-00,05PG19043FG19107
Abraham du PonBurgstrengknecht van de greinhal0-1-00,05 FG14090
Arent FranseHogemorsknecht van de runtmolen0-1-00,05 FG22067
Jan GeraertsMarendorp Rijnzijdeknecht van de warphall0-0-60,02 FG17090
Gillis AlenzoonNoord-Rapenburgknecht van Franse college0-0-60,02 FG07021
Evert van HeterenZevenhuizenknoopmaecker0-0-60,02 FG06127
Matthijs BraamhorstOver 't hofknoopmaker0-0-60,02 FG05007
Jan Salden, kinderenVleeshuisknoopmaker0-1-00,05 FG03002
Adriaen de VogellVleeshuisknoopmaker0-1-00,05 FG03022
Hermanus BrakellZevenhuizenknoopmaker0-0-60,02 FG06047
Maerten van de WeteringMarendorp Rijnzijdekock0-1-00,05 FG17059
Lubbert HeycoopGansoordekoeckebacker0-1-00,05 FG15048
Johannes KeyserMarendorp Rijnzijdekoeckebacker0-3-00,15PG17053FG17060
Jan BuryWest-Marendorp landzijdekoeckebacker0-0-60,02 FG18089
Hartogh Jansz. BoryNoord-Rijnevestkoeckenbacker0-1-00,05 FG27080
Herman GranhartBurgstrengkoekbakker0-1-00,05 FG14002
Hendrick Jansz. KuytBurgstrengkoekbakker0-6-00,30PG14051FG14037
Joost RijshouwerBurgstrengkoekbakker0-2-00,10 FG14084
Jacob SchipperheynBurgstrengkoekbakker0-2-00,10 FG14035
Jan Dircks StamHogewoerdkoekbakker0-0-60,02 FG11020
Jacob van AlterenWest-Nieuwlandkoekebacker0-2-00,10 FG09069
Isaack DeyOver 't hofkoffieman0-0-60,02 FG05014
Benedictus BretonZevenhuizenkoffieman0-1-00,05 FG06135
Guilljaem BraeckelmanBurgstrengkok0-2-00,10PG14115FG14117
Dirck de ValckBurgstrengkok0-1-00,05 FG14116
Gommert Claesz.Zevenhuizenkok0-3-00,15PG06010FG06005
Jacob van DongenZevenhuizenkok0-3-00,15PG06018FG06016
Herman van DiestHogemorskolffmaecker geen neringh0-0-00,00 FG22024
Nicolaes de RaetGansoordekomenijwinckel0-0-60,02 FG15003
Hendrick Hermansz.Hogemorskomenijwinckell0-2-00,10 FG22019
Jan GevaerNieuwmarenkomenijwinckell0-1-00,05PG23105FG23037
Gerart Jacobsz. , weduweOost-Marendorp landzijdekomenijwinckell0-1-00,05 FG19014
Matthijs SlotsOost-Marendorp landzijdekomenijwinckell0-1-00,05 FG19008
Trijntge AriensOvermare Rijnzijdekomenijwinckell0-1-00,05 FG20005
Jan Pietersz.Havenbonkomenijwinckeltge0-0-60,02 FG25044
Jacob Jansz.Overmare Rijnzijdekomeniswinckeltge0-1-00,05 FG20029
Klement Dircxsz. KlockOvermare Rijnzijdekonroyer0-0-60,02 FG20031
Abraham Melchiorsz.Vleeshuiskoordewerker0-0-60,02 FG03028
Symon KonstantVleeshuiskoordewerker0-0-60,02 FG03029
Vogell, weduweOver 't hofkoordverkoopster0-0-60,02 FG05068
Antony Jansz.Wolhuiskoordwerker0-0-60,02 FG02036
Pieter van ZwietenNoord-Rijnevestkoorenvercooper0-2-00,10 FG27070
Jan Stoffelsz.Zijloordkoorndrager en winckeltge0-1-00,05 FG24096
Jan van NordeBurgstrengkoperslager0-1-00,05PG14020FG14020
Hendrick Jacobsz.Kerkvierendeelkoperslager0-1-00,05 FG13047
Engell Cornelisz.Overmare landzijdekoperslager0-2-00,10 FG21028
Willem den HaenWest-Marendorp landzijdekoperslager0-0-60,02 FG18082
Bartolomeus van de VeldeGansoordekorendrager0-0-60,02PG15010FG15030
Hendrick Jochemsz.Oost-Nieuwlandkorendrager0-0-60,02 FG10009
Reynier van DeylBurgstrengkorenkoper0-3-00,15PG14055FG14039
Cornelis PalesteynBurgstrengkorenkoper0-2-00,10PG14005FG14006
Herman van RhenenKerkvierendeelkorenkoper0-2-00,10PG13062FG14078
Cornelis Corsz.Burgstrengkorenverkoper0-6-00,30 FG14048
Pieter HasiusZevenhuizenkoster0-2-00,10 FG06138
Josue LangeOvermare landzijdekoster van de fransche kerck0-1-00,05 FG21022
Sacharias Jansz.Gansoordekouckebacker0-1-00,05 FG15047
Jannetge la LeuOost-Marendorp landzijdekouse gare reester0-1-00,05 FG19089
Walraeff van 't SantOost-Marendorp landzijdekousebreyder0-1-00,05 FG19024
Jacob FaconOost-Marendorp landzijdekousegaerdereder0-0-60,02 FG19080
Jacob SchrijverMarendorp Rijnzijdekousemaecker0-0-60,02 FG17121
Michiell van der WaterMarendorp Rijnzijdekousemaecker0-1-00,05 FG17113
Dirck SmalinghBurgstrengkousenkoper0-2-00,10PG14110FG14110
Willem GoereeVleeshuiskousenkoper0-2-00,10PG03018FG03019
Jan TasseronGasthuisvierendeelkousenreder0-0-60,02 FG04036
Arien Jansz. , weduweBurgstrengkousenverkoopster0-1-00,05 FG14011
Willem Bogaert, weduweGasthuisvierendeelkousenverkoopster0-0-60,02 FG04095
Abraham RoswinckellVleeshuiskousenverkoper0-1-00,05 FG03034
Nicolaes van ArasBurgstrengkousenverver0-1-00,05 FG14009
Jan SmetBurgstrengkousenverver0-2-00,10PG14061FG14043
Jacob van der AerHogewoerdkousenverver0-1-00,05 FG11021
Jacobus RoversHogewoerdkousenverver0-1-00,05PG11030FG11024
Abraham LeckhuyseBurgstrengkousenwinkel0-1-00,05 FG14139
Maria de VinckBurgstrengkousenwinkel0-1-00,05 FG14125
Adriaen OtteHogewoerdkousenwinkel0-1-00,05 FG11087
Huspanjon, weduweZevenhuizenkousenwinkel0-0-60,02 FG06021
Louys ArdewijnHogemorskousereder0-0-60,02 FG22069
Johannes AveOost-Marendorp landzijdekousereder0-0-60,02 FG19036
Pieter van EgmontKerkvierendeelkousevercooper0-1-00,05 FG13048
Jan Wou, weduweNicolaasgrachtkousevercoopster0-0-60,02 FG16051
Eduwaert de ClercqOvermare Rijnzijdekouseverver0-2-00,10PG20060FG20043
Trijntgen TrapsGansoordekousewinckell0-0-60,02 FG15028
Wouter PotheeckWest-Marendorp landzijdekousewinckell0-1-00,05 FG18027
Tomas Passchiersz.Zijloordkoussecooper en drappier0-2-00,10PG24015FG24013
Willem van DeylKerkvierendeelkousvercooper0-2-00,10PG13057FG13094
Pieter EmmerickWest-Marendorp landzijdekousvercooper0-2-00,10 FG18004
Marijtge Huybertsdr.Marendorp Rijnzijdekousvercoopster0-0-80,03 FG17096
Machtelt SegermansMarendorp Rijnzijdekousvercoopster0-0-80,03 FG17095
Jochem van HemWest-Marendorp landzijdekouswinckell0-2-00,10 FG18008
Duyffie van PolaneNoord-Rijnevestkouswinckeltge0-0-60,02 FG27045
Abraham Hendricksz.Gasthuisvierendeelkraankruier0-1-00,05 FG04077
Jan Lourensz.Gasthuisvierendeelkraankruier0-1-00,05 FG04076
Pieter BruellGasthuisvierendeelkraankruier0-1-00,05 FG04106
Jan OosterbaenGasthuisvierendeelkraankruier0-0-60,02 FG04016
Hendrick Jansz.Zevenhuizenkraankruier0-0-60,02 FG06099
Hendrick van der VallWest-Marendorp landzijdekraenknecht0-1-00,05 FG18076
Abraham TetroKerkvierendeelkraenkruyer0-0-60,02 FG13045
Cornelis van BroeckhuysenBurgstrengkruidenier0-4-00,20PG14066FG14049
Jan Aelbertsz. van RijnBurgstrengkruidenier0-3-00,15PG14079FG14064
Philps ElstgeestGasthuisvierendeelkruidenier0-2-00,10PG04084FG04071
Gerrit Aelbertsz. van Rijn, weduweGasthuisvierendeelkruidenier0-2-00,10PG04087FG04081
Pieter ColaertOver 't hofkruidenier0-1-00,05 FG05023
Bremer, weduweHogewoerdkruidenierster0-1-00,05 FG11047
Adriana VosboschZevenhuizenkruidenierster0-1-00,05PG06119FG06120
Josijntje VromansZevenhuizenkruidenierster0-1-00,05PG06121FG06124
Pieter Jansz. de GrootBurgstrengkruidenierswinkel0-1-00,05 FG14014
Poelgeest, juffrouwenBurgstrengkruidenierswinkel0-3-00,15PG14059FG14042
Pieter Jansz.Hogewoerdkruidenierswinkel0-0-60,02 FG11051
Abraham Stevensz.Gansoordekruydenier0-2-00,10 FG15027
Dirck van SwanenburchOost-Marendorp landzijdekruydenier0-3-00,15 FG19009
Francois TenhouteWest-Marendorp landzijdekruydenierswinckell0-1-00,05 FG18033
Hendrick LambertsHogewoerdkuiper0-0-60,02 FG11097
Leendert TettrodeOost-Nieuwlandkuiper0-1-00,05 FG10011
Dirck Teunisz.Over 't hofkuiper0-0-60,02 FG05043
Meeuwis DamissenGansoordekuyper0-1-00,05 FG15052
Dirck Jansz. KroonKerkvierendeelkuyper0-1-00,05 FG13044
Aert Pouwelsz.Nicolaasgrachtkuyper0-1-00,05 FG16025
Isaack Abrahamsz.Noord-Rijnevestkuyper0-1-00,05 FG27047
Jan Huygen VerduynNoord-Rijnevestkuyper0-1-00,05PG11003FG27035
Gijsbert Gijsbertsz.Oost-Marendorp landzijdekuyper0-0-60,02 FG19065
Isbrant Dammisz.Overmare Rijnzijdekuyper0-1-00,05 FG20021
Gijsbert Cornelisz. van der LaenWaardbonkuyper0-2-00,10 FG26009
Steven Jansz.West-Marendorp landzijdekuyper0-0-60,02 FG18048
Willem van CroonenborchWest-Marendorp landzijdekuyper0-1-00,05PG18022FG18017
Abraham VergeylZijloordkuyper0-1-00,05 FG24079
Jan van der VluchtOvermare landzijdekuyper, gewesene ruyter0-0-60,02 FG21073

L Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Reynier WiltZijloordlackendrapier0-2-00,10 FG24015
Dirck RosendaellKerkvierendeellaeckenbereyder0-0-60,02 FG13088
Lucas Hermansz.Nicolaasgrachtlaeckenbereyder0-1-00,05 FG16017
Cent KoelenNicolaasgrachtlaeckenbereyder0-0-60,02 FG16115
Abraham van der HeydeNieuwmarenlaeckenbereyder0-1-00,05PG23037FG24025
Arent MusquettierNieuwmarenlaeckenbereyder0-1-00,05 FG23025
Jan de RooNoord-Rijnevestlaeckenbereyder0-1-00,05 FG27042
Gerrit VromansNoord-Rijnevestlaeckenbereyder0-1-00,05 FG27004
Ary Jacobsz.Oost-Marendorp landzijdelaeckenbereyder0-0-60,02 FG19085
Hans Bartelsz.Overmare landzijdelaeckenbereyder0-2-00,10 FG21097
Barnier EysinghOvermare landzijdelaeckenbereyder0-1-00,05PG21052FG21077
Jorus KiellOvermare landzijdelaeckenbereyder0-0-60,02 FG21083
Matthijs LangendorpZijloordlaeckenbereyder0-1-00,05 FG24071
Abraham OlivierZijloordlaeckenbereyder0-1-00,05 FG24118
Adriaen de SmetZijloordlaeckenbereyder0-1-00,05 FG24099
Jan SuffletZijloordlaeckenbereyder0-1-00,05 FG24112
Willem //// Jansz. van den //// Berch, weduweNieuwmarenlaeckenbereyster0-0-00,00 FG23061
Jan Gerritsz.Havenbonlaeckendrapier0-1-00,05 FG25025
Hendrick Suject, weduweHavenbonlaeckendrapier0-2-00,10 FG25022
Jacob SwijpertHavenbonlaeckendrapier0-1-00,05PG25019FG25020
Pieter WeltersHavenbonlaeckendrapier0-1-00,05 FG25026
Hendrick AppelaerNieuwmarenlaeckendrapier0-1-00,05 FG23079
Jan Abrahamsz.Noord-Rijnevestlaeckendrapier0-1-00,05 FG27089
Lens Lensz.Noord-Rijnevestlaeckendrapier0-1-00,05PG27014FG27033
Andries BinderNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-1-00,05 FG27091
Anna BisschopNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-0-00,00 FG27030
Jan HanseNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-1-00,05 FG27071
Leendert LaeckmanNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-1-00,05 FG27043
Hendrick SmitNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-1-00,05PG27035FG27068
Hendrick TansellNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-1-00,05PG27016FG27069
Frederick TaveraetNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-2-00,10 FG27090
Tomas Jansz. VerschuyreNoord-Rijnevestlaeckendrapier0-0-60,02 FG27107
David SalotteOost-Marendorp landzijdelaeckendrapier0-1-00,05 FG19055
Pieter ZierickOost-Marendorp landzijdelaeckendrapier0-1-00,05 FG19056
Isaack Hendricksz.West-Marendorp landzijdelaeckendrapier0-0-60,02 FG18041
Jan MartijnWest-Marendorp landzijdelaeckendrapier0-1-00,05PG18061FG18045
Antoon de RochieusWest-Marendorp landzijdelaeckendrapier0-1-00,05 FG18072
Jacob Jorisz.Zijloordlaeckendrapier0-1-00,05 FG24123
Mattijs MassaerZijloordlaeckendrapier0-1-00,05 FG24116
Frans NiseeZijloordlaeckendrapier0-0-60,02 FG24087
Willem OlivierZijloordlaeckendrapier0-1-00,05PG24054FG24119
Pieter BartelsHavenbonlaeckendrapier voor de coopluyden0-2-00,10 FG25010
Jan GouverneurZijloordlaeckendrapier voor de luyden0-0-60,02 FG24018
Claes CoelbackOost-Marendorp landzijdelaeckendrapier; coopman voor sijn selffs0-1-00,05 FG19054
[3] de VeryNoord-Rijnevestlaeckendrapiers0-2-00,10 FG27029
Gillis Andriesz. , weduweHavenbonlaeckendrapierster0-1-00,05 FG25023
Jacob van der Meulen, weduweNoord-Rijnevestlaeckendrapierster0-1-00,05 FG27053
Leendert HobsweerderNoord-Rijnevestlaeckendrappier0-0-60,02 FG27110
Jan KoolhovenNoord-Rijnevestlaeckendrappier0-1-00,05 FG27028
Hendrick LaurainsNoord-Rijnevestlaeckendrappier0-1-00,05 FG27109
Hendrick MothNoord-Rijnevestlaeckendrappier0-1-00,05PG27028FG27113
Herman SpringerNoord-Rijnevestlaeckendrappier0-1-00,05 FG27087
Claes Maertensz.Zijloordlaeckendrappier0-1-00,05 FG24055
Leendert BrillZijloordlaeckendrappier0-2-00,10 FG24029
Antony DoopZijloordlaeckendrappier0-0-60,02 FG24027
Christiaen HeckmanZijloordlaeckendrappier0-2-00,10 FG24003
Jacob LimborchZijloordlaeckendrappier0-2-00,10 FG24024
Hendrick RosZijloordlaeckendrappier0-1-00,05 FG24044
Michiell SmetZijloordlaeckendrappier0-0-60,02 FG24085
Catalijn TomasZijloordlaeckendrappierster0-1-00,05 FG24032
David HuysmanNoord-Rijnevestlaeckenpersser0-1-00,05 FG27026
Frans van Es, weduweKerkvierendeellaeckenperster0-1-00,05 FG13023
Glaudi de GinghHogemorslaeckenspinder0-0-60,02 FG22040
Pieter KoolsoonKerkvierendeellaeckenvercooper0-3-00,15PG13043FG13079
Pieter Jansz.Nicolaasgrachtlaeckenwercker0-0-60,02 FG16033
Nicolaes Andriesz.Nieuwmarenlaeckenwercker0-0-60,02 FG23110
Jan BadonNieuwmarenlaeckenwercker0-1-00,05 FG23045
Querijn le LaeckNieuwmarenlaeckenwercker0-1-00,05 FG23046
Abraham GijselinghOost-Marendorp landzijdelaeckenwercker0-1-00,05 FG19053
Steven Claesz.Zijloordlaeckenwercker0-0-60,02 FG24046
Gijsbert Jansz.Zijloordlaeckenwercker0-0-60,02 FG24084
Abraham dell BornZijloordlaeckenwercker0-0-60,02 FG24045
Arent HaeckenNicolaasgrachtlaeckenwerckersknecht0-0-60,02 FG16105
Pieter SaldenNieuwmarenlaeckenwever0-0-60,02 FG23028
Gillis van NieuwenhuysenMarendorp Rijnzijdelaeckenwinckel0-3-00,15PG18032FG17065
Bartholomees Jansz. van PeerOost-Marendorp landzijdelaeckenwinckell0-3-00,15 FG19019
de Haes, notaris, weduweWest-Marendorp landzijdelaeckenwinckell0-1-00,05 FG18011
Jan de SmetNoord-Rijnevestlaekendrappier0-2-00,10 FG27054
Pieter de FoerZuid-Rijnevestlakenbereider0-1-00,05 FG12050
Jan Florisz. van der PlasZuid-Rijnevestlakenbereider0-0-60,02 FG12009
Jan SmitserZuid-Rijnevestlakenbereider0-1-00,05 FG12037
Aelbrecht SchoutenWest-Nieuwlandlakenbereyder0-0-60,02 FG09007
Phillippus CaeuwZuid-Rapenburglakenbereyder0-2-00,10PG08002FG08002
Valentijn PlengerHavenbonlakendrapier0-1-00,05 FG25021
Pieter SnaphaenHavenbonlakendrapier0-1-00,05PG25014FG25011
Barent Timensz.Nicolaasgrachtlakendrapier0-1-00,05 FG16113
Willem GeraertsNoord-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG27034
Jan SchilderNoord-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG27036
Geraert Jansz.Overmare landzijdelakendrapier0-2-00,10 FG21089
Jan Claesz. HoffZuid-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG12032
Jan MerveilgeZuid-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG12068
Leendert MoerZuid-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG12069
Jurriaen RemmertsZuid-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG12066
Claes TouseynZuid-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG12007
Jacob WeynsZuid-Rijnevestlakendrapier0-1-00,05 FG12077
Jan BusselaerHavenbonlakendrappier0-1-00,05PG25029FG25036
Jan VijlemonOvermare landzijdelakendrappier0-1-00,05 FG21057
Isaack de la CourtZijloordlakendrappier0-2-00,10 FG24078
Hendrick HoseZijloordlakendrappier0-1-00,05 FG24057
Gillis MonyZijloordlakendrappier0-1-00,05 FG24127
Hendrick RuelZijloordlakendrappier0-1-00,05 FG24058
Cornelis van Gooten, heerBurgstrenglakenkoper0-3-00,15PG00034FG14055
Amos MinneBurgstrenglakenkoper0-4-00,20PG14128FG14150
Hendrick Claesz. , weduweZuid-Rijnevestlakenkoper0-0-60,02 FG12047
Roeloff Hermansz. , weduweZevenhuizenlakenperser0-0-60,02 FG06030
Dirck VerhoochBurgstrenglakenverkoper0-3-00,15PG14062FG14047
Barent van TongerenGasthuisvierendeellakenverkoper0-4-00,20PG04101FG04099
Gerrit van der EyckZuid-Rijnevestlakenverver0-2-00,10PG12007FG12020
Antony RinserBurgstrenglakenwerker0-1-00,05 FG14086
Jan KrijckHogewoerdlakenwerker0-1-00,05 FG11128
Frans Jansz. van ReedtVleeshuislakenwerker0-0-60,02 FG03048
Jacobus van de GamerslachBurgstrenglakenwinkel0-3-00,15PG14031FG14024
Michiell Gomarus, kinderenBurgstrenglakenwinkel0-2-00,10PG14033FG14026
Jacob le PooleBurgstrenglakenwinkel0-3-00,15PG14133FG14157
Joost MutsenbroeckOver 't hoflampenmaker0-1-00,05 FG05004
Samuel MutsenbroeckZevenhuizenlampenmaker0-1-00,05 FG06084
DouwGasthuisvierendeellandmeter0-3-00,15PG04102FG04097
Cornelis van MutsenbroeckBurgstrenglandmeter en winkelier0-2-00,10PG14105FG14104
Jan de SlijperNicolaasgrachtlapper0-1-00,05 FG16035
Senguerdus, heerZevenhuizenlector in de filosofie0-1-00,05PG06093FG06079
Johan RijpZevenhuizenleerbereider0-1-00,05 FG06064
Arien IsaacksenNieuwmarenleerbereyder0-1-00,05 FG23119
Pieternellitge , (weduwe)Overmare landzijdeleerbereyster0-0-60,02 FG21082
Marinis Cornelisz.Noord-Rijnevestleertouwer0-0-60,02 FG27094
Isaack de MeyerGansoordeleervercooper0-0-00,00 FG15041
Gijsbert de WetBurgstrengleerverkoper0-1-00,05 FG14153
Pieter DouzeHogewoerdleerverkoper0-2-00,10 FG11005
Jan Jansz.Zevenhuizenleidekker0-1-00,05 FG06131
Aryen VissendiepHavenbonlepelmaecker0-0-60,02 FG25005
Jan Jansz.Nicolaasgrachtleydecker0-0-60,02 FG16117
Jan Gillisz.Noord-Rapenburglijndrayer0-1-00,05 FG07102
Pauls KnotterOvermare Rijnzijdelijndrayer0-1-00,05PG20030FG20023
Dirck Hendricksz. van der KuylOvermare Rijnzijdelijndrayer0-0-60,02 FG20015
Joost Hendricksz.Zuid-Rapenburglijndrayer0-0-60,02 FG08025
Abraham Arentsz.Noord-Rapenburglijnvercooper0-0-60,02PG07051FG07090
Hans Ginck, weduweNoord-Rijnevestlijste verver0-0-60,02 FG27116
Carell de MoorZevenhuizenlijstenmaker0-0-60,02 FG06105
Jacob SwanckaertZevenhuizenlijstenmaker0-1-00,05 FG06147
Hendrick Tijsz.Noord-Rapenburglindewever0-0-60,02 FG07101
Binnevest, weduweMarendorp Rijnzijdelindewinckel0-0-60,02 FG17019
Cornelis HeemskerckMarendorp Rijnzijdelindewinckel0-1-00,05 FG17017
van Tongeren, dochterMarendorp Rijnzijdelindewinckel0-2-00,10PG17048FG17055
Guljaem LeceurWest-Marendorp landzijdelindewinckel0-1-00,05 FG18087
Jan Karelsz. , weduweWest-Nieuwlandlindewinckel0-0-60,02 FG09027
Trijntgen FicktoorGansoordelindewinckell0-1-00,05 FG15034
Cornelis van StieneveltGansoordelindewinckell0-0-60,02PG15038FG15035
Hendrick JeffaeyKerkvierendeellindewinckell0-1-00,05 FG13076
Jan van RensemaKerkvierendeellindewinckell0-2-00,10 FG13072
Niesge EensaemOost-Marendorp landzijdelindewinckell0-1-00,05 FG19011
Benedictus ValckeOost-Marendorp landzijdelindewinckell0-1-00,05 FG19051
Jaecques MaelbranOvermare landzijdelindewinckell0-4-00,20PG21032FG21002
Jan HagendoornZijloordlindewinckeltge0-0-60,02 FG24022
Nicolaes BlenjeanOvermare landzijdelindewinckeltie0-1-00,05PG21027FG21005
Marijtje GaleWolhuislinnennaaister0-0-60,02 FG02039
Lasy, weduweBurgstrenglinnenwinkel0-1-00,05 FG14021
Jacob van der SlachBurgstrenglinnenwinkel0-1-00,05 FG14148
Cornelis van VlietBurgstrenglinnenwinkel0-1-00,05 FG14144
Lijsbeth BonardtOver 't hoflinnenwinkel0-1-00,05 FG05059
Jannetje EduwaertsZevenhuizenlinnenwinkel0-0-60,02 FG06022
Abraham DeckerZevenhuizenlinnenwinkel0-1-00,05 FG06142
Jan de Wager, weduweZevenhuizenlinnenwinkel0-0-60,02 FG06032
Aert van TongerenZuid-Rapenburglinnewever0-1-00,05 FG08059
Willem RoofuMarendorp Rijnzijdelintreder0-0-00,00PG17021FG17025
Jaeck GoelveyOost-Marendorp landzijdelintreder0-1-00,05 FG19041
Aelbrecht Elbrecht, meesterBurgstrenglogementhouder op de Burch0-3-00,15 FG14109
Willem van DoornBurgstrengloodgieter0-1-00,05 FG14067
Abraham Pot, weduweGasthuisvierendeelloodgieter0-1-00,05 FG04069
Pieter van BanheyningenOost-Nieuwlandloodgieter0-3-00,15PG10051FG10097
Cornelis RijsendeechOver 't hofloodgieter0-2-00,10 FG05077
Cornelis van HoeckKerkvierendeellootgieter0-1-00,05 FG13002
Aernolt Stoffelsz.Marendorp Rijnzijdelootgieter0-2-00,10PG17085FG17099
Guljaem van den Berch, weduweMarendorp Rijnzijdelootgieter0-0-60,02PG17017FG17008
Carell DuyffZuid-Rapenburglootgieter0-1-00,05PG08012FG08029
Daniell BasijnMarendorp Rijnzijdeloyer0-1-00,05 FG17111
Pieter MoyNicolaasgrachtloyer van huyden0-3-00,15PG16032FG16065

M Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Isaack van de KasteleOost-Marendorp landzijdemaeck...0-0-60,02 FG19050
Pieter DosyMarendorp Rijnzijdemaeckelaer0-1-00,05 FG17040
Jan StickWest-Marendorp landzijdemaeckelaer0-0-60,02 FG18055
Matthijs de TombeWest-Nieuwlandmaeckelaer0-1-00,05 FG09014
Jan de BooysOvermare Rijnzijdemaeckelaer in greynen0-3-00,15PG20002FG20002
Cornelis van HemertKerkvierendeelmaeckelaer in stoffen0-1-00,05 FG13004
Willem van den SandeGasthuisvierendeelmakelaar0-2-00,10 FG04054
Bartholomees ValjantGasthuisvierendeelmakelaar0-2-00,10PG04030FG04024
Jan le PairHogewoerdmakelaar0-1-00,05 FG11091
Steven Jansz.Wanthuismakelaar0-1-00,05 FG01073
Jacob VarletZevenhuizenmakelaar0-1-00,05 FG06008
Jacques VermouZevenhuizenmakelaar0-3-00,15 FG06031
Pieter BuysBurgstrengmakelaar in greinen0-2-00,10PG14108FG14108
Assuerus BolyBurgstrengmakelaar in koren0-3-00,15PG14018FG14019
Gijsbert van GroeneveltBurgstrengmakelaar in koren0-3-00,15PG14038FG14029
Antony KlockBurgstrengmakelaar in koren0-2-00,10 FG14031
Rogier de CoesterNicolaasgrachtmandemaecker0-0-60,02 FG16004
Pieter Jorisz.Noord-Rapenburgmandemaecker0-0-60,02 FG07131
Arent HavelaerNoord-Rijnevestmandemaecker0-1-00,05 FG27100
Jacob BlanckertOost-Marendorp landzijdemandemaecker0-1-00,05 FG19069
Cornelis Michielsz.West-Marendorp landzijdemandemaecker0-0-60,02 FG18079
Willem van der TochtZuid-Rapenburgmandemaker0-0-60,02 FG08003
Cornelis Feysz.Gasthuisvierendeelmandenmaker0-0-60,02 FG04014
Gijsbert van SlingelantHogewoerdmandenmaker0-0-60,02 FG11105
Geraert Jansz.Nieuwmarenmede herbergier0-2-00,10 FG23057
Maerten SirckHavenbonmede laeckendrapier0-2-00,10PG25024FG25034
Jacobus BusscherNieuwmarenmede schippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG23090
Frans BlasonWaardbonmede vettewarierswinckel0-0-60,02 FG26003
Pieter CossonNieuwmarenmedicine doctor doch weynich te doen0-2-00,10PG23049FG23004
Cornelis de WillichOver 't hofmeester bakker0-1-00,05 FG05106
Isaack SavoeNicolaasgrachtmeester cammer0-0-60,02 FG16056
PasschierZuid-Rapenburgmeester cammer0-0-60,02 FG08072
Jan de BleumortierZuid-Rapenburgmeester cammer0-2-00,10PG08034FG08073
Jan MonyZuid-Rapenburgmeester cammer0-2-00,10PG08015FG08036
Jacob PieckZuid-Rapenburgmeester cammer0-1-00,05 FG08080
Jan du PineZuid-Rapenburgmeester cammer0-1-00,05 FG08034
Jan le PlaZuid-Rapenburgmeester cammer0-1-00,05 FG08054
Valentijn TimermanWest-Marendorp landzijdemeester cleermaecker0-0-60,02 FG18059
Jan Philipsz.Gansoordemeester cleermaker0-0-60,02 FG15023
Jacob RijckewaerdOost-Nieuwlandmeester droogscheerder0-1-00,05 FG10066
Regius, dr.Zevenhuizenmeester in de 3e school0-2-00,10 FG06116
Pieter LittierZijloordmeester kamer0-1-00,05 FG24095
Jan BatuNicolaasgrachtmeester kammer0-1-00,05 FG16089
Antony AsseOost-Nieuwlandmeester kammer0-1-00,05 FG10034
Pieter DamoockOost-Nieuwlandmeester kammer0-1-00,05 FG10060
Pieter HasenbroeckOost-Nieuwlandmeester kammer0-1-00,05 FG10063
Geleyn Lamiou, kinderenOost-Nieuwlandmeester kammer0-1-00,05PG10030FG10042
Pieter MascleOost-Nieuwlandmeester kammer0-1-00,05PG10077FG10108
Claes TilljeZuid-Rijnevestmeester kammer0-1-00,05 FG12059
Maliaert den DopperBurgstrengmeester kleermaker0-1-00,05 FG14152
Elias de PeeterBurgstrengmeester kleermaker0-1-00,05 FG14151
Jan Fransz.Hogewoerdmeester kuiper0-1-00,05 FG11023
Wiggardus WinschotenOver 't hofmeester Latijnse school0-1-00,05 FG05060
Jacob de KoninckOvermare landzijdemeester mandemaecker0-1-00,05 FG21078
Pieter ElloosBurgstrengmeester metselaar0-0-60,02 FG14070
Jan SlingerlantBurgstrengmeester metselaar0-1-00,05 FG14071
Willem Tijsz.Oost-Nieuwlandmeester metselaar0-1-00,05 FG10104
Jacob Gijsbertsz.Oost-Nieuwlandmeester metselaar0-1-00,05 FG10044
Isaack van AckerenMarendorp Rijnzijdemeester metselaer0-1-00,05 FG17006
Moises van de LourierenNieuwmarenmeester metselaer0-2-00,10 FG23081
Volckert YdemaOvermare landzijdemeester metselaer0-1-00,05 FG21086
Gillis HoeckeOvermare Rijnzijdemeester metselaer0-2-00,10PG20055FG20041
Adriaen HoeckeWest-Marendorp landzijdemeester metselaer0-1-00,05 FG18074
Antony Jansz.Zijloordmeester molenaer0-1-00,05 FG24120
Jan Cornelisz. BlomZijloordmeester molenaer0-1-00,05 FG24121
Joost WarreboutZijloordmeester pletsvolder0-1-00,05 FG24090
Jean KongerNicolaasgrachtmeester spinder0-1-00,05 FG16118
HuybrechtBurgstrengmeester steenhouwersknecht0-1-00,05 FG14066
Jacobus van AerdenstoffBurgstrengmeester timmerman0-1-00,05PG14083FG14068
Jan WaerseggerBurgstrengmeester timmerman0-1-00,05PG13060FG14083
Jan van AckerGasthuisvierendeelmeester timmerman0-2-00,10PG04065FG04051
Adriaen van BreugellHogemorsmeester timmerman0-1-00,05 FG22037
Jan Huybertsz. van der MarckHogewoerdmeester timmerman0-2-00,10 FG11129
Jan Huybertsz. PrinsNicolaasgrachtmeester timmerman0-2-00,10 FG16024
Cornelis van der SooNieuwmarenmeester timmerman0-2-00,10 FG23083
Adriaen KerckhovenNoord-Rapenburgmeester timmerman0-2-00,10 FG07138
Willem de VosNoord-Rijnevestmeester timmerman0-1-00,05 FG27002
Jacob RoelsOvermare Rijnzijdemeester timmerman0-0-60,02 FG20060
Antony Hermansz.Zijloordmeester timmerman0-1-00,05 FG24106
Jasper PalinghZijloordmeester timmerman0-1-00,05 FG24012
Jan Cornelisz.West-Nieuwlandmeester vellebloter0-2-00,10 FG09003
Abraham ForestNieuwmarenmeester veruwer0-6-00,30PG23058FG23003
David de TooyNieuwmarenmeester verwer0-3-00,15PG23075FG23048
Jan DermoutHogemorsmeester wolcammer0-1-00,05 FG22017
Allart HeinaerHogemorsmeester wolcammer0-1-00,05 FG22016
Marcus Pietersz.Hogemorsmeesterknecht van de stads smeewinckell0-1-00,05 FG22052
Antony PannekoeckHogemorsmeesterknecht van stadtswinckell0-1-00,05 FG22063
Pieter Maertensz.Nicolaasgrachtmelckboer0-0-60,02 FG16055
Lenard , kinderenZuid-Rapenburgmelckboer0-1-00,05 FG08074
Leendert LubensGasthuisvierendeelmessenmaker0-1-00,05PG04012FG04007
Aryen YsseldijckOver 't hofmessenmaker0-0-60,02 FG05025
Huygh van TroyenZuid-Rijnevestmessenmaker0-1-00,05 FG12046
Pieter van DijckGansoordemeter op de greinhall0-0-60,02 FG15004
Andries PernerNieuwmarenmeter van de hall0-1-00,05PG23004FG23027
Jacob TaerlingGasthuisvierendeelmetselaar0-1-00,05 FG04056
Cornelis GaesbeeckHogewoerdmetselaar0-2-00,10 FG11101
Willem GriffOost-Nieuwlandmetselaar0-1-00,05 FG10070
Arent VeenlantZuid-Rijnevestmetselaar0-2-00,10PG12002FG12002
Tonis Claesz.Gansoordemetselaer0-1-00,05 FG15025
Adriaen van AdrichemGansoordemetselaer0-1-00,05PG15019FG15040
Huybrecht van AdrichemMarendorp Rijnzijdemetselaer0-1-00,05 FG17048
Jan van den BerchNieuwmarenmetselaer0-2-00,10PG23048FG23005
Jan PetyNoord-Rijnevestmetselaer0-1-00,05PG27022FG27025
Isaack WijnnobelNoord-Rijnevestmetselaer0-1-00,05 FG27102
Jasper Jansz.Oost-Marendorp landzijdemetselaer0-0-60,02 FG19084
Pieter SnellOvermare Rijnzijdemetselaer0-2-00,10PG20074FG20056
Wouter Philipsz.West-Marendorp landzijdemetselaer0-1-00,05 FG18043
Leendert Jansz. EngelaerWest-Nieuwlandmetselaer0-2-00,10 FG09029
Antony van GulickWest-Nieuwlandmetselaer0-0-60,02 FG09073
Hendrick Reyniersz.Zijloordmetselaer0-0-60,02 FG24054
Cornelis van DuynNicolaasgrachtmetselaersknecht0-0-60,02 FG16119
Gerrit van der HiddeOvermare landzijdemetselaersknecht aen de stadt0-0-60,02 FG21049
Abraham TousijnOvermare landzijdemetsemaker0-1-00,05 FG21071
Dirck Cornelisz.Oost-Nieuwlandmolenaar0-2-00,10 FG10038
Cornelis Jacobsz.Oost-Nieuwlandmolenaar0-2-00,10 FG10037
Pieter Jansz.Zuid-Rijnevestmolenaar0-1-00,05 FG12081
Cornelis IJsbrantsz.Zuid-Rijnevestmolenaar0-1-00,05PG12044FG12084
Jan Cornelisz. BuysZuid-Rijnevestmolenaar0-1-00,05 FG12085
Pieter Jansz. VeerHavenbonmolenaer0-1-00,05PG25033FG25058
Jeroen Cornelisz. HeemskerckHogemorsmolenaer0-1-00,05 FG22068
Claes Jansz. van TollHogemorsmolenaer0-1-00,05 FG22015
Quyringh van LeeuwenNieuwmarenmolenaer0-2-00,10 FG23105
Leendert Simonsz.Noord-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG07141
Aert Segersz.Noord-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG07140
Symon Pietersz.Noord-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG07139
Claes Jansz.Noord-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG07095
Jan Hendricksz.West-Nieuwlandmolenaer0-1-00,05 FG09045
Gerrit Jansz.West-Nieuwlandmolenaer0-1-00,05 FG09044
Tonis Abrahamsz.Zijloordmolenaer0-1-00,05 FG24097
Daniel StarreveltZijloordmolenaer0-1-00,05 FG24130
Jan Pietersz.Zuid-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG08051
Gerrit van der LichteZuid-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG08077
Willem de PaeuwZuid-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG08047
Gillis de SouterZuid-Rapenburgmolenaer0-1-00,05 FG08050
Crijn Leendertsz. , weduweHogemorsmolenaerster0-1-00,05 FG22070
Marijtge Dircxdr.Zuid-Rapenburgmolenaerster0-1-00,05 FG08076
Nicolaes van LooVleeshuismr. chirurgijn0-1-00,05 FG03046
Cornelis de JongeOost-Marendorp landzijdemusikant0-1-00,05 FG19026
Jacob WyaertOost-Marendorp landzijdemutsemaecker0-1-00,05 FG19090
Maerten Knotter, weduweNoord-Rapenburgmutsenmaeckster0-0-60,02PG07036FG07047
Isaack de MatterOost-Nieuwlandmutsenmaker0-1-00,05 FG10040
van Amerongen, kinderenZevenhuizenmutsenmaker0-0-60,02 FG06086
Poull BiedorpGasthuisvierendeelmuziekmeester0-0-60,02 FG04015

N Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Alida BrosOver 't hofnaaister0-0-80,03 FG05137
Magdelena OutshoornOver 't hofnaaister0-0-00,00 FG05037
Sara MutsenbroeckZevenhuizennaaister0-0-60,02 FG06132
Jannetje LupaertsKerkvierendeelnaeister0-0-00,00PG13026FG13054
Maria SteneveltKerkvierendeelnaeister0-0-00,00 FG13055
Johanna WeytenKerkvierendeelnaeyster0-1-00,05PG13032FG13071
Elysabet LijckerOvermare landzijdenaeyster0-1-00,05 FG21064
Jannetje van NesBurgstrengnastelingmaakster0-3-00,15PG14034FG14027
Isaack Jacobsz. SeliBurgstrengnastelingmaker0-3-00,15PG14007FG14012
Simon van der WerffBurgstrengnastelingmaker0-3-00,15 FG14045
Gillis van GaverenGansoordenastelmaker0-0-60,02 FG15017
Isaack van LeeuwenBurgstrengnastelwinkel0-1-00,05PG14119FG14136
Jacob Claesz. BoomWest-Nieuwlandnoothulp in de waech en winkeltge0-1-00,05PG09007FG09023
Smet, notarisBurgstrengnotaris0-2-00,10 FG14044
Cornelis KistGasthuisvierendeelnotaris0-1-00,05PG04010FG04005
Lambert van SwietenGasthuisvierendeelnotaris0-2-00,10PG04014FG04021
Adriaen OosterlinghHogewoerdnotaris0-5-00,25PG11012FG11008
Herman van den BosKerkvierendeelnotaris0-1-00,05 FG13051
van TieltMarendorp Rijnzijdenotaris0-2-00,10PG17069FG17078
Bruno van NollOost-Marendorp landzijdenotaris0-2-00,10 FG19003
Nicolaes PaetsOver 't hofnotaris0-1-00,05PG05003FG05003
Jan van NoortWanthuisnotaris0-2-00,10PG01003FG01002
Cornelis de HaesWest-Marendorp landzijdenotaris0-1-00,05PG18037FG18005
Verbeeck, notarisWest-Marendorp landzijdenotaris0-1-00,05 FG18014
Johannes van der EyckWolhuisnotaris0-2-00,10PG02088FG02012
Overmeer, procureurZevenhuizennotaris0-10-00,50PG06061FG06049
Pieter van ScharpenbrantZevenhuizennotaris0-6-00,30PG06031FG06028
Dirck VerhagenZevenhuizennotaris0-6-00,30PG06025FG06027
Abraham VerhagenZevenhuizennotaris0-3-00,15PG06032FG06029
Johan SnoeckOver 't hofnotaris en knecht thesaurier0-2-00,10PG05057FG05085
Jacobus van der StoffeWolhuisnotaris en procureur0-6-00,30PG02086FG02011
Nicolaes van LeeuwenVleeshuisnotaris en wijnkoper0-2-00,10PG03013FG03016

O Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
[Theodorus] GoollWest-Nieuwlandofficier0-12-00,60PG00005FG09064
Hendrick dell CorneZevenhuizenonderkassier in de bank0-1-00,05 FG06059
Willem van WijnbergenOver 't hofonderschout0-2-00,10PG05020FG05082
Adriaen WingaerdenMarendorp Rijnzijdeontfanger van het clappergelt0-1-00,05 FG17046
Engel Florisz.Gasthuisvierendeelop de Vismarkt0-1-00,05 FG04010
Severijn Matthijsz.Zijloordopsiender van de soutketen0-1-00,05 FG24030
Jan Cornelisz.Hogemorsopsiender van de turff0-1-00,05 FG22051
Claes van der DoesOvermare landzijdeopsiender van de turffdragers0-1-00,05 FG21003
Jaques PicaerGasthuisvierendeelordinarishouder0-2-00,10 FG04030
Philip Pietersz. NachtegaellVleeshuisoverman van de klapperluyden0-0-00,00 FG03045

P Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Cornelis van ClaverenNoord-Rijnevestpachter0-1-00,05PG27056FG27097
Cornelis RotteveellOver 't hofpachter0-4-00,20 FG05064
Leendert Tijsz. van VlietWaardbonpachter0-1-00,05 FG26012
Johan de PaeuwGasthuisvierendeelpachter en vettewaaier0-2-00,10PG04095FG04091
van Rinckelsvoort, weduweOost-Marendorp landzijdeparckementmaeckster0-2-00,10 FG19034
Jonatan CouterierOost-Marendorp landzijdeparckementmaker0-3-00,15PG19022FG19025
Jacques van EgereVleeshuispassementier0-1-00,05 FG03031
Jan RispyBurgstrengpassementwerker0-2-00,10 FG14050
Wadding de MildeOver 't hofpasteibakker0-0-60,02 FG05070
Jan de SwartOver 't hofpasteibakker0-1-00,05 FG05045
Jan Florisz. , weduweZevenhuizenpasteibakker0-3-00,15PG06009FG06004
Jan van VlietZevenhuizenpasteibakker0-3-00,15PG06133FG06143
Pieter van HoveZevenhuizenpedel0-2-00,10PG06115FG06119
Matthijs PancrasZevenhuizenpedel0-2-00,10PG06092FG06075
Pieter HulpVleeshuispeltier0-3-00,15PG03001FG03005
Barent van EsHogewoerdperser0-1-00,05PG11053FG11063
Lieven SchiltwaertOost-Nieuwlandperser0-1-00,05 FG10017
Nicolaes JourinesOver 't hofplaatsnijder0-0-60,02 FG05062
Abraham van HorrenOost-Marendorp landzijdeplaetdrucker0-1-00,05 FG19104
Stoffell PrestonHogewoerdpletsdroger0-1-00,05 FG11035
Warbant Pietersz. , weduweNieuwmarenpletsmolen0-1-00,05 FG23075
Pieter van Kuyck, weduweZuid-Rijnevestploter0-0-60,02 FG12011
Willem Jansz. SwaneveltZuid-Rijnevestploter0-1-00,05 FG12065
Jacob WalckierZuid-Rijnevestploter0-1-00,05 FG12045
Hermanus DortmontNoord-Rapenburgpoortier0-2-00,10 FG07097
Cornelis Pietersz.West-Nieuwlandpoortier0-1-00,05 FG09042
Pieter Mawrich van de AaNieuwmarenpoortier van de Marepoort0-1-00,05 FG23121
Dirck Willemsz.Zuid-Rijnevestportier0-1-00,05 FG12058
Carell Tonisz.Nicolaasgrachtpottebacker0-1-00,05 FG16081
Jacob Douw, weduweNicolaasgrachtpottebacker0-0-60,02 FG16022
Jan KornetNicolaasgrachtpottebacker0-1-00,05 FG16076
HendrickZijloordpottebacker0-1-00,05 FG24083
Paulus GoetheerOost-Nieuwlandpottebakker0-1-00,05 FG10022
Jan Cornelisz.Burgstrengpottenverkoper0-1-00,05 FG14069
Jan PriemBurgstrengpottenverkoper0-1-00,05 FG14005
Isaack Bruyneel, weduweNoord-Rijnevestpottevercoopster0-0-60,02 FG27003
Annetge LauwerisOvermare landzijdepottewinckel0-0-60,02 FG21037
Jasper Pietersz.Gansoordepotvercooper0-1-00,05 FG15054
Daniell TybergenNoord-Rapenburgprenter0-0-60,02 FG07055
KerckhemMarendorp Rijnzijdeprocureur0-2-00,10PG17074FG17083
Justus GestecoorenWolhuisprocureur0-2-00,10PG02049FG02017
Cornelis van ScharpenbrantZevenhuizenprocureur en notaris0-12-00,60PG06069FG06052
Melder, ProfessorNoord-Rapenburgprofessor0-1-00,05PG07020FG07039
de Volder, ProfessorNoord-Rapenburgprofessor0-2-00,10 FG07038
Drelincourt, professorOver 't hofprofessor0-3-00,15PG05077FG05112
Nuberus, professorOver 't hofprofessor0-2-00,10 FG05122
RijckeOver 't hofprofessor0-2-00,10 FG05033
Rusius, professorOver 't hofprofessor0-3-00,15PG05074FG05117
Crusius, professorWest-Nieuwlandprofessor0-4-00,20 FG09066
Beuckelman, professorZevenhuizenprofessor0-6-00,30PG06047FG06035
Matheus, professorZevenhuizenprofessor0-2-00,10 FG06112
Craen, professorZuid-Rapenburgprofessor0-2-00,10PG08025FG08057
SchachtOver 't hofprofessor in medicina0-12-00,60PG05030FG05071
Ellingen, weduweOver 't hofpruikmaakster0-0-60,02 FG05092
Vogell, weduweOver 't hofpruikmaakster0-0-60,02 FG05113
Hendrick LeenbruggeVleeshuispruikmaker0-1-00,05 FG03026
Jan PasserVleeshuispruikmaker0-0-60,02 FG03003

R Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Jacob Immenes, dr.Over 't hofrector Latijnse school0-2-00,10 FG05042
Arnold [] Syen []Noord-Rapenburgrector magnificus0-6-00,30 FG07041
Michiell KeyserZijloordreder van voerlaken0-1-00,05 FG24092
van CampenZevenhuizenrentmeester0-3-00,15PG06051FG06037
Aernout Mariusz.Oost-Nieuwlandrietmaker0-0-60,02 FG10055
Isaack du TellieGansoorderocklijffmaecker0-1-00,05 FG15033
Joost LanoyWest-Marendorp landzijderocklijffmaecker0-1-00,05 FG18069
Gerrit PottermanNoord-Rapenburgroermaker0-1-00,05 FG07121
Herman van der StappeBurgstrengroklijfmaker0-1-00,05 FG14138
Gijsbert BackerGasthuisvierendeelroklijfmaker0-1-00,05 FG04062
Gerrit EverdinghVleeshuisroklijfmaker0-1-00,05PG03057FG03001
Daniell GijsZuid-Rijnevestroodverver0-2-00,10PG12015FG12027
Tonis Cornelisz.Zijloordrootverver0-1-00,05 FG24108

S Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Hermanis EngelberdijnHogewoerdsaaidrapier0-1-00,05 FG11050
Cornelis van HuysenHogewoerdsaaidrapier0-1-00,05 FG11108
Matthijs LombaerHogewoerdsaaidrapier0-1-00,05PG11084FG11127
Abraham van de VoordeHogewoerdsaaidrapier0-1-00,05 FG11052
Pieter ClementOost-Nieuwlandsaaidrapier0-0-60,02 FG10002
Huybert CouweOost-Nieuwlandsaaidrapier0-0-60,02 FG10064
Jan LootenOost-Nieuwlandsaaidrapier0-1-00,05 FG10004
Josias SoesOost-Nieuwlandsaaidrapier0-1-00,05 FG10072
Pieter van der StrateZuid-Rijnevestsaaidrapier0-1-00,05 FG12075
Jongelingh Adamsz.Oost-Nieuwlandsaaiperser0-0-60,02PG10037FG10091
Jan de TelderOost-Nieuwlandsaaiperser0-1-00,05 FG10041
Josias TruwaertOost-Nieuwlandsaaiperser0-1-00,05 FG10092
Daniell van AckerenOost-Nieuwlandsaaiperser en winkelier0-1-00,05 FG10084
Jan CampioenOost-Nieuwlandsaaireder0-0-60,02 FG10102
Isaack AbrahamsWest-Nieuwlandsaaiwercker0-1-00,05 FG09088
Jacob BuylaertBurgstrengsaaiwerker0-1-00,05 FG14093
Jacob DisputeerderHogewoerdsaaiwerker0-0-60,02 FG11059
Abraham BolsOost-Nieuwlandsaaiwerker0-1-00,05 FG10046
Jan LouwenOost-Nieuwlandsaaiwerker0-0-60,02 FG10086
Passchier VerluynOost-Nieuwlandsaaiwerker0-0-60,02 FG10021
Lenard Poulsz.Zuid-Rijnevestsaaiwerker0-1-00,05 FG12008
Adriaen van DoornZuid-Rijnevestsaaiwerker0-0-60,02 FG12036
Jacob OuseellOost-Nieuwlandsaaiwerker en slijter van koren0-2-00,10 FG10018
Karell KaesteeckerOost-Nieuwlandsaaiwever0-2-00,10 FG10067
Eliseus de RiviereOost-Nieuwlandsaaiwever0-0-60,02PG10080FG10111
Adriaen VerhoeveNoord-Rapenburgsaalmaecker0-1-00,05 FG07117
Johan Maertensz.Zuid-Rapenburgsaaywercker0-1-00,05 FG08053
Pieter Jansz. EnnoOvermare landzijdesaedelmaecker0-1-00,05PG21009FG21029
Jan Pietersz. EnnoNoord-Rapenburgsaelmaker0-1-00,05PG07058FG07123
Romeyn Jansz.Nicolaasgrachtsaeydrapier0-1-00,05 FG16039
Jacob KasaertNicolaasgrachtsaeydrapier0-1-00,05 FG16095
Jacob KasaertNicolaasgrachtsaeydrapier0-1-00,05 FG16099
Pieter de VrientNicolaasgrachtsaeydrapier0-1-00,05 FG16077
Tobias de WinterNicolaasgrachtsaeydrapier0-1-00,05PG16038FG16098
Bijlevelt, weduweNicolaasgrachtsaeydrapierster Nota: coopvrouw0-2-00,10PG16027FG16050
Jacob ProvoostNicolaasgrachtsaeydrappier0-1-00,05 FG16049
Jacob de SitterNicolaasgrachtsaeydrappier0-2-00,10 FG16090
Daniell de WinterNicolaasgrachtsaeydrappier0-0-60,02 FG16092
Jan Wiggersz.Waardbonsaeydrappier0-0-60,02 FG26021
Jan de GraeffZijloordsaeyverver geen neringhe0-0-60,02 FG24051
Robbert Robbertsz.Gansoordesaeywercker0-0-60,02 FG15008
Tobias WalckierGansoordesaeywercker0-0-60,02 FG15001
Aelbert de MildeNicolaasgrachtsaeywercker0-0-60,02 FG16082
Johannes WijnnobelWaardbonsaeywercker0-0-60,02 FG26024
Lucas van HaerlemWest-Nieuwlandsaeywercker0-0-60,02 FG09078
Jacob de GeeleZuid-Rapenburgsaeywercker0-0-60,02 FG08037
Jacob van HilleZuid-Rapenburgsaeywercker0-1-00,05 FG08039
Joris HerrewijnNicolaasgrachtsaeywerckersknecht0-0-60,02 FG16045
Aeltje Dircxdr.Zuid-Rapenburgsaeywerckster0-0-60,02 FG08052
Jacob RosijnWaardbonsaeywever0-0-60,02 FG26031
Boudewijn van MuylenHogewoerdsajetwinkel0-3-00,15PG11047FG11048
Claes Adriaensz. FlamanZijloordsantman0-0-60,02 FG24125
Geraert Jansz. BosNoord-Rijnevestschaermaecker0-0-60,02 FG27130
Dirck VredeHavenbonschaerslijper0-2-00,10PG25030FG25054
Willem HeermanZuid-Rapenburgschaftmeester in de collegie0-3-00,15PG08020FG08055
Gerbrant Hendricksz.Noord-Rijnevestscheepmaecker0-1-00,05 FG27119
Jacob van den BerchNoord-Rijnevestscheepmaecker0-1-00,05PG27055FG27136
Nicolaes Cornelis.Noord-Rapenburgscheepmaeckersknecht0-0-60,02 FG07072
Sacherias Pouwelsz.Waardbonscheepmaeckersknecht0-1-00,05 FG26013
Floris Cornelisz.Waardbonscheepmaeckersknecht0-1-00,05 FG26029
Willem Claesz.Noord-Rijnevestscheepmaeckersknecht aen de stadt0-1-00,05 FG27121
Jacob Claesz. van DijckHavenbonscheepmaker0-1-00,05PG25002FG25006
Arien Jansz. HoochbruchWaardbonscheepmaker0-0-60,02PG26001FG26014
TeunisZuid-Rapenburgscheepsmakersknecht0-1-00,05 FG08046
Pieter Willemsz.Overmare landzijdeschenck brandewijn0-0-60,02 FG21095
Harme CortmanHavenbonschenckt brandewijn0-2-00,10 FG25053
Jan Jansz. van der HelderHavenbonschenkt brandewijn0-0-60,02 FG25046
Bartholomees van PeenenHavenbonschenkt brandewijn0-1-00,05 FG25043
van den BroeckZuid-Rapenburgschermmeester0-1-00,05 FG08058
Jan MujmansWest-Marendorp landzijdeschietspoelmaecker0-0-60,02 FG18046
van der GraffBurgstrengschilder0-2-00,10PG14030FG14023
Eduaert ColierGasthuisvierendeelschilder0-1-00,05 FG04032
Adriaen BeeldemakerNoord-Rapenburgschilder0-0-60,02 FG07044
Gerrit DouwNoord-Rapenburgschilder0-6-00,30PG07065FG07133
Frans MierensOvermare landzijdeschilder0-2-00,10 FG21092
Pieter SlingelantZijloordschilder0-2-00,10PG24022FG24021
Jacob PalinghZuid-Rijnevestschilder0-1-00,05PG12024FG12034
Huybert van der CruysNoord-Rapenburgschipper0-3-00,15 FG07054
Arent van der PoellOost-Marendorp landzijdeschipper0-1-00,05 FG19052
Jan SnellOost-Marendorp landzijdeschipper0-0-60,02 FG19057
Pieter Fransz. LangenberchOvermare landzijdeschipper0-1-00,05 FG21068
Gerrit BaerthoutWest-Nieuwlandschipper Bergen op Zoom0-2-00,10PG09003FG09004
Cornelis van WijckWest-Marendorp landzijdeschipper op Amsterdam0-2-00,10 FG18068
Pieter Barentsz.Marendorp Rijnzijdeschipper op Amsterdam0-2-00,10 FG17026
Gerrit Tonisz.Marendorp Rijnzijdeschipper op Amsterdam0-2-00,10 FG17014
Thonis Pietersz.Marendorp Rijnzijdeschipper op Amsterdam0-2-00,10 FG17010
Huybrecht Jansz.Marendorp Rijnzijdeschipper op Amsterdam0-2-00,10 FG17028
Jacob Claesz.Marendorp Rijnzijdeschipper op Amsterdam0-2-00,10PG17028FG17032
Adriaen Dircksz. DoffNoord-Rijnevestschipper op Amsterdam0-2-00,10PG27025FG27016
Jan Jansz. den HaenNoord-Rijnevestschipper op Amsterdam0-2-00,10 FG27017
Jan Fransz.Oost-Nieuwlandschipper op Amsterdam0-3-00,15 FG10020
Arent Claesz. PansierWaardbonschipper op Amsterdam0-2-00,10 FG26016
Teunis van LeeuwenZevenhuizenschipper op Bergen op Zoom0-1-00,05 FG06109
Pieter Jacobsz. CabouterNoord-Rapenburgschipper op de marcktschuyt nae Delff0-2-00,10 FG07077
Adriaen van der DoesOver 't hofschipper op de marktschuit van Den Haag0-2-00,10 FG05120
Cornelis Jacobsz.Noord-Rapenburgschipper op Delff0-3-00,15 FG07092
Isaack van der FuyckNoord-Rapenburgschipper op Delff0-3-00,15 FG07129
Adriaen van HoeckGasthuisvierendeelschipper op Delft0-3-00,15 FG04041
Gerbrant Jansz.Zuid-Rapenburgschipper op Delft0-3-00,15PG08014FG08035
Pieter Dircxz.Nieuwmarenschipper op Den Bos0-1-00,05 FG23088
Maerten van MeershoeckHogemorsschipper op den Haech0-3-00,15PG22002FG22046
Jan Jansz. van AeckerenMarendorp Rijnzijdeschipper op den Haech en winckelier0-4-00,20PG17047FG17054
Jacob VelsenNieuwmarenschipper op Dort0-2-00,10 FG23013
Jacob Dircksz. LangeveltZuid-Rapenburgschipper op Gorcum0-2-00,10 FG08028
Jan Artsz.Zuid-Rijnevestschipper op Gouda0-2-00,10 FG12016
Hendrick Jacobsz.Nieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20 FG23095
Pieter Gerbrantsz.Nieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20 FG23060
Pieter Jansz.Nieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20 FG23109
Jan BeyerNieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20PG23001FG23091
Jan van GrieckenNieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20PG23092FG23096
Jacob Jorisz. van der KelderNieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20 FG23086
Claes Arentsz. MollNieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20PG23094FG23106
Claes Willemsz. van der SooNieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20PG23097FG23087
Geraert van WissingenNieuwmarenschipper op Haerlem0-4-00,20PG23096FG23092
Abraham BuytenvestNoord-Rapenburgschipper op Rotterdam0-4-00,20 FG07132
Dirck Jansz. OnderwaterOvermare Rijnzijdeschipper op Rotterdam0-4-00,20PG20036FG20026
Hendrick OtteOvermare Rijnzijdeschipper op Rotterdam0-3-00,15PG20041FG20032
Claes CortenbosZuid-Rapenburgschipper op Rotterdam0-3-00,15 FG08013
Geleyn Jorisz. van der KaeyNoord-Rijnevestschipper op Utrecht0-1-00,05 FG27075
AlewijnZuid-Rijnevestschipper op Utrecht0-2-00,10 FG12083
Claes Jochemsz. de DootZuid-Rijnevestschipper op Utrecht0-2-00,10 FG12013
Eleman LodesteynZuid-Rijnevestschipper op Utrecht0-2-00,10 FG12051
Gijsbert OosterbaenZuid-Rijnevestschipper op Utrecht0-2-00,10 FG12082
Pieter KlinckenberchBurgstrengschipper op Zeeland en winkel0-1-00,05PG14126FG14146
Floris van HeemskerckKerkvierendeelschipper op Zeelant0-1-00,05 FG13042
Jan Dircksz. TollMarendorp Rijnzijdeschipper op Zeelant0-1-00,05 FG17086
Jacob Jansz. KroonHavenbonschippers knecht op Amsterdam0-1-00,05 FG25003
Claes Leendertsz.Noord-Rapenburgschippersknecht0-1-00,05 FG07069
Wybrant Hermansz.Noord-Rapenburgschippersknecht0-1-00,05 FG07071
Jan Jansz. CaretNoord-Rapenburgschippersknecht0-1-00,05 FG07093
Dirck MeershoeckNoord-Rapenburgschippersknecht0-1-00,05 FG07065
Willem UythoffNoord-Rapenburgschippersknecht0-1-00,05 FG07107
Claes Dircxsz.Kerkvierendeelschippersknecht op Amsterdam0-1-00,05 FG13035
Arent Pietersz.Kerkvierendeelschippersknecht op Amsterdam0-1-00,05 FG13013
Cornelis Lodewijcksz.Marendorp Rijnzijdeschippersknecht op Amsterdam0-0-60,02 FG17079
Jan EgmontMarendorp Rijnzijdeschippersknecht op Amsterdam0-0-60,02 FG17021
Cornelis RaemaMarendorp Rijnzijdeschippersknecht op Amsterdam0-1-00,05 FG17012
Johannes de SmetMarendorp Rijnzijdeschippersknecht op Amsterdam0-0-60,02PG17033FG17080
Jan Jorisz.Oost-Marendorp landzijdeschippersknecht op Amsterdam0-1-00,05 FG19102
Aelbert Jansz.West-Marendorp landzijdeschippersknecht op Amsterdam0-1-00,05 FG18085
Jan Simonsz. de GraeffOvermare Rijnzijdeschippersknecht op Delff0-1-00,05 FG20038
Pieter van de VeldeMarendorp Rijnzijdeschippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG17107
Cornelis Jansz. van der ArckNieuwmarenschippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG23094
Geraert CramerNieuwmarenschippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG23111
Jacob van de KraketteNieuwmarenschippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG23113
Sijbrant van der MeerNieuwmarenschippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG23089
Adolf de WithNieuwmarenschippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG23097
Jan Gillisz.Overmare landzijdeschippersknecht op Haerlem0-1-00,05 FG21075
Andries de KoninckKerkvierendeelschippersknecht op Rotterdam0-1-00,05 FG13041
Jan RijckenNicolaasgrachtschitspoelmaecker0-1-00,05 FG16112
Pieter Andriesz.Oost-Marendorp landzijdeschoemaecker0-0-60,02 FG19097
Jan ElsinghNicolaasgrachtschoemaker0-0-60,02 FG16057
Jacob Jorisz.Oost-Marendorp landzijdeschoemaker0-1-00,05 FG19074
Jacobus CasteelOvermare landzijdeschoemaker0-0-60,02 FG21013
Claes GekierOvermare landzijdeschoemaker0-2-00,10 FG21016
Willem van der LaenOvermare landzijdeschoemaker0-2-00,10 FG21042
Geraert Dircxsz.Overmare Rijnzijdeschoemaker0-1-00,05 FG20007
Pieter de KoninghOvermare Rijnzijdeschoemaker0-0-60,02 FG20022
Jan Jansz.West-Marendorp landzijdeschoemaker0-1-00,05 FG18094
David MoreelWest-Marendorp landzijdeschoemaker0-1-00,05 FG18064
Jan HeeseZijloordschoemaker0-0-60,02 FG24048
Lieven PynaerMarendorp Rijnzijdeschoenlapper0-0-60,02 FG17134
Michiell van der SwaluwOost-Nieuwlandschoenlapper0-0-60,02 FG10106
Pieter Hendricksz.Zevenhuizenschoenlapper0-0-60,02 FG06085
-, weduweGasthuisvierendeelschoenmaakster0-0-60,02 FG04027
Gabriell van den Brant, weduweOver 't hofschoenmaakster0-1-00,05 FG05039
Pieter van BelhtKerkvierendeelschoenmaecker0-2-00,10 FG13091
Eduaert de SmetKerkvierendeelschoenmaecker0-1-00,05 FG13007
Hendrick van KlinckersteechOost-Marendorp landzijdeschoenmaecker0-0-60,02 FG19006
Matthijs NierhuysenWest-Marendorp landzijdeschoenmaecker0-1-00,05 FG18060
Jan WiesMarendorp Rijnzijdeschoenmaecker, vettewarier0-2-00,10 FG17130
Joost Jansz. van DortBurgstrengschoenmaker0-2-00,10PG14089FG14076
Gerart van der PlasBurgstrengschoenmaker0-1-00,05 FG14097
Leuff Cornelisz. RampBurgstrengschoenmaker0-1-00,05 FG14088
Huych van VeenBurgstrengschoenmaker0-2-00,10 FG14008
Ary VisBurgstrengschoenmaker0-1-00,05 FG14087
Jan van WaertBurgstrengschoenmaker0-1-00,05 FG14085
Jacob Leendertsz. DuyndamGasthuisvierendeelschoenmaker0-1-00,05 FG04079
Jan VekenGasthuisvierendeelschoenmaker0-1-00,05 FG04034
Herman OtteHogemorsschoenmaker0-1-00,05 FG22007
Jan Claesz.Hogewoerdschoenmaker0-0-60,02 FG11019
Cornelis van DorpHogewoerdschoenmaker0-0-60,02 FG11075
Jan Dusseldorp, weduweHogewoerdschoenmaker0-1-00,05 FG11009
Jacob GillemanHogewoerdschoenmaker0-1-00,05 FG11094
Gideon van der WallenHogewoerdschoenmaker0-0-60,02 FG11077
Cornelis van WoerdenHogewoerdschoenmaker0-1-00,05 FG11079
Hendrick Jansz.Kerkvierendeelschoenmaker0-0-60,02 FG13020
Jan Isaacksz.Kerkvierendeelschoenmaker0-0-60,02 FG13011
Jacobus van der GraeffKerkvierendeelschoenmaker0-1-00,05 FG13068
Michiell TackKerkvierendeelschoenmaker0-2-00,10 FG13058
Mattheus LichtvoetNoord-Rapenburgschoenmaker0-1-00,05 FG07052
Philips Engelsz.Noord-Rijnevestschoenmaker0-2-00,10 FG27031
Lucas Bastiaensz.Oost-Marendorp landzijdeschoenmaker0-1-00,05 FG19045
Dirck Tonisz.Oost-Marendorp landzijdeschoenmaker0-1-00,05 FG19033
Geraert BodeOost-Marendorp landzijdeschoenmaker0-0-60,02 FG19030
Jan PerneOost-Marendorp landzijdeschoenmaker0-0-60,02 FG19015
Pieter van den BerghOost-Nieuwlandschoenmaker0-0-60,02 FG10082
Harper Roelantsz.Over 't hofschoenmaker0-0-60,02PG05024FG05055
Gerrit BernardOver 't hofschoenmaker0-1-00,05 FG05111
Cornelis CroonOver 't hofschoenmaker0-1-00,05 FG05108
Hendrick van DamOver 't hofschoenmaker0-0-60,02 FG05094
Reynier HeuckelomOver 't hofschoenmaker0-0-60,02 FG05050
Rutger KerkbereytOver 't hofschoenmaker0-0-60,02 FG05116
Jacob NiellOver 't hofschoenmaker0-1-00,05 FG05019
Jacob ParetOver 't hofschoenmaker0-2-00,10 FG05104
Adriaen van VelpOver 't hofschoenmaker0-0-10,00 FG05119
Ernst VisscherOver 't hofschoenmaker0-1-00,05 FG05074
Gillis VogelsanghOver 't hofschoenmaker0-1-00,05 FG05054
Gerbrant WijnenOver 't hofschoenmaker0-0-60,02 FG05115
Geraert van den BerchOvermare landzijdeschoenmaker0-0-60,02 FG21023
Andries Jansz.Vleeshuisschoenmaker0-0-60,02 FG03024
Hendrick van der LipVleeshuisschoenmaker0-0-60,02 FG03027
Geeraert Jansz.West-Marendorp landzijdeschoenmaker0-1-00,05 FG18070
Jan KoeymansWest-Nieuwlandschoenmaker0-0-60,02 FG09022
Ary Pietersz.Zevenhuizenschoenmaker0-3-00,15 FG06014
Pieter BlockZevenhuizenschoenmaker0-2-00,10 FG06121
Cornelis CoorencampZevenhuizenschoenmaker0-1-00,05PG06083FG06068
Hendrick SchinckellZevenhuizenschoenmaker0-1-00,05 FG06071
Johan SteenZevenhuizenschoenmaker0-0-60,02 FG06089
Nicolaes TellZevenhuizenschoenmaker0-0-60,02 FG06034
Jan Samuelsz.Zuid-Rapenburgschoenmaker0-0-60,02 FG08070
Hendrick SommerdijckZuid-Rijnevestschoenmaker0-1-00,05 FG12044
Andries VergouwHogewoerdschoenmaker en winkeltje0-1-00,05 FG11038
Johannes WijnekensNicolaasgrachtschoenmaker ende kousvercooper0-1-00,05 FG16015
Servaes van der HeydeOvermare landzijdeschoolmaker0-1-00,05 FG21035
Gijsbert ProvoostBurgstrengschoolmeester0-1-00,05 FG14106
Isaack de VoywBurgstrengschoolmeester0-1-00,05 FG14142
Johannes WieromBurgstrengschoolmeester0-0-60,02 FG14081
Jacobus van der MeyenGansoordeschoolmeester0-0-60,02PG15008FG15043
Jacob de BeungeGasthuisvierendeelschoolmeester0-2-00,10PG04062FG04045
Jaques HellesGasthuisvierendeelschoolmeester0-0-60,02 FG04046
Jacobus KolthoffGasthuisvierendeelschoolmeester0-1-00,05 FG04050
Hendrick SijeGasthuisvierendeelschoolmeester0-1-00,05PG04033FG04028
Jan de Beunge, meesterHogewoerdschoolmeester0-2-00,10 FG11092
Abraham van de CasteleHogewoerdschoolmeester0-1-00,05 FG11066
Jan de GraenMarendorp Rijnzijdeschoolmeester0-1-00,05PG17090FG17112
Vogelaer, Mr.Marendorp Rijnzijdeschoolmeester0-1-00,05 FG17122
Huybrecht RingesaerNieuwmarenschoolmeester0-1-00,05 FG23112
Johannes Symonsz.Noord-Rijnevestschoolmeester0-0-60,02 FG27098
Aron RoosieOost-Marendorp landzijdeschoolmeester0-1-00,05 FG19063
Abraham Lucasz.Over 't hofschoolmeester0-0-60,02 FG05065
Michiell GoetOvermare landzijdeschoolmeester0-0-60,02 FG21096
Pieter van Overstraeten, Mr.Overmare Rijnzijdeschoolmeester0-1-00,05 FG20017
Frans Cramer, Mr.West-Marendorp landzijdeschoolmeester0-1-00,05 FG18003
Johan BrantZevenhuizenschoolmeester0-2-00,10 FG06011
Johan GoetZevenhuizenschoolmeester0-2-00,10PG06011FG06048
Dirck GoetZijloordschoolmeester0-0-60,02 FG24068
Cornelis BoomHavenbonschoolmeestertje0-0-60,02 FG25042
Johan Sijbrantsz.Zevenhuizenschrijft in den excijs0-0-60,02 FG06088
Pieter HaesverberghBurgstrengschrijnwerker0-0-60,02PG14092FG14133
David Willemsz.Gasthuisvierendeelschrijnwerker0-0-60,02 FG04057
Jan Salomonsz.Hogewoerdschrijnwerker0-0-60,02 FG11043
Jan CrijnenVleeshuisschrijnwerker0-0-60,02 FG03051
Philip OnderwaterNoord-Rapenburgschrijver aan de Koepoort0-1-00,05 FG07024
Tjerck Lambertsz.Noord-Rapenburgschrijver aen de Wittepoort0-0-60,02 FG07094
Samuel KnuytinghZevenhuizenschrijver op een pachters comptoir0-0-60,02 FG06101
Jaeck la RevierOost-Marendorp landzijdeschrobbelaer0-0-60,02 FG19049
Jan de HeeseZevenhuizenschuitenroeier0-0-60,02PG06096FG06083
Heidanus, secretarisNoord-Rapenburgsecretaris0-1-00,05PG07014FG07034
Jacob Paets, meesterOver 't hofsecretaris0-8-00,40PG00055FG05114
Berendrecht, secretarisZevenhuizensecretaris0-8-00,40PG06136FG06148
Johan HulshoutVleeshuissecretaris van Rijnlant0-0-00,00PG03050FG03040
Pieter van der KoddeOvermare Rijnzijdesecretaris van Rijnlants Baljuwschap0-4-00,20PG20070FG20051
Pieter BatemanOost-Marendorp landzijdeseemtouwer0-2-00,10PG19015FG19010
Pieter la BroyOost-Marendorp landzijdeseemtouwer0-2-00,10 FG19012
Pieter SanderaOost-Marendorp landzijdeseemtouwer0-2-00,10PG19033FG19040
Augustijn VereyckOost-Marendorp landzijdeseemtouwer0-1-00,05PG17097FG19017
Dirck Jansz. OsterbaenWaardbonseylmaecker0-2-00,10 FG26007
Frederick HouwaertMarendorp Rijnzijdesijdelaeckenwinckel0-3-00,15PG17061FG17070
Egbert Jansz. , weduweKerkvierendeelsilvercoopster0-1-00,05 FG13033
Pieter KramanKerkvierendeelsilversmith0-1-00,05 FG13030
Johannes van der PoellMarendorp Rijnzijdesilversmith0-2-00,10 FG17056
Victor van GrieckenWest-Marendorp landzijdesilversmith0-1-00,05PG18033FG18010
Pieter van TwistOost-Nieuwlandslager0-0-60,02 FG10110
Pieter HeldersberghGasthuisvierendeelslotenmaker0-2-00,10PG04068FG04055
Pieter van HoutenHogewoerdslotenmaker0-1-00,05 FG11082
Pieter VoorspoetHogewoerdslotenmaker0-1-00,05 FG11088
Cornelis van der HoeffHogewoerdsmid0-1-00,05 FG11045
Jonas van der PoellOost-Nieuwlandsmid0-1-00,05PG10070FG10100
Pons Jacobsz.Over 't hofsmid0-0-60,02 FG05027
Adriaen KramerVleeshuissmid0-0-60,02 FG03042
Huych Jorisz.Zevenhuizensmid0-1-00,05PG06022FG06023
Jan Eversz. SonnenberchMarendorp Rijnzijdesmit0-1-00,05PG17093FG17124
Glaudi Dircxz.Nicolaasgrachtsmit0-0-60,02 FG16036
Gerrit Tijsz.Noord-Rapenburgsmit0-0-60,02 FG07113
Dirck ZwertsNoord-Rapenburgsmit0-2-00,10 FG07128
Frans VermoutZuid-Rapenburgsmit0-0-60,02 FG08011
Pieter BekuMarendorp Rijnzijdesmith0-1-00,05 FG17091
Jacob Jansz. HogervorstMarendorp Rijnzijdesmith0-0-60,02 FG17102
Willem van SolderNoord-Rijnevestsmith0-0-60,02 FG27085
Pieter VerweyOost-Marendorp landzijdesmith0-1-00,05 FG19023
Pieter Claesz.Overmare landzijdesmith0-0-60,02 FG21008
Cornelis Gerritsz.Waardbonsmith0-0-60,02 FG26015
Evert Jansz. LonneberchWest-Marendorp landzijdesmith0-1-00,05 FG18039
Dirck van der SwanZuid-Rapenburgsmith0-1-00,05 FG08031
Jan BeeckendorpGasthuisvierendeelsnijder0-2-00,10PG04041FG04031
Jan van CamperdijckGasthuisvierendeelsnijder0-0-60,02 FG04103
Dirck GroeneveltGasthuisvierendeelsnijder0-0-60,02 FG04042
Esdrach van JegerenGasthuisvierendeelsnijder0-0-60,02 FG04038
Joost BerckenboschHogewoerdsnijder0-1-00,05 FG11068
Arent Heckman, weduweHogewoerdsnijder0-0-60,02 FG11054
Aernout van der HeydeHogewoerdsnijder0-0-60,02 FG11100
Herman de Lange, weduweHogewoerdsnijder0-2-00,10 FG11102
Johannes SweerinckMarendorp Rijnzijdesnijder0-1-00,05 FG17103
Bartholomeus LetieneOost-Nieuwlandsnijder0-0-60,02 FG10016
Jan MieropOost-Nieuwlandsnijder0-0-60,02 FG10065
Tomas Andriesz.Over 't hofsnijder0-0-60,02 FG05126
Willem van den BerghOver 't hofsnijder0-1-00,05 FG05084
Jan GeldermalsenOver 't hofsnijder0-1-00,05 FG05048
Barent Putman, weduweOver 't hofsnijder0-1-00,05 FG05038
Hendrick RijhovenOver 't hofsnijder0-0-60,02 FG05066
Andries VerburchOver 't hofsnijder0-0-60,02PG05086FG05099
Symon WatersteenOver 't hofsnijder0-0-60,02 FG05121
Gerrit Hermansz.Zevenhuizensnijder0-0-60,02 FG06097
Philip GijlsonZevenhuizensnijder0-0-60,02 FG06122
Gerrit StoppendaellZevenhuizensnijder0-0-60,02 FG06103
Cornelis SuyderdijckZevenhuizensnijder0-0-60,02 FG06133
Cornelis TempellZevenhuizensnijder0-0-60,02 FG06110
Hendrick WijnantZevenhuizensnijder0-0-60,02 FG06130
Jan AssuerisOver 't hofsnijdersknecht0-0-60,02 FG05032
Claes Dircxsz. SmalinghMarendorp Rijnzijdesnijer0-0-60,02 FG17093
Christiaen Hermansz.Gansoordespeckvercooper0-1-00,05 FG15031
Arent Maertensz. SchravemadeMarendorp Rijnzijdespeckvercooper0-2-00,10PG17059FG17068
Hans Pietersz.Nicolaasgrachtspeckvercooper0-0-60,02 FG16037
Jan Geraertsz. KroegerNicolaasgrachtspeckvercooper0-1-00,05 FG16029
Cornelis van SijpNoord-Rapenburgspeckvercooper0-2-00,10PG07050FG07089
Frans Cornelisz.Oost-Marendorp landzijdespeckvercooper0-1-00,05 FG19077
Aert van der MeerWest-Nieuwlandspeckvercooper0-2-00,10PG09051FG09050
Marcus Jansz.Zuid-Rapenburgspeckvercooper0-1-60,07 FG08010
Cornelis Pietersz.Havenbonspeckvercooper vluchtelingh geen neringh0-0-60,02 FG25002
van 's Gravemade, weduweMarendorp Rijnzijdespeckvercoopster0-2-00,10 FG17094
Jan Jansz. Paridon, weduweNoord-Rijnevestspeckvercoopster0-1-00,05 FG27051
Annetge Maertensdr.Overmare landzijdespeckvercoopster0-3-00,15 FG21020
Robbert GoeliaarsNoord-Rapenburgspeckvercoper0-0-60,02 FG07118
Claes -Hogewoerdspekverkoper0-1-00,05 FG11030
Hendrick MeyerHogewoerdspekverkoper0-2-00,10 FG11135
Hendrick van OostenOost-Nieuwlandspekverkoper0-1-00,05 FG10023
Coenraet VedderOost-Nieuwlandspekverkoper0-3-00,15PG10011FG10051
Hendrick Jansz.Over 't hofspekverkoper0-1-00,05 FG05133
Passchier SterreveltZevenhuizenspekverkoper0-1-00,05PG06105FG06108
Dirck CruyffNoord-Rapenburgspiessemaecker0-1-00,05 FG07122
Matthijs Danielsz.Hogewoerdspijkermaker0-1-00,05 FG11073
Pieter Tielman, weduweVleeshuisspijkerverkoopster0-0-60,02PG03043FG03035
Neeltge GeraertsOvermare landzijdespijswijff0-1-00,05 FG21040
Hendrick HeybeeckenNicolaasgrachtspinder0-0-60,02 FG16073
Leendert JolyNicolaasgrachtspinder0-0-60,02 FG16074
Olivier SeysNicolaasgrachtspinder0-0-60,02 FG16070
Jacob VerschoreNicolaasgrachtspinder0-0-60,02 FG16069
Ruth Gerritsz.Gasthuisvierendeelspoelmaker0-1-00,05 FG04058
Claes Outhuysen, weduweZevenhuizenspraakmeester0-0-60,02 FG06114
Pieter ProvauxZevenhuizenspraakmeester0-0-60,02 FG06113
Tuel, kinderenZevenhuizenspraakmeester0-0-60,02 FG06093
Jacob van WillichOver 't hofstadsbode0-1-00,05 FG05040
Jacob van EesVleeshuisstadsbode0-2-00,10PG03014FG03017
Dirck LeopoldusWest-Marendorp landzijdestadsbode0-2-00,10 FG18016
Willem van DamZevenhuizenstadsbode0-2-00,10PG06079FG06067
Staets de WagenmakerOost-Nieuwlandstadswagenmaker en saaiwerker0-1-00,05 FG10006
Juriaen BlicklantOvermare Rijnzijdestadts glasemaker0-1-00,05 FG20018
Jacob Gerritsz.Overmare Rijnzijdestadts scheepmaecker0-1-00,05 FG20030
Matheus Fransz.Noord-Rapenburgstadts straetmaker0-2-00,10 FG07119
Antony PolanenNoord-Rijneveststadtsbode met een winckeltje0-3-00,15PG27001FG27001
Geraert van AerdenstoffHogemorsstadtsmetselaer0-3-00,15 FG22064
Willem van der HelmHogemorsstadtstimmerman0-4-00,20PG22004FG22060
Cornelis Lambertsz.Nicolaasgrachtstadtswercker0-0-60,02 FG16016
Leendert VoerkerkenZuid-Rijneveststalder0-1-00,05 FG12029
Joris Barentsz.Noord-Rapenburgstalmeester0-1-00,05 FG07115
Gillis BrechtNoord-Rapenburgstalmeester0-1-00,05 FG07098
Rijck van SantenNoord-Rapenburgstalmeester0-1-00,05 FG07062
Huybert van der SlootNicolaasgrachtstatsroeper0-1-00,05 FG16019
Pieter van AssendelftOvermare Rijnzijdesteen en kalckbacker0-4-00,20PG00025FG20057
Willem Willemoth, weduweNoord-Rijneveststeenhouster0-2-00,10PG27012FG27040
Lourens BlazerGasthuisvierendeelsteenhouwer0-0-60,02 FG04006
Johannes SwanenborchGansoordesteentiensbacker0-1-00,05 FG15024
Jan Andriesz. ViveWest-Nieuwlandsteenvercoper0-1-00,05 FG09061
Abraham OuseellOost-Nieuwlandstoeldraaier0-1-00,05 FG10019
Gerrit van DorpOver 't hofstoeldraaier0-1-00,05PG05015FG05024
Hendrick van der KolckZevenhuizenstoeldraaier0-1-00,05PG06055FG06038
Andries CatoirHogemorsstoeldrayer0-0-60,02PG22023FG22013
Pieter MortierHogemorsstoeldrayer0-1-00,05 FG22022
Paulus TeteringheKerkvierendeelstoeldrayer0-0-60,02 FG13001
Noe BarberyOost-Marendorp landzijdestoeldrayer0-0-60,02 FG19081
Geraert Jansz.Overmare landzijdestoeldrayer0-0-60,02 FG21072
Feuyt Jansz.Overmare Rijnzijdestoeldrayer0-0-60,02 FG20012
Leendert van BleyckersveltWest-Nieuwlandstoeldrayer0-0-60,02 FG09028
Josias van der LindeWest-Nieuwlandstoeldrayer0-1-00,05 FG09015
van der Waert, weduweBurgstrengstoffenwinkel0-1-00,05 FG14016
Michiell BosboomWest-Marendorp landzijdestoffewinckell0-1-00,05PG18013FG18023
Tijs van EyckWest-Marendorp landzijdestoffewinckell0-2-00,10 FG18081
Veralleman, weduweWest-Marendorp landzijdestoffewinckell0-3-00,15PG18045FG18056
Maertge CasaerNoord-Rijneveststoffwinckeltge0-1-00,05 FG27006
Wouter ScheltensNoord-Rijneveststooffmaecker0-2-00,10 FG27049
de VriesZuid-Rapenburgsub regent [van het Staten-College]0-2-00,10 FG08056
Andries van der ErffOost-Marendorp landzijdesubstituyt balju van de baeyhall0-1-00,05 FG19108
Pieter KeerwolffHogewoerdsuikerbakker0-1-00,05 FG11010
Roelant BeerensteynOver 't hofsuikerbakker0-0-60,02PG00051FG05057
Isbrant van WijckZevenhuizensuikerbakker0-2-00,10PG06023FG06025
Jacob WinckellZuid-Rapenburgswaertveger0-1-00,05 FG08069

T Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Francois de FenneOver 't hoftaalmeester0-0-60,02 FG05049
Gerrit IsaacksWest-Nieuwlandtaback en brandewijnvercooper0-0-60,02 FG09089
Salomon de CroyWest-Nieuwlandtaback en brandewijnvercooper0-1-00,05 FG09085
Willem van LangeZijloordtaback ende brandewijnschencker0-0-60,02 FG24070
Baltisar GabelaerZijloordtaback ende brandewijnvercooper0-2-00,10 FG24008
Lambert StowerZijloordtaback ende brandewijnvercooper0-1-00,05 FG24086
Adriaen van de WalleZijloordtaback ende brandewijnvercooper0-0-60,02 FG24069
Gillis van de WalleKerkvierendeeltabackvercooper0-3-00,15 FG13016
Hendrick LommeWest-Nieuwlandtabackvercooper0-3-00,15PG09013FG09010
Tomas OuwensOvermare landzijdetabackwinckeltge0-1-00,05 FG21025
Frederick BerckmanBurgstrengtabaksverkoper0-1-00,05 FG14013
Abraham Salomonsz.Hogewoerdtabaksverkoper0-2-00,10 FG11056
Pieter MeerlantZevenhuizentabaksverkoper0-1-00,05 FG06111
Dirck NagellZevenhuizentabaksverkoper0-1-00,05PG06097FG06095
Jan PlumageHogewoerdtabakswinkel0-1-00,05PG11060FG11076
Abraham ArckelboutOver 't hoftabakverkoper0-0-60,02 FG05100
Bastiaen de MildeOver 't hoftabakverkoper0-1-00,05 FG05087
Johan de VriesVleeshuistabakverkoper0-0-60,02 FG03010
Johannes HoffmanMarendorp Rijnzijdeteercooper0-1-00,05 FG17002
Claes Arentsz. van VosseZuid-Rapenburgtelder0-0-60,02 FG08066
Gillis de KeyserZuid-Rapenburgteller0-0-60,02 FG08048
Andries BrederGansoordetimmerman0-0-60,02 FG15042
Jan NaroosGansoordetimmerman0-0-60,02 FG15006
Geraert RensemaGansoordetimmerman0-1-00,05PG15007FG15022
Jacob BleyckersveltGasthuisvierendeeltimmerman0-2-00,10 FG04053
Antony Huybertsz.Hogewoerdtimmerman0-0-60,02 FG11114
Cornelis MoysesHogewoerdtimmerman0-1-00,05 FG11055
Willem KattenburchHogewoerdtimmerman0-1-00,05 FG11122
Jan LeunsenHogewoerdtimmerman0-0-60,02 FG11042
Geraert DuyndamKerkvierendeeltimmerman0-1-00,05 FG13008
Abraham van AkereMarendorp Rijnzijdetimmerman0-0-60,02 FG17116
Pieter BremanMarendorp Rijnzijdetimmerman0-0-60,02 FG17034
Pieter Hendricksz. van der EyckMarendorp Rijnzijdetimmerman0-1-00,05 FG17051
Jacob Jansz.Nicolaasgrachttimmerman0-0-60,02 FG16062
Abraham de BeunjeNieuwmarentimmerman0-1-00,05 FG23029
Cornelis SpeckNoord-Rapenburgtimmerman0-1-00,05PG07035FG07045
Teunis SuyrmontNoord-Rapenburgtimmerman0-0-60,02 FG07070
Pieter Pietersz.Noord-Rijnevesttimmerman0-1-00,05 FG27125
Jan van GulickOost-Marendorp landzijdetimmerman0-1-00,05 FG19071
Jan Jansz. HulstOost-Marendorp landzijdetimmerman0-0-60,02 FG19048
Johan van EdenburghOost-Nieuwlandtimmerman0-1-00,05 FG10096
Dirck van HeyningenOost-Nieuwlandtimmerman0-1-00,05 FG10043
Jan Loys, weduweOost-Nieuwlandtimmerman0-0-60,02 FG10053
Johan BerchmanOver 't hoftimmerman0-1-00,05 FG05124
Ary Pietersz. van EyckOver 't hoftimmerman0-1-00,05 FG05103
Dammis de HooghOver 't hoftimmerman0-1-00,05 FG05013
Pieter Thijsz.Overmare landzijdetimmerman0-1-00,05 FG21012
Hermanus Vechtersz.Overmare landzijdetimmerman0-1-00,05 FG21074
Jan Jansz. van BleyswijckOvermare landzijdetimmerman0-1-00,05 FG21058
Huybrecht van DuyvenvluchtOvermare landzijdetimmerman0-1-00,05PG21049FG21080
Dirck VerruytOvermare landzijdetimmerman0-1-00,05PG21065FG21039
Teunis BreetveltOvermare Rijnzijdetimmerman0-2-00,10 FG20042
Pieter Gerritsz.Vleeshuistimmerman0-0-60,02 FG03043
Frans Fransz.West-Marendorp landzijdetimmerman0-1-00,05 FG18057
Claes van den BerchWest-Marendorp landzijdetimmerman0-1-00,05 FG18047
Antony Pietersz. van LilloWest-Nieuwlandtimmerman0-2-00,10 FG09020
Jan SchinckelWest-Nieuwlandtimmerman0-2-00,10 FG09017
Joris BlockWolhuistimmerman0-0-60,02 FG02063
Berendrecht, weduweZevenhuizentimmerman0-1-00,05 FG06073
Dirck van der LeeZevenhuizentimmerman0-3-00,15 FG06007
Claes Jacobsz. MoreelZijloordtimmerman0-1-00,05PG24056FG24129
Jan Gillisz.Zuid-Rapenburgtimmerman0-1-00,05 FG08032
Gijsbert van OostveenZuid-Rapenburgtimmerman0-2-00,10 FG08027
Boudewijn OverzeeZuid-Rijnevesttimmerman0-1-00,05 FG12006
Arent van VeenMarendorp Rijnzijdetimmerman en appelvercooper0-1-00,05PG17064FG17073
Rut Tonisz.Nieuwmarentimmerman geen werck0-0-60,02 FG23047
Jan de GraeffGasthuisvierendeeltimmermansknecht0-0-60,02 FG04026
Jan ValentijnOvermare landzijdetimmermansknecht0-1-00,05 FG21010
Joost Jansz.Vleeshuistimmermansknecht0-0-60,02 FG03039
Crijn Lenaertsz.West-Nieuwlandtimmermansknecht0-1-00,05 FG09036
Pieter Fransz.West-Nieuwlandtimmermansknecht0-0-60,02 FG09080
Cornelis StellingwerffNoord-Rapenburgtimmermansknecht aen de stadt0-1-00,05 FG07137
Jan VerlootOvermare landzijdetimmersmansknecht aen de stadt0-0-60,02 FG21018
Jan de GraeffGasthuisvierendeeltingieter0-2-00,10PG04091FG04087
Jeremyas YselmuydenOost-Marendorp landzijdetinnegieter0-0-60,02 FG19005
Abraham Gerritsz.West-Marendorp landzijdetinnegieter0-1-00,05PG18015FG18019
Jacob Tomasz.Zijloordtoback ende brandewijnvercooper0-1-00,05 FG24100
Boris JoostenNoord-Rijnevesttobackvercooper0-6-00,30 FG27063
Mathijs VaeckNoord-Rijnevesttobackvercooper0-0-60,02 FG27077
Alexander FockenborchWest-Marendorp landzijdetobackvercooper0-1-00,05PG18051FG18063
Dirck Leendertsz. ImmerseellZijloordtobackvercooper0-1-00,05 FG24023
Jan KeyserZijloordtobackwinckeltge0-0-60,02 FG24101
Lauwerens HallaertNicolaasgrachttobback ende brandewijnvercooper0-1-00,05 FG16002
Gijsbert OverzeeOost-Marendorp landzijdetobberder ofte basaeymaecker0-1-00,05 FG19064
Isaack LangleeZijloordtoeback ende brandewijnschencker0-1-00,05 FG24111
Joris de KuyperNicolaasgrachttoeback ende brandewijnvercooper0-3-00,15 FG16001
Gillis Jacobsz.Zijloordtoeback ende brandewijnvercooper0-2-00,10 FG24039
Frans GregoorZijloordtoeback ende brandewijnvercooper0-2-00,10 FG24040
Jan HensZijloordtoeback ende brandewijnvercooper0-2-00,10 FG24036
Hendrick Jansz.West-Marendorp landzijdetoebackvercooper0-0-60,02 FG18086
Johannes PeerenboomOvermare landzijdetouwer0-0-60,02 FG21019
Johannes van Naeldorp, weduweZijloordtrappierster0-1-00,05 FG24062
Frans Gillisz.Marendorp Rijnzijdetreckwercker0-0-60,02 FG17129
Pieter van HouteNoord-Rijnevesttreckwercker0-1-00,05 FG27039
David Fredericksz.Zuid-Rapenburgturffdrager0-0-60,02 FG08004
Lieven van LoonWest-Nieuwlandtuynman0-1-00,05 FG09033
Buchius, Ds.Zevenhuizentweede meester in de Latijnse school0-1-00,05 FG06056
Claes GoedemanGansoordetwijnder0-0-60,02 FG15002
Philip van DalenHogewoerdtwijnder0-1-00,05 FG11046
Gerrit Cornelisz.Oost-Nieuwlandtwijnder0-0-60,02 FG10109
Abraham BesijnZuid-Rijnevesttwijnder0-1-00,05 FG12017
Aldert HeycoopZuid-Rijnevesttwijnder0-1-00,05 FG12003
Hendrick Jansz.Nicolaasgrachttwinder0-0-60,02 FG16046
Jan Cornelisz. HaeseveltNicolaasgrachttwinder0-1-00,05PG16013FG16044
Judick PlumejoenNicolaasgrachttwinster0-0-60,02 FG16048
Martha PayanZijloordtwinster0-0-60,02 FG24082

U Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Ary MenckensBurgstrenguitdrager0-1-00,05 FG14101
Abraham Cornelisz.Oost-Nieuwlanduitdrager0-0-60,02 FG10057
Frans KalderkampOver 't hofuitdrager0-0-60,02PG05013FG05017
Floortie FijftijnGansoordeuytdraechsterswinckell0-1-00,05 FG15037
Loth Samuelsz.Oost-Marendorp landzijdeuytdrager0-0-60,02 FG19096
Jan KniepOvermare landzijdeuytdrager0-0-60,02 FG21060
GuilliaemMarendorp Rijnzijdeuytroeper0-1-00,05 FG17027

V Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Steven GeorgeOost-Nieuwlandvaantje0-0-60,02 FG10007
Jan Cornelisz.Hogewoerdvaart met de Mossel kaag0-2-00,10 FG11107
Pieter Christiaensz.Noord-Rijnevestvachtebloter0-1-00,05 FG27088
Daniell BatemanOost-Nieuwlandvachtenbloter0-1-00,05PG10075FG10083
Pieter de ClerckOost-Nieuwlandvachtenbloter0-2-00,10PG10071FG10101
Frans PeereboomOost-Nieuwlandvachtenbloter0-1-00,05 FG10077
Isaack PieterseWaardbonvaentje0-1-00,05 FG26019
Abraham SchipmanNicolaasgrachtvelleblooter0-0-60,02 FG16097
Pieter GijseNoord-Rijnevestvelleblooter0-1-00,05 FG27037
Geraert DouwHavenbonvellebloter0-1-00,05 FG25013
Johannes KerckhoveHavenbonvellebloter0-2-00,10PG25017FG27052
Cornelis van KuyckHavenbonvellebloter0-1-00,05PG25006FG25048
Sacharias van DurenNicolaasgrachtvellebloter0-1-00,05 FG16047
Samuell BaviereNoord-Rijnevestvellebloter0-1-00,05 FG27060
Daniell van HeeseNoord-Rijnevestvellebloter0-1-00,05 FG27038
Arent van der HiddeNoord-Rijnevestvellebloter0-2-00,10PG27038FG27059
Elias de KoesterNoord-Rijnevestvellebloter0-1-00,05PG27027FG27050
Cornelis de SpringerNoord-Rijnevestvellebloter0-2-00,10PG27034FG27072
Michiell GouwOost-Marendorp landzijdevellebloter0-2-00,10 FG19078
Pieter WecksteenWest-Nieuwlandvellebloter0-3-00,15 FG09012
Jacob VermoutGansoordevellebloter coopman0-1-00,05 FG15005
Johan Adamsz.Oost-Nieuwlandvellenbloter0-2-00,10 FG10089
Iconias Jansz.Oost-Nieuwlandvellenbloter0-1-00,05 FG10074
Jacob de KneeckOost-Nieuwlandvellenbloter0-1-00,05 FG10075
Pieter MellicanOost-Nieuwlandvellenbloter0-1-00,05 FG10029
Abraham PeereboomOost-Nieuwlandvellenbloter0-0-60,02 FG10056
Jacques van RouveroyOost-Nieuwlandvellenbloter0-1-00,05PG10073FG10103
Jacob van den BerchZuid-Rijnevestvellenbloter0-1-00,05 FG12005
Michiell de KrasZuid-Rijnevestvellenbloter0-1-00,05 FG12067
Cornelis van SomerenZuid-Rijnevestvellenbloter0-1-00,05 FG12076
Pieter VerschuyrZuid-Rijnevestvellenbloter0-2-00,10PG12004FG12004
Johannes BilkampKerkvierendeelvelleplooter0-1-00,05PG13024FG13056
Gerart de Wilde, weduweNicolaasgrachtvelleplootster0-1-00,05 FG16014
Pieter TiewelenNicolaasgrachtvelleplootter0-2-00,10PG16020FG16040
Cornelis VerbeecqNieuwmarenventmeester van de laeckenhall0-1-00,05PG23012FG23024
Cornelis van DamWest-Marendorp landzijdeverckewinckell0-1-00,05PG17057FG18009
Lijsbet Jansz. , weduweZijloordvercoopt aerdewerck0-1-00,05 FG24009
Jan Gerritsz. de BijOost-Marendorp landzijdevercoopt boter0-3-00,15PG19031FG19039
Jan van DerenGansoordevercoopt brandewijn0-1-00,05 FG15013
Huybrecht Phillipsz.Marendorp Rijnzijdevercoopt brandewijn0-2-00,10 FG17137
Dirck Willemsz.Nieuwmarenvercoopt brandewijn0-2-00,10 FG23018
Gerrit AntwijlerOost-Marendorp landzijdevercoopt brandewijn0-0-60,02 FG19044
Adam van Campen, weduweOost-Marendorp landzijdevercoopt brandewijn0-1-00,05 FG19061
Paulus le Seck, weduweOvermare landzijdevercoopt brandewijn0-1-00,05 FG21070
Barent JoostenNicolaasgrachtvercoopt garen0-0-60,02 FG16084
Jan Pietersz. AldervisMarendorp Rijnzijdevercoopt koecken; bierdraeger0-0-60,02 FG17064
Quirijn CalewaertWest-Marendorp landzijdevercoopt papier0-2-00,10PG18039FG18002
Annetge JansWaardbonvercoopt poortaerde0-1-00,05 FG26020
Dirck Lodewijcxsz. , weduweOvermare Rijnzijdevercoopt steen0-1-00,05PG20044FG20033
Claes van Leeuwen, weduweBurgstrengverfster0-2-00,10PG14095FG14079
Thomas Dircxsz. , weduweHogewoerdverhuurt doodskleden0-0-60,02 FG11116
Jan van GelderWest-Marendorp landzijdeverhuyrt mantels0-0-60,02 FG18080
Herman EldermanBurgstrengverkoopt hare wrongen [haar]0-0-60,02 FG14145
Gijsbert van Zuylen, kinderenMarendorp Rijnzijdeverkopen bonen0-1-00,05 FG17050
Pieter de Leeuw, weduweNieuwmarenverruster0-2-00,10 FG23064
Claes Gerritsz. , weduweOver 't hofverruwster0-0-60,02 FG05018
Frans Florisz. , weduweNoord-Rijnevestveruwster0-2-00,10 FG27066
Leopoldus, weduweOvermare landzijdeveruwster0-2-00,10PG21020FG21011
Matthijs GeschierHavenbonverver0-2-00,10PG25028FG25055
Maxmilliaen van de KellenaerHavenbonverver0-2-00,10PG25011FG25041
Pieter CarmiouHogewoerdverver0-0-60,02 FG11103
Pieter van HogemadeHogewoerdverver0-4-00,20PG11023FG11003
Salomon HonesHogewoerdverver0-1-00,05PG11022FG11016
Gijsbert van der MeulenHogewoerdverver0-3-00,15PG11036FG11033
Willem SicxHogewoerdverver0-2-00,10PG11080FG11113
Samuel van de VeldeHogewoerdverver0-1-00,05PG11035FG11026
Willem van WalwijckHogewoerdverver0-2-00,10 FG11032
Antony van ZuylenMarendorp Rijnzijdeverver0-2-00,10PG17043FG17052
Pieter Maertensz.Nicolaasgrachtverver0-1-00,05 FG16054
Tieleman van BredaNoord-Rijnevestverver0-2-00,10PG27002FG27044
Hendrick van HogervorstNoord-Rijnevestverver0-2-00,10PG27040FG27058
Francois de WitOost-Nieuwlandverver0-2-00,10PG10069FG10099
Hendrick WoesthuysenOost-Nieuwlandverver0-2-00,10PG10026FG10062
Lambert GrommeZuid-Rijnevestverver0-3-00,15PG12001FG12001
Pieter JardijnZuid-Rijnevestverver0-2-00,10PG12025FG12049
Barent ScheperZuid-Rijnevestverver0-1-00,05 FG12055
Guy TiryZuid-Rijnevestverver0-1-00,05PG12030FG12053
Pieter Franssen SmetNieuwmarenverver meesterknecht0-1-00,05 FG23072
Andries van der VoortNieuwmarenverver meesterknecht0-1-00,05 FG23114
Servaes ende Andries van der KelderZijloordververs0-2-00,10 FG24052
Johannes GijsGansoordeverwer0-2-00,10PG15004FG15021
Abraham BommaertKerkvierendeelverwer0-0-60,02 FG13043
Jan MouthaenKerkvierendeelverwer0-6-00,30 FG13092
Govert van VelthuysenKerkvierendeelverwer0-1-00,05 FG13019
[Jan] Alenson, sr.Marendorp Rijnzijdeverwer0-0-60,02PG17006FG17009
Johannes RoevroyMarendorp Rijnzijdeverwer0-6-00,30PG17019FG17022
Johannes van der VoordeNicolaasgrachtverwer0-0-60,02PG16030FG16058
Warnaer JensNieuwmarenverwer0-2-00,10PG23038FG23011
Huych MaelbrancqNieuwmarenverwer0-2-00,10PG23082FG23120
Mouringh Corsz. van OnderwaterNieuwmarenverwer0-2-00,10PG23086FG23065
Jacob GrommeNoord-Rijnevestverwer0-2-00,10PG27044FG27056
Willem van HeemskerckOvermare landzijdeverwer0-2-00,10PG21043FG21081
Michiell dell BeecqWest-Nieuwlandverwer0-1-00,05PG09037FG09019
Claes CarpentierWest-Nieuwlandverwer0-1-00,05 FG09006
Adam GincqWest-Nieuwlandverwer0-2-00,10PG09014FG09011
Marinus GoderusZijloordverwer0-3-00,15PG24035FG24026
Daniell Danielsz.West-Marendorp landzijdeverwer en coster0-1-00,05 FG18034
Daniell Fransz.Nieuwmarenverwer geen neringh0-0-60,02 FG23062
Jacob Verschier, weduweGansoordeverwster0-1-00,05PG15035FG15050
Jan Poulsz. , weduweOost-Marendorp landzijdeverwster0-0-60,02 FG19068
Jan Pietersz. Brevoort, weduweWest-Nieuwlandverwster0-1-00,05 FG09038
Cornelis van der HoeffHogewoerdvettewaaier0-1-00,05 FG11110
Maertge Jorisdr. van der HorstVleeshuisvettewaaier0-1-00,05 FG03038
Boudewijn Pietersz.Zevenhuizenvettewaaier0-0-60,02 FG06061
Johan ReupZevenhuizenvettewaaier0-2-00,10 FG06063
Jacob Schreur, weduweZevenhuizenvettewaaier0-2-00,10PG06077FG06065
Jan Cornelisz.Zuid-Rijnevestvettewaaier0-2-00,10 FG12063
Joris Dircxsz.Zuid-Rijnevestvettewaaier0-1-00,05 FG12024
Vincent de Wolff, weduweZuid-Rijnevestvettewaaier0-1-00,05 FG12071
Joost Joosten , weduweKerkvierendeelvettewaerierster0-1-00,05 FG13062
Michiell RoseeGansoordevettewarier0-3-00,15PG15050FG15019
Willem GeraertsHogemorsvettewarier0-0-60,02 FG22057
Jan de LindeHogemorsvettewarier0-2-00,10 FG22055
Hendrick KerckmanKerkvierendeelvettewarier0-2-00,10 FG13021
Ernst SpreyKerkvierendeelvettewarier0-1-00,05 FG13029
Joost Maertensz.Marendorp Rijnzijdevettewarier0-1-00,05 FG17001
Tomas KettenesMarendorp Rijnzijdevettewarier0-3-00,15PG17094FG17125
Hendrick NeuteboomMarendorp Rijnzijdevettewarier0-1-00,05 FG17035
Abraham CoraNieuwmarenvettewarier0-2-00,10PG23063FG23059
Hendrick Tonisz.Noord-Rijnevestvettewarier0-1-00,05 FG27103
Pieter Willemsz.Noord-Rijnevestvettewarier0-1-00,05 FG27095
Gidion van den HoveNoord-Rijnevestvettewarier0-3-00,15PG27037FG27061
Abraham van HovenNoord-Rijnevestvettewarier0-1-00,05 FG27128
Leendert Jansz. Jongman, weduweNoord-Rijnevestvettewarier0-0-60,02 FG27082
Abraham de KlerckNoord-Rijnevestvettewarier0-1-00,05 FG27062
Jacob Jansz.Oost-Marendorp landzijdevettewarier0-2-00,10PG19048FG19088
Symon de HaesOvermare landzijdevettewarier0-1-00,05 FG21055
Johannes KlinckenberchOvermare landzijdevettewarier0-2-00,10 FG21085
Geraert Jansz.Overmare Rijnzijdevettewarier0-2-00,10 FG20050
Gerrit Pietersz. van TollWest-Nieuwlandvettewarier0-2-00,10PG09067FG09074
Maerten Pouwelsz. van DijckZijloordvettewarier0-1-00,05 FG24105
Abraham GijsenijWest-Marendorp landzijdevettewarier winckel0-0-60,02 FG18092
Pieter HanselaerOvermare landzijdevettewarier winckeltge0-1-00,05 FG21050
Arent Gerritsz.West-Marendorp landzijdevettewariers winckel0-0-60,02 FG18058
Jacob van Onselens, weduweHogemorsvettewarierster0-2-00,10PG22018FG22004
Aeltge MaertensKerkvierendeelvettewarierster0-0-60,02 FG13026
Tieleman de VogellWest-Marendorp landzijdevettewarierswinckel0-1-00,05 FG18062
Geertruyt CornelisNicolaasgrachtvettewarierswinckell0-1-00,05 FG16003
Gerart van der MarsNoord-Rijnevestvettewarierswinckeltge0-0-60,02 FG27134
Hendrick TamassenOvermare landzijdevettewarierswinckeltge0-2-00,10 FG21069
Abraham Hermansz.Zijloordvettewarierswinckeltge0-1-00,05 FG24067
Claes KoeckhackerZijloordvettewarierswinckeltge0-0-60,02 FG24109
Barent Jansz.Noord-Rijnevestvettewarierwinckeltge0-0-60,02 FG27118
Mathijs LimborchZijloordvettewarierwinckeltge0-0-60,02 FG24075
Fijtge CornelisZijloordvettewariester0-1-00,05PG24021FG24035
Hendrick JoostenZijloordvettewarij winckeltge0-1-00,05 FG24091
Jan Jacobsz. RanckertNoord-Rijnevestvettewarijwinckel0-1-00,05 FG27012
Pieter van AssendelftOver 't hofvisafslager0-1-00,05 FG05056
Pieter BodellOvermare Rijnzijdevischcooper0-1-00,05 FG20054
Jacob Willemsz. CopierNieuwmarenviscooper0-1-00,05 FG23009
Jan Michielsz.Overmare landzijdeviscooper0-0-60,02 FG21034
Steven Louwrensz.Overmare Rijnzijdeviscooper0-1-00,05PG20072FG20055
Philps CouwenborchOvermare Rijnzijdeviscoper0-1-00,05PG20073FG20053
Cors Dircksz.Gasthuisvierendeelviskoper0-1-00,05PG04088FG04083
Claes JoppenGasthuisvierendeelviskoper0-1-00,05 FG04088
Pieter van der MarckGasthuisvierendeelviskoper0-0-60,02 FG04018
Job ReusGasthuisvierendeelviskoper0-0-60,02 FG04017
Arent de VoysGasthuisvierendeelviskoper0-0-60,02 FG04052
Jacob Ariensz.Kerkvierendeelviskruyer0-0-60,02 FG13010
Jan Maeswijck, weduweBurgstrengvisverkoopster0-1-00,05PG14071FG14052
Claes Jansz. StarreveltMarendorp Rijnzijdevlasvercooper0-1-00,05PG17029FG17031
Jan van OortZuid-Rapenburgvlasvercooper0-1-00,05 FG08021
Willem Jansz. van StevenWest-Marendorp landzijdevlaswinckel0-0-60,02 FG18024
Steven Stevensz.West-Marendorp landzijdevlaswinckeltge0-0-60,02 FG18042
Claes HoffmanWest-Marendorp landzijdevlaswinckeltge0-1-00,05PG18003FG18035
Jan GeraertsZijloordvlaswinckeltge0-1-00,05 FG24072
Willem Immerseell, weduweHogewoerdvlaswinkel0-0-60,02 FG11060
Hendrick VoustHogemorsvleeshouder0-1-00,05 FG22047
Adriaen EenhoornNicolaasgrachtvleeshouder0-1-00,05 FG16023
Jan VerschouwOvermare landzijdevleeshouder0-2-00,10 FG21014
Bastiaen Jansz.Hogewoerdvleeshouwer0-1-00,05 FG11111
Gerrit van der MarckHogewoerdvleeshouwer0-2-00,10PG11083FG11118
Erasmus de SomerHogewoerdvleeshouwer0-2-00,10 FG11034
Hendrick Dircxsz. SpieringshoeckHogewoerdvleeshouwer0-1-00,05 FG11112
Andries VroomHogewoerdvleeshouwer0-1-00,05 FG11044
Louris van SonneveltOver 't hofvleeshouwer0-2-00,10PG07033FG05020
Leendert van VeenVleeshuisvleeshouwer0-1-00,05 FG03030
Reyer Claessen AssendelftHogemorsvleyshouder0-1-00,05 FG22027
Gerard van de WalleKerkvierendeelvleyshouder0-1-00,05 FG13018
Adriaen RijsbeeckMarendorp Rijnzijdevleyshouder0-2-00,10 FG17119
Thijs Engelsz.Nicolaasgrachtvleyshouder0-0-60,02 FG16063
Pieter RaephorstNieuwmarenvleyshouder0-2-00,10PG23089FG23107
Jacob DageraetNoord-Rapenburgvleyshouder0-1-00,05 FG07043
Jan EngelseNoord-Rijnevestvleyshouder0-1-00,05 FG27032
Jacobus van LinschotenNoord-Rijnevestvleyshouder0-2-00,10PG27010FG27041
Cornelis VergeyllOost-Marendorp landzijdevleyshouder0-2-00,10PG19009FG19007
Tonis van TwistOvermare landzijdevleyshouder0-2-00,10PG21007FG21030
Aelbert Jansz.West-Marendorp landzijdevleyshouder0-2-00,10 FG18083
Jan BeeckeWest-Marendorp landzijdevleyshouder0-1-00,05 FG18077
Jan Passchiersz.Zijloordvleyshouder0-1-00,05 FG24014
Crijn Claesz.Noord-Rapenburgvleyshouwer0-1-00,05PG07037FG07048
Cornelis Bouwensz.Oost-Marendorp landzijdevleyshouwer0-1-00,05 FG19018
Glaude FranseOvermare landzijdevleyshouwer0-1-00,05 FG21059
Jan Arentsz.Overmare landzijdevleyshouwer0-2-00,10 FG21043
Jacob HerreweyerOvermare landzijdevleyshouwer0-1-00,05 FG21061
Pieter PoelgeestWest-Nieuwlandvleyshouwer0-2-00,10PG09072FG09086
Jan Quiringhsz. RavenWest-Nieuwlandvleyshouwer0-2-00,10PG09070FG09076
Jan Willemsz. de RowelWest-Nieuwlandvleyshouwer0-1-00,05 FG09009
Frans Jansz. VerhoochWest-Nieuwlandvleyshouwer0-2-00,10PG09060FG09062
Aert de VredeWest-Nieuwlandvleyshouwer0-0-60,02 FG09048
Jan PoelgeestZuid-Rapenburgvleyshouwer0-2-00,10PG08005FG08015
Jan CuyperWest-Nieuwlandvleyshouwer ende vettewarier0-2-00,10 FG09083
Willem Pietersz.Noord-Rapenburgvoerman0-1-00,05 FG07066
Gerrit Teunisz.Noord-Rapenburgvoerman0-1-00,05 FG07110
Beuyt Jansz.Noord-Rapenburgvoerman0-1-00,05 FG07109
Claes Cornelisz.Noord-Rapenburgvoerman0-2-00,10PG07055FG07114
Jan Dircksz. ClinckenberchNoord-Rapenburgvoerman0-2-00,10 FG07084
Cornelis van OostduyvelantNoord-Rapenburgvoerman0-2-00,10PG07053FG07105
Dirck MuyrbreeckerOvermare Rijnzijdevoorleser een cleyn winckeltge0-1-00,05PG20001FG20001
Annetje van de TackZevenhuizenvroedvrouw0-2-00,10PG06024FG06026
Marijtge AbrahamsOvermare landzijdevroetvrouw0-1-00,05 FG21036
Dirck GoesZevenhuizenvrouwe winckeltje0-1-00,05 FG06098

W Klein Familiegeld

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Arent SmelsinghGasthuisvierendeelwaagmeester0-2-00,10PG04063FG04049
Pieter Stevensz.Noord-Rapenburgwaert0-0-60,02 FG07127
Willem Pietersz.Noord-Rapenburgwaert0-1-00,05 FG07111
Lambert Jacobsz.Noord-Rapenburgwaert0-1-00,05 FG07087
Cornelis Arentsz.Noord-Rapenburgwaert0-2-00,10 FG07082
Tomas SamoryNoord-Rapenburgwaert0-3-00,15 FG07103
Andries DrianNoord-Rapenburgwaert in "'t schilt van Vranckrijck"0-4-00,20PG07043FG07057
Elias van der BorchHogemorswagemaecker0-1-00,05 FG22005
Cornelis de VromenZijloordwagemaecker0-1-00,05 FG24019
Gerrit Cornelisz.Noord-Rapenburgwagenmaker0-0-60,02 FG07099
Claes Dircxsz.Nicolaasgrachtwarmesier0-0-60,02 FG16032
Pieter ClaessenHavenbonwarmoesier0-1-00,05 FG25017
Willem Willemsz.Havenbonwarmoesier0-0-60,02 FG25001
Geraert CleyenborchHavenbonwarmoesier0-1-00,05 FG25018
Geraert van LeeuwenHavenbonwarmoesier0-0-60,02PG25005FG25007
Arent Jaspersz.Hogemorswarmoesier0-1-00,05 FG22035
Bartholomeus LopenduynHogemorswarmoesier0-1-00,05 FG22049
Jan VergeyllMarendorp Rijnzijdewarmoesier0-1-00,05 FG17123
Jan Jansz.Nicolaasgrachtwarmoesier0-0-60,02 FG16101
Gerard van HaseveltNicolaasgrachtwarmoesier0-0-60,02 FG16052
Hendrick van der PostNicolaasgrachtwarmoesier0-0-60,02 FG16108
Joris WittebollNicolaasgrachtwarmoesier0-1-00,05 FG16064
Pieter Pietersz.Nieuwmarenwarmoesier0-1-00,05 FG23044
Cornelis de KoninghNieuwmarenwarmoesier0-0-60,02 FG23118
Cors Corsz. van BrederoNoord-Rijnevestwarmoesier0-1-00,05 FG27093
Jeremias van LeeuwenNoord-Rijnevestwarmoesier0-1-00,05 FG27096
Mourin JoostenOvermare landzijdewarmoesier0-2-00,10PG21057FG21041
Reyer KarelsenOvermare Rijnzijdewarmoesier0-1-00,05 FG20039
Dirck Cornelisz.Waardbonwarmoesier0-0-60,02 FG26026
Willem Florisz.Waardbonwarmoesier0-1-00,05 FG26023
Dirck JoppenWaardbonwarmoesier0-1-00,05 FG26018
Hendrick Cornelisz.West-Marendorp landzijdewarmoesier0-0-60,02 FG18052
Tijs Gerritsz.West-Marendorp landzijdewarmoesier0-1-00,05 FG18026
Pieter Reyersz.West-Marendorp landzijdewarmoesier0-1-00,05 FG18012
Geleyn BlanckertWest-Marendorp landzijdewarmoesier0-0-60,02 FG18061
Claes NieulantWest-Nieuwlandwarmoesier0-0-60,02 FG09052
Cornelis Jansz.Zijloordwarmoesier0-1-00,05 FG24061
Jan Cornelisz.Zijloordwarmoesier0-0-60,02 FG24093
Gerrit Dircksz.Zuid-Rapenburgwarmoesier0-1-00,05 FG08049
Abraham de CroyZuid-Rapenburgwarmoesier0-1-00,05 FG08038
Floris Pietersz. PoelgeestZuid-Rapenburgwarmoesier0-2-00,10 FG08020
Jan Pietersz. de VinckZuid-Rapenburgwarmoesier0-1-00,05 FG08042
Willem Mauritsz.Hogemorswarmoesier ende poortier0-0-60,02 FG22071
Jacob Jansz.Zijloordwarmoesier winckeltge0-0-60,02 FG24124
Jacobmijntge van der PostZijloordwarmoesierster0-1-00,05 FG24010
Theus Lourisz. van SwietenWest-Nieuwlandwarmoesiezer0-1-00,05 FG09068
Jan Jansz. BosschaertHogewoerdwarmoezier0-1-00,05 FG11132
Jacob BosschaertHogewoerdwarmoezier0-1-00,05PG11079FG11115
Cornelis de VroeHogewoerdwarmoezier0-1-00,05 FG11121
Cornelis Jansz. EgmontNicolaasgrachtwarmoezier0-1-00,05 FG16088
Pieter van OostenOost-Nieuwlandwarmoezier0-0-60,02 FG10010
Abraham ToornvliethZuid-Rijnevestwarmoezier0-0-60,02 FG12060
Jan de VroeZuid-Rijnevestwarmoezier0-1-00,05 FG12030
Jacob PiseauZijloordwarp wever0-0-60,02 FG24126
Carell de ConinghNicolaasgrachtwarpdrapier0-1-00,05 FG16020
Gerrit Jansz.Noord-Rapenburgwarpendrapier0-0-60,02 FG07075
Jacob van HoutenOost-Marendorp landzijdewarpreder0-2-00,10PG19006FG19004
Guljaem de VosOvermare Rijnzijdewarpreder0-0-60,02 FG20059
Isaack MortierNieuwmarenwarpwercker0-1-00,05 FG23038
Pieter Adamsz.Nicolaasgrachtwerckdrapier0-0-60,02 FG16059
Michiell Gillisz.Hogemorswerpreder0-0-60,02 FG22062
Glaudi de LouyssenHogemorswerpreder0-0-60,02 FG22059
Jan Pietersz.Oost-Nieuwlandwever0-0-60,02 FG10028
Philip MonaerOost-Nieuwlandwever0-0-60,02 FG10008
Cristiaen de StouteWanthuiswieldraaier0-0-60,02PG01041FG04065
Philps van LoonGansoordewieldrayer0-0-60,02 FG15018
Pieter Melchorsz.Nicolaasgrachtwieldrayer0-0-60,02 FG16114
Symon CathoorNieuwmarenwieldrayer0-1-00,05PG23071FG23053
Antony BuckoyNoord-Rijnevestwieldrayer0-0-60,02PG27036FG27065
Dirck SpanbroeckNoord-Rijnevestwieldrayer0-1-00,05 FG27005
Josua GillisZijloordwieldrayer0-1-00,05 FG24053
Daniell MaesZijloordwieldrayer0-1-00,05 FG24047
Joost van der WalleZijloordwieldrayer0-2-00,10PG24012FG24011
Gijsbert Jacobsz.Zuid-Rapenburgwieldrayer0-0-60,02 FG08014
Huybert Arentsz.Noord-Rapenburgwielmaker0-1-00,05 FG07081
Isaack SmetHavenbonwijncooper0-2-00,10PG25025FG25057
Hendrick van AssendelftNicolaasgrachtwijncooper0-1-00,05PG16005FG16008
Daniell MontanusNoord-Rapenburgwijncooper0-1-00,05 FG07125
Jan Jansz. TousseynNoord-Rijnevestwijncooper0-1-00,05PG27023FG27024
Johannes van der AeckOvermare Rijnzijdewijncooper0-2-00,10PG20018FG20009
Geraert ToussainZijloordwijncooper0-1-00,05 FG24002
Hendrick BosNieuwmarenwijncooper geen neringh0-1-00,05 FG23031
Cornelis VerburchKerkvierendeelwijncoper0-2-00,10PG13004FG13006
Johannes BologneNieuwmarenwijncoper0-3-00,15PG23020FG23020
Gerrit PaeuwWest-Nieuwlandwijncoper0-1-00,05PG09057FG09057
Gerrit CamperZuid-Rapenburgwijncoper0-1-00,05PG08010FG08026
Geubels, weduweOver 't hofwijnkoopster0-3-00,15PG05025FG05053
Cornelis van der MaesBurgstrengwijnkoper0-3-00,15 FG14107
van Sanen, heerBurgstrengwijnkoper0-3-00,15PG00045FG14028
Johan DoncanOver 't hofwijnkoper0-3-00,15PG05088FG05061
Frederick GodskeOver 't hofwijnkoper0-2-00,10PG05012FG05009
Louis DoudeVleeshuiswijnkoper0-1-00,05PG03022FG03021
Johan HannothWolhuiswijnkoper0-3-00,15PG02085FG02010
Isaack SnarenburchZuid-Rijnevestwijnkoper0-1-00,05PG12019FG12031
Johan WecksteenZuid-Rijnevestwijnkoper0-2-00,10 FG12033
Cornelis StellingwerffMarendorp Rijnzijdewijnroeyer0-0-60,02 FG17038
Thomas Damasz.Overmare landzijdewijnvercooper0-1-00,05 FG21087
Johan Letten, weduweOost-Nieuwlandwijnverkoopster0-1-00,05PG10045FG10093
Johannes KafferBurgstrengwijnverkoper0-1-00,05 FG14001
Pieter van der HoeveHogewoerdwijnverkoper0-1-00,05PG11042FG11037
Roeloff Lubbertsz.Nieuwmarenwijnverlater0-1-00,05 FG23036
Herman van EetenZevenhuizenwijnverlatersknecht0-0-60,02 FG06129
Hendrick van AbkouwKerkvierendeelwijnwercker0-1-00,05 FG13089
Boudewijn PrijsOvermare landzijdewijnwercker0-0-60,02 FG21009
Jan van MeterenGasthuisvierendeelwijnwerker0-0-60,02 FG04075
Abraham SmelsinghZevenhuizenwijnwerker0-0-60,02 FG06140
Ary van VianenHogewoerdwijnwerker en linnenwinkel0-0-60,02 FG11006
Jan Arents , weduweNoord-Rapenburgwinckel0-1-00,05 FG07061
Marijtje Cornelisz.West-Nieuwlandwinckel0-1-00,05 FG09018
van Os, weduweZevenhuizenwinckel0-0-60,02 FG06054
Guilljaem BasseMarendorp Rijnzijdewinckelhouder0-8-00,40PG17024FG17029
Christiaen den HaenKerkvierendeelwinckelier0-1-00,05PG13020FG13049
Joost PelsKerkvierendeelwinckelier0-0-60,02 FG13012
Johannes StepperKerkvierendeelwinckelier0-1-00,05 FG13034
Jan de RaetNicolaasgrachtwinckelier0-0-60,02 FG16109
Jan Leendertsz. SchipperNicolaasgrachtwinckelier0-1-00,05 FG16116
Frederick van der HeydeNoord-Rapenburgwinckelier0-1-00,05 FG07030
Pieter Hendricksz.Oost-Marendorp landzijdewinckelier0-1-00,05 FG19072
Claes Leendertsz.Oost-Marendorp landzijdewinckelier0-1-00,05 FG19075
Joost van LeeuwOost-Marendorp landzijdewinckelier0-1-00,05 FG19059
Philp NetmanOost-Marendorp landzijdewinckelier0-1-00,05 FG19035
Aernout BigadeWest-Nieuwlandwinckelier0-1-00,05 FG09021
Andries Samuelsz.Zuid-Rapenburgwinckelier0-2-00,10PG08028FG08065
Jan Pietersz.Oost-Marendorp landzijdewinckelier van appelen0-1-00,05 FG19020
Michiell VerheullWaardbonwinckelier van commenij0-1-00,05 FG26002
Geraert Jansz.Waardbonwinckelier winckeltge van boter etc0-1-00,05 FG26030
Jannetje Jansdr.Zuid-Rapenburgwinckelierster0-1-00,05 FG08023
Hendrick Plumejoen, weduweKerkvierendeelwinckell0-1-00,05PG13029FG13066
Spierinxhoeck, weduweZuid-Rapenburgwinckell0-0-60,02PG08003FG08006
Bries GisenijMarendorp Rijnzijdewinckeltge0-1-00,05 FG17085
Jacob Pietersz. HaringhMarendorp Rijnzijdewinckeltge0-0-60,02 FG17126
Johannes TacxNicolaasgrachtwinckeltge0-0-00,00 FG16038
Jan KarpentierNoord-Rapenburgwinckeltge0-1-00,05 FG07006
Geraert EensaemOost-Marendorp landzijdewinckeltge0-2-00,10PG19018FG17104
Joost BrouwerWest-Marendorp landzijdewinckeltge0-0-60,02PG18043FG18088
Grietge BevellOvermare Rijnzijdewinckeltge ende nastelingen0-0-60,02 FG20037
Hendrick MostertZijloordwinckeltge van boonen0-0-60,02 FG24115
Philipge JoostenWaardbonwinckeltge van boter0-1-00,05 FG26011
Gerrit Burgersz.Noord-Rapenburgwinckeltje0-0-60,02 FG07001
Huybrecht van den BerchOost-Marendorp landzijdewinckeltje0-0-60,02 FG19028
Willem Stas, weduweZijloordwinckeltje0-0-60,02 FG24063
Sara van LeeuwenKerkvierendeelwinckeltjen0-0-60,02 FG13070
Johannes Rodesteyn, weduweBurgstrengwinkel0-1-00,05PG14106FG14105
Houtenburch, weduweOver 't hofwinkel0-2-00,10PG05054FG05091
Bruynenburgh, weduweZevenhuizenwinkel0-0-60,02 FG06141
Claes Tomasz. , weduweGasthuisvierendeelwinkelier0-0-60,02 FG04013
Claes Immerseell, weduweGasthuisvierendeelwinkelier0-0-60,02 FG04066
Willem Jansz.Hogewoerdwinkelier0-1-00,05 FG11095
Daniell TerlaenHogewoerdwinkelier0-0-60,02 FG11090
Gerrit du BoysOost-Nieuwlandwinkelier0-1-00,05 FG10071
Cornelis VromansOost-Nieuwlandwinkelier0-1-00,05 FG10088
Hermanis van der WalleOost-Nieuwlandwinkelier0-1-00,05 FG10027
Pieter van DoornickVleeshuiswinkelier0-1-00,05 FG03008
Johan SprangerVleeshuiswinkelier0-1-00,05 FG03012
Lambert HouwaertZevenhuizenwinkelier0-2-00,10PG06134FG06144
Mattheus SmalbeenZevenhuizenwinkelier0-1-00,05 FG06012
Bartholomeus GisinijZuid-Rijnevestwinkelier0-2-00,10 FG12073
Jeroen EygerhorstBurgstrengwinkelier in bonen0-1-00,05PG14003FG14004
Cornelis van TollBurgstrengwinkelier in garen0-1-00,05 FG14056
Cornelis HollantBurgstrengwinkelier in vlas0-1-00,05 FG14003
Pieter Vermey, weduweBurgstrengwinkelierster0-1-00,05 FG14137
Sicx, weduweOost-Nieuwlandwinkelierster0-2-00,10PG10074FG10105
Franck de ManBurgstrengwinkeltje0-1-00,05PG14114FG14114
Isaack de Paeuw, weduweBurgstrengwinkeltje0-1-00,05PG14124FG14140
Andries BlicklantHogewoerdwinkeltje0-1-00,05 FG11096
Cornelia BorrendamHogewoerdwinkeltje0-1-00,05 FG11064
Commert HansenHogewoerdwinkeltje0-1-00,05 FG11057
Catharina BonaertOver 't hofwinkeltje0-0-80,03 FG05022
Maria de GrootOver 't hofwinkeltje0-0-80,03 FG05136
Lijsbet JacobsOver 't hofwinkeltje0-1-00,05 FG05095
Arent van Leeuwen, weduweOver 't hofwinkeltje0-0-60,02 FG05072
Loo, weduweOver 't hofwinkeltje0-0-60,02PG05026FG05047
PariziusOver 't hofwinkeltje0-1-00,05 FG05030
Swaentge StamZevenhuizenwinkeltje0-0-60,02 FG06044
Pieter RickooZuid-Rijnevestwinkeltje0-0-60,02 FG12079
Rees, weduweMarendorp Rijnzijdewitwerckster0-1-00,05 FG17115
Frans HagendoornBurgstrengwitwerker0-1-00,05 FG14121
Jan Willemsz. van KeulenHogewoerdwitwerker0-0-60,02 FG11018
Nicolaes GekierNieuwmarenwolcamer0-1-00,05 FG23035
Aernolt DouziNieuwmarenwolcammer0-1-00,05 FG23117
Jan dell BeecqNoord-Rapenburgwolcammer0-1-00,05 FG07008
Isaack de CarpentierNoord-Rapenburgwolcammer0-1-00,05PG07001FG07009
Pieter MartijnNoord-Rapenburgwolcammer0-0-60,02 FG07012
Jan PieckNoord-Rapenburgwolcammer0-1-00,05 FG07015
Margariet le ComteNieuwmarenwolcamster0-1-00,05 FG23034
Jacob de CoupWest-Marendorp landzijdewolcooper0-3-00,15PG18040FG18091
Nicolaes LambrechtWest-Marendorp landzijdewolcooper0-4-00,20PG18041FG18090
Hendrick OpmeerWest-Nieuwlandwolcooper0-3-00,15PG09019FG09013
Esaias van SantenWest-Nieuwlandwolcoper0-2-00,10 FG09056
Jan Tomasz. , kinderenHavenbonwolkammers0-1-00,05 FG25040
Philip BilljetNoord-Rapenburgwoll ende greynwercker0-1-00,05PG07066FG07025
Claes van den KelderOost-Nieuwlandwolscheider0-0-60,02 FG10068
Johannes van WolphenMarendorp Rijnzijdewolscheyer0-2-00,10PG17079FG17088
Lambert KoelinghNoord-Rijnevestwolscheyer0-1-00,05 FG27057
Muller, monsieurOost-Marendorp landzijdewolscheyer0-2-00,10 FG19016
Arent de RuyscherOvermare Rijnzijdewolscheyer0-1-00,05 FG20058
Tomas JohinsonZijloordwolverwer0-3-00,15 FG24049
Jan OutermanZijloordwolverwer0-1-00,05 FG24038
Jan le GrosZijloordwolwasser0-1-00,05 FG24102
Louys du PreeHogemorswulcammer0-2-00,10 FG22014

Z Klein Familiegeld  

Naam Bon Beroep Aanslag Decimaal Combi PG/FG FG_ID
Dirck WinterberchNicolaasgrachtzaetvercooper0-2-00,10PG16003FG16006
Cornelis AvegeerNicolaasgrachtZaeydrapier0-1-00,05 FG16041
Bestijn, weduweZijloordzaeydrapierster0-0-60,02 FG24088
Jacob PassuNicolaasgrachtzaeywercker0-0-60,02 FG16107
Jan Pietersz.Nicolaasgrachtzaeywerckersknecht0-0-60,02 FG16043
Abraham de CuyperZijloordzaeywever0-0-60,02 FG24042
Pieter Hendricksz. van KolckMarendorp Rijnzijdezeemtouwer0-1-00,05 FG17105
Jacob RoyaertOvermare Rijnzijdezeepsieder0-1-00,05 FG20035
Jacob DrabbeBurgstrengzeepzieder0-3-00,15PG14050FG14036
Jan Pietersz. van der MeurHogewoerdzeepziedersknecht0-1-00,05 FG11078
Jacob TettroMarendorp Rijnzijdezeylmaecker0-1-00,05PG17002FG17133
Gerard NoyeBurgstrengzijdelakenkoper0-2-00,10 FG14032
Lucas Aleys, weduweBurgstrengzijdelakenwinkel0-1-00,05 FG14046
Beverningh, juffrouwBurgstrengzijdelakenwinkel0-2-00,10 FG14160
Christiaen Hoest, weduweBurgstrengzijdelakenwinkel0-1-00,05PG14113FG14112
Schuylenborch, juffrouwBurgstrengzijdelakenwinkel0-2-00,10PG14075FG14058
Bastyaen van der StoopBurgstrengzijdelakenwinkel0-2-00,10 FG14063
Leffen, weduweZevenhuizenzijdelakenwinkel0-4-00,20PG06122FG06125
Jacobus HenegouwBurgstrengzilversmid0-2-00,10 FG14154
Jacobus JanckenGasthuisvierendeelzilversmid0-3-00,15PG04013FG04019
Pieter van der LuytGasthuisvierendeelzilversmid0-1-00,05 FG04001
Jan HoffmanMarendorp Rijnzijdezoutvercooper0-0-60,02PG17030FG17033
Jan UijlenhoornOver 't hofzwaardveger0-1-00,05 FG05098
Jan Gerritsz.Oost-Nieuwlandzwartverver0-2-00,10 FG10013

 

Auteur Publicatie Home
Gerrit Jan Peltjes Leidse Lasten 1674
Klein Familiegeld
www.janvanhout.nl